www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

HVALA
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 13, 2007 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala svima na lepim cestitkama! Mnogo ste mi dragi, volim vas!!!!

Hvala onom koji je izmislio DOMACI!!!!

[Edit by nastasenjka: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]



_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
27da03
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Avg 2006
Poruke: 69

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 12, 2008 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala svima na cestitkama od nastupajicih praznika, jos jednom HVALA
P.S hvala onome ko je smilslio stranicu DOMACI, ai ko mi ju je preporucio
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 09, 2008 7:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hwala NenaduS na strpljenju sinoc, hwala Iwanu i Maki na piwi i dobrom zzzzezanju(sledeci put nosim kameru Mr. Green ),hwala Mashi na fer odnosu mada ga nisam zasluzio a hwala wama ostalima shto ste tu Rolling Eyes Very Happy

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 17, 2008 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Takodje da se zahvalim svim dragim ljudima koji mi skoro cestitali nov spratic.......
Mada i ako neke osobe nisu bile Online ili nisu skoro bili na sajtu......
Jos jednom:Posebno Hvala Cara Dusana,Nenadu,Svim Moderatima za ovog dugovecnog Sajta i nadam da ce Domaci sve vise biti u Modernijem Fazonu i ako je za sad vec i onako divan.....
Naravno da se mora priznati da ovde provodim veoma lepe trenutke sa raznim osobama i sto moze se napisati sta mi sve lezi na srcu kao privatna knjigica.....
Jos jednom HVALA sto Postojite
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 18, 2008 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zahvaljujem se na srdačnom prijemu u elitne odrede Very Happy nisam položio zvaničnu zakletvu ali bilo bi cool Cool kada bi neko napisao tako nešto... kao od onog hipokrata ne hipokrita... lm fala vi još jedared... i jedno veliko hvala glavnom i odgovornom/dežurnom krivcu - Annabel_Lee. Ostajte mi dobro Very Happy

_________________
~Duo de la muerte~
 
Unusally
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 19 Feb 2008
Poruke: 829
Mesto: GM

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 18, 2008 8:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala ovom Caru gore sto nije normalan i sto uvek ima dobar savet pre svega njemu pa i svima ostalima Smile

_________________
Radim se, a ti?

A to sto mi fali "u" - sta mi vredi rodjen sam sa greskom!!!
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 11, 2008 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala (ne)prijateljima što postoje na ovom svetu jer da nije njih .. a gde bi nam bio kraj .. ovako ću da im se zahvalim grupno .. pa .. nek svako pokupi po koji pozdrav.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 11, 2008 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smatram da nije u redu da to ovde napišeš. Unapred se izvinjavam na ovoj poruci, ne bih želela da se protumači kao spam. No, želela bih reći da se na ovom sajtu svi lepo druže i ne postoje neprijatelji. Lični problem je ako neko preozbiljno shvata virtualni svet. Ne vidim razlog ovakvog gore izrečenog. Ovim, ponavljam, nisam želela nikoga da uvredim, već samo iznosim svoje mišljenje.


Ovde, u ovoj temi bih želela da se zahvalim svima na ovom sajtu, na predivno provedenim trenutcima, opuštajućoj atmosferi ... i još mnogo čemu. Bilo je nesporazuma, no sve je to davno prošlo vreme. Hvala iskreno svima sa ovog sajta.


Puno poljubaca od trudnice
 
Zsejla
Dragonfly
Dragonfly



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 3296
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 12, 2008 8:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od srca hvala Velociraptoru sto me predlozio sa moderatora!!!!!
Pusa do neba!!!!!!!!

_________________
Beer is the cause and solution to all of life's problems. ~Homer Simpson~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> HVALA Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon