www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Besmrtnost... ???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 17, 2008 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

besmrtnost je prokletstvo...ne bih je prihvatio..
tako bi gledali kako umiru sve nama drage osobe i sto je najirocnije to bi se ponavljalo iznova i iznova...ispratili bi sve i ostali bi 'sami'.. a druga stvar,nikad ne znas sta ti zivot donosi..dobro ili lose..provesti vjecnost u losem svijetu i nije nesto primamljivo..



_________________

--_make love not war_--
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 13, 2008 4:00 pm    Naslov poruke: , Na vrh strane Na dno strane

Ja iskreno ne bih prihvatila,jer u pocetnoj fazi zivota upoznajem ljude koje jako puno zavolim i najgora kazna za mene bila bi da ih sve nadzivim i posle toga mi dodju neka nova lica za koja ne bih mogla da se vezem i sta mi vredi besmrtnost kada sam potpuno sama na celom svetu i nemam ni jednu osobu koja moze da me prati i razume me...

_________________
 
23012008
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Jan 2008
Poruke: 20
Mesto: 9 feet under

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 19, 2008 1:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno, veliki plus
 
Monsterivan88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 17 Nov 2009
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 17, 2009 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih se slozio sa time da budem besmrtan jer bi me smorilo sigurno, ali bih voleo da zivim recimo 300 godina. Ali posto je to nemoguce u nasem vremenu onda se okrecem staroj izreci : Bolje ziveti 10 godina ko CAR nego 100 kao pas... Mr. Green
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 20, 2009 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada bi dusa bila postedjena bola gubitka dragih ljudi, kada bi covjek gledao na sve to sebicnom ravnodusnoscu, htio bi zivjeti vjecno. Odbijam takav dar, nisam ni ovo malo zivota spremna zivjeti, mada mi je dragocjen svaki prozivljeni dan. Takav je dar vise prokletstvo i vraziji dar, nego boziji blagoslov.
 
brrr1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 04 Feb 2010
Poruke: 3

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 05, 2010 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

navikli bi se da ljudi umiru. dovoljno bi bilo vremena. Mr. Green a u zivot posle smrti ne vjerujem. osim u smislu: ja sam hrpa atoma, jednog dana cu se raspasti, ali atomi ostaju i bice ponovo dio neceg drugog. i ne znam sto se ljudi toliko crnjace zbog smrti? meni bi jedino bilo zao da ucinim kakvu nepravdu, pa da ne imanem vremena ispraviti krivicu. zivim pod devizom: ne cini drugom ono sto ne zelis da tebi neko ucini. da je moguce, ne bih prihvatila besmrtnost jer covjek nije savrsen, pa bi u slucaju kakve licne nepravde (ma kako mala bila) prema nekom ko je umro, imala citavu vjecnost da se kajem. i mislim da se ipak ne bih navikla da gubim drage osobe.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Besmrtnost... ??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon