www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Besmrtnost... ???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Bilo bi pretesko gledati voljene kako umiru a ti ostajes.

Meni bi bilo jako tesko...mislim da ne bih preziveo da voljeni ljudi umiru pre vremena a da ja kao proklet zivim i gledam sve to


 
dupin10
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 69

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volila bi da smo svi besmrtni,al onda bi život mora bit bar malo lakši-jer ovaj STRES nas uništava...al kad bi ja bila besmtnik,a oko mene smrtnici,to ne bi imalo smisla,bila bi usamljena i tužna jer bi svi moji najdraži otišli,pa koja mi korist onda...radije smrtnik
 
drag66
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 08, 2006 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uz dobro zdravlje i dobre godine
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala ne bih voljela da je to tako
 
colovic_vladan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 371

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 5:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je besmrtnost glupost zato što onda život nebi imao draž koju sada ima... Svako vreme nosi svoje breme i zato uživajte u životu dokle možete jer besmrtnost jednostavno nije prirodna a i kada ljudi nebi umirali onda bi nam zemlja postala mala!
 
kissuzana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 30 Maj 2006
Poruke: 200
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako mi drage osobe umru,sta ce mi besmrtnost.

_________________
ja sam suzana , a ti??????
 
Milenica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2005
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 25, 2006 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se ne bih bunila da budem besmrtna, al' nipošto kao neka matora baba.
 
borox
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2005
Poruke: 422

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedino sto se mora u zivotu je roditi se i umrijeti...
nikakva besmrtnost ne dolazi u obzir
 
farkan_20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Jun 2006
Poruke: 8
Mesto: MOSTAR

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako je dusa besmrtna onda smo i mi besmrtni al mozda u nekoj drugoj dimenziji...Besmrtnost na ovom svijetu bila bi neizdrziva...
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 30, 2006 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Niko ne treba da zivi vecno, zato i imamo smrt. Pogotovo ako cemo tu vecnost provesti sami, i gledati kako nam svi najmiliji umiru jedan za drugim. To je vise prokletstvo. Medjutim neranjivost je nesto drugo, tj. da ne mozete da se povredite, kao Superman, ali da starite, i na kraju da umrete, to bi vec moglo da bude zabavno... Smile

_________________
 
babinjo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jul 2006
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zalosni poklon?????ja ne vidim sta je tuzalosno..onda se ubij odmah..
 
[duk]
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jan 2006
Poruke: 90
Mesto: bgd

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Možda je smrt to spasenje, kome svi težimo, smisao života, krajnja nagrada, prekretnica života......

Pitate se, ako je smrt smisao života, zašto onda živeti???
Život je samo test, koliko naša duša zaslužuje sreću, i nagradu...

A, opet, možda je smrt pustinja, kraj svega, možda duša ne postoji, možda je sve što imamo samo ovaj kratki život..a smrt je tu da nam sve prekine, stoji kao rampa, zaustavlja našu sreću, život, postojanje.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Besmrtnost... ??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 7 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon