www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Boky i njegovih 2000 postica
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 9:43 am    Naslov poruke: Boky i njegovih 2000 postica Na vrh strane Na dno strane

Boky,Mafijasko dete Razz cestitam od srca i hvala ti sto si ovde sa nama,lepo je sa tobom druziti se Smile
evo dobrodoslice na drugi sprat Wink

ajde ziveliiiiiiiiii

i jos nesto
Wink



_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 9:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala charmed .. drago mi je da neko tako misli o meni ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bokili ti si jedan od onih koji se bas brzo uklopio sa nama....vidi vec si na drugom spratu Shocked ....cestitkice i ljubce od ja....

..pa da nazdravimo.... Wink


_________________
 
Wizard
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 4234
Mesto: IbiZZa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka cast...samo napred 8)
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boky, mafijashu ( Wink ), pa bogati uspori malo.. Confused Very Happy , ma salim se : SAMO NAPRED!!!!!!!

_________________


 
lovegoddess
Veštica
Veštica



Godine: 42

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 6554
Mesto: Hidden island...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cesitkice i od mene mafijozo jedna Laughing Stvarno svaka cast! Wink

_________________
El amor ha florecido en mi corazon a causa de tu amor.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

Bokili ti si jedan od onih koji se bas brzo uklopio sa nama....vidi vec si na drugom spratu ....cestitkice i ljubce od ja....


U bre .. pa jel mora me podstidis ispred svih Embarassed

Citat:

svaka cast...samo napred


Hvala Carobnjak na cestitci

Citat:

Boky, mafijashu ( ), pa bogati uspori malo.. , ma salim se : SAMO NAPRED!!!!!!!


Nema ko da me uspori .. samo mogu jos da ubrzam Mr. Green ... Hvala na cestitci

Citat:

Cesitkice i od mene mafijozo jedna Stvarno svaka cast!


Ja mafijoza Question ... pa nisam ja kriv sto mi keva i cale mafijasi Mr. Green ... hvala na cestitci

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane



E brate, sta da ti kazem, mislim da razumes sta na slici pise, i nije preterano, jer zaista imas dobro misljenje i vidi se da imas dobru dusu i da nikome nebi mislio zlo, ukoliko te ne izaziva ili prica gluposti....

Sa brzinom ultra-zvuka si usao na ovom sajtu (kao ja na mom pocetku) i ostavio si tragove. Mislim da je svima zadovoljstvo da se druze s tobom, a ne samo meni. Zaista si postao dobar drug, u koga imam poverenje, i sa kojim mogu da pricam o svemu... Hvala ti za to...

Sta se domaceg.de tice... samo ti nastavi kako si krenuo i ne gledaj nazad nego samo napred... svaka ti cast majstore Exclamation


 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 7:35 pm    Naslov poruke: zelje ,cestitke i pozdravi Na vrh strane Na dno strane

boky sve cestitke za mafijasa i cuvaj se policije postali su opasni za mafiju Razz
 
*jovance*
Veštica
Veštica



Godine: 37

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 1952
Mesto: los angeles, socal

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 8:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boky......pa ti si bre Express. Kuku pa pre neki dan sam ti cestitala za 1000.....ostajem bez reci jer ides brzinom svetlosti. Skoro smo se upoznali, ali u tebi sam prepoznala strasnog druga, sa puno razumevanja i dobrih saveta. Hvala ti puno sto si uvek uz mene, i nadam se da ce mo se druziti jos puno puno godina......Samo tako nastavi sa porukicama....ja te ljubim i jedva cekam da se sretnemo negde i da zaigamo jedno kolce. :cheers: :158: bravo :vezbe:
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Jugovic

Brate .. pa ne da me je tvoja poruka pogodila u srce nego ...
Citat:

Zaista si postao dobar drug, u koga imam poverenje, i sa kojim mogu da pricam o svemu...

Sta da ti kazem brate .. takav sam kakav sam .. ne mogu da se promenim .. uvek dobar za svakoga i drago mi je da je neko za ovo kratko vreme koliko sam na ovome sajtu video u meni jednu poverljivu osobu ... Hvala brate na svemu i nadam se da cemo se druziti jos dugo dugo ... a za domaci.de .. pa ja brate gde udjem, ja tesko izlazim Wink ... Hvala jos jednom

@sekula_au

Heheheheh sekula, sekula .. pa ti mislis da ja nemam policiju iza mene koja me stiti gde god da odem ... Mr. Green .. hvala brate na cestitci pa se cujemo ...

@*jovanche*

Jovanice, folklorasice moja, ne da me je tvoja poruka obradovala nego .. sta da ti kazem .. nadam se da ce ovaj Bog da nas spoji nekad na nekim nastupima pa da se vidimo zajedno .. a onda kad spichimo kolce ... aaa pa nema nam ravnog .. hvala za lepe slichice pa se cujemo na msn-u a sto se tice drugarstva... kako za svakog tako i za tebe ... ljubim te pa se cujemo

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
LAV_62
strašan lav
strašan lav





Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 3044

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve cestitke boky i od mene...i ne staj... Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Boky i njegovih 2000 postica Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon