www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zahtjev za ban
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2011 5:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

škorpijica je napisao/la sledeće:
Drago mi je sto sam makar i svojim odsustvom doprinela tvojoj sreci Very Happy


Doprinijet ces jos vise mojoj sreci ako uslisis moju zelju i baniras me.

škorpijica je napisao/la sledeće:
Bas zato sto si bio moderator trebao bi znati da ban po zelji ne postoji.


Znam pravila ali znam nema pravila koje kaze da ban po zelji ne postoji ( Pravilnik ). Uz dobru volju postoje izuzeci od pravila. Mislim da sam zasluzio taj mali izuzetak... bar zbog ovih 6 i pol godina.

Dosad nisam nista tako posebno trazio, bilo bi fer i u redu da se moja zelja ispuni.

Stvarno - bolje me razumno banirat... bolje svima. Cim prije - tim bolje.



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...




Poslednja prepravka: aureliano on Uto Avg 30, 2011 5:30 pm; ukupno izmenjena 3 puta
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2011 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne razumem sta te sprecava da se jednostavno vise ne pojavljujes ovde, ako ti se forum vise ne dopada???? Sto moras da budes banovan???
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2011 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mysty je napisao/la sledeće:
Ne razumem sta te sprecava da se jednostavno vise ne pojavljujes ovde, ako ti se forum vise ne dopada???? Sto moras da budes banovan???


...kao sto sam vec rekao...

aureliano je napisao/la sledeće:
odjava i ban nisu ista stvar


Sta mogu, imam neke svoje principe, a i razloge.

---

škorpijica je napisao/la sledeće:
ali da ja trazim ban zato sto se durim na nekoga... ma daj...


Ne durim se uopce. Trazim ban jedino. To je to.

---------

škorpijica je napisao/la sledeće:

Forumi generalno vise nikada nece biti sto su bili...


Netocno, naravno.
Pratim nekoliko jos foruma, na 2-3 sam aktivan ili vrlo aktivan, a jedan moderiram pa mi ne mozes pricati o tome.

Ovaj je od jednog od najboljih postao jedan od najpustijih i najdosadnijih.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2011 11:25 pm    Naslov poruke: Re: Zahtjev za ban Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
- ovaj site odavno nije ono sto je bio


Na svakom forumu, četu ili newsgrupi na kojoj sam bio - svi kukaju za "dobrim starim vremenima". Very Happy Tako je i ovde. Forum se menja na bolje ili na gore. Smile

aureliano je napisao/la sledeće:
- dok se site ne vrati svojim korijenima, nastavit ce biti dosadan i mrtav, za sto naravno ne krivim sebe, jer sam mu mnogo dao pokretanjem mnogih diskusija.


Kao bivši kolega, znaš i sâm koliko sam se i ja trudio oko foruma, bez obzira da li će moj topik biti samo pročitan ili će pored njega proći kao pored turskog groblja. Smile

Ako jednostavno nećeš više da dolaziš ili ako hoćeš da se odvikneš od poseta forumu (pre smo imali takve slučajeve) - jednostavno, nemoj dolaziti. Za ovaj drugi slučaj, to je kao ostavljanje pušenje. Samo odjednom "presečeš" i to je to. Smile
Ali banove ne možemo da dajemo na zahtev. Nema smisla jer ti lako možeš da napraviš drugi nalog i onda će biti opet isto.

U svakom slučaju, ako ti se ide - ti idi. Ako poželiš da se vratiš, mi ćemo te uvek dočekati raširenih ruku. Wink

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 31, 2011 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Coco, hvala.

Drugi forumi na kojima sam redovan zapravo su jako aktivni. 2 su strukovna, OK, jedan je ogroman (ima nekoliko milijuna korisnika, svjetski je i bavi se putovanjima, onim sto ja najvise volim), a jedan je velik za Balkanske prilike. Posto po pravilniku ne smijem spominjati druge forume, ne mogu reci koji su to. U svakom slucaju, niti jedan ne pati na ovaj nacin na koji domaci pati. Pa vise konverzacija ima na groblju. Ovdje je jos kako tako ona lobotomija od Trach partije malko zivahna, a i to je jadno. Ovaj forum je ruiniran, unisten...

Odjava i ban ipak nisu isto. Ja trazim ban i dobit cu ga ovako ili onako. Izbor nije na meni. Pametnije je da mi ga date sami i sad.

Necu praviti druge naloge niti biti aktivan s njima. Ne zanima me.

I mada netko misli da je to neka ljutnja, durenje, zabava za narod, nesto glupavo i pateticno ili sta ti ja znam sta drugo - nije nista od toga.

Ne pisem nikakva pateticna pisma tipa "zbogom forume, zbogom svi, zbogom okrutni svijete..." jer mi to ne treba. Sva srz je u prvom postu i to je to.

Hocu ban. Bolje mi ga dajte sad dok smo jos kako tako dobri. Ako ga ne dobijem za nekoliko dana, necu imati izbora te cu ga isprovocirati. U tom slucaju bit ce ono: Trazili ste, gledajte!

Dakle, budite mudri i banujte me prije no sto to postane potrebno. Upozorio sam vas.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 31, 2011 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo, ja da sam mod, odma bi te banovala Embarassed Embarassed Laughing Laughing Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~ -> Zahtjev za ban Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon