www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Drugarstvo posle raskida... I koliko blisko?
Strana 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
The_Girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 8
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 05, 2005 10:34 pm    Naslov poruke: Drugarstvo posle raskida... I koliko blisko? Na vrh strane Na dno strane

Pokrecem ovu temu jer znam da je ovo nesto oko cega se lomimo svakog dana,i svako ima razlicito misljenje o tome...
A iznecu vam i jednu situaciju kao pocetak..
Ja i moj bivsi decko smo raskinuli pre pet meseci,i posle toga smo ostali super drugovi,cujemo se svakih par dana.vidjamo se,druzimo,idemo jedan kod drugog... kao da smo zajedno,a nismo.
E sad,zasto nismo zajedno nemam pojma...on je sa mnom raskinuo..
KAd se vidimo,ponekad budemo i zajedno na jedno vece... ( to se desilo puno puta,bilo je svega,i sexa).

I sada,mozda bi to bilo i ok,znate ono "neobavezno",da on nema DEVOJKU....
Sa njom je cetiri meseca i ona zna da se mi cujemo i dalje ali ne zna da koliko vremena provodi sa njom,toliko provodi i sa mnom !
I tu ja ne varam nikoga,jer nemam decka,vec ispadam ONA SA KOJOM DECKO VARA....

Kazite mi svoje misljenje o ovome?????
Sta mislite koliko bliski treba da ostanu ljidi posle raskida?
I mislite li da on mozda ipak negde u dubini duse i nije siguran da li zeli ili ne da bude sa mnom..ponovo?
Cekam da se javite !



_________________
Sweet as Heaven,
Hot as Hell,
Born to tease and
Taught to please...
 
Kaliopa
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 11 Okt 2004
Poruke: 447
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 1:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmm....malo si pobrkala 2. razlicite stvari : prevaru i drugarstvo...

Nije mi jasno gde je vama tu drugarstvo, ako spavate zajedno a on ima drugu devojku???
Pre bih rekla da taj tvoj drzi jedno doope na dve klupe, onako na finjaka Confused

Za mene je drugarstvo= drugarstvo, znaci samo platonski...
U principu sve zavisi od decka i veze kakva je bila & kako smo se rastali....
Sa svima sam ostala ok, ne druzimo se i nemamo neki kontakt, ali kad se vidimo, pricamo normalno, a sa par njih sam zaista ostala ok, kao da i nismo nikad bili zajedno Wink

btw--taj tvoj --ako zeli da bude ponovo sa tobom, zasto ne raskine posteno sa tom devojkom Shocked ???? Ili mu je lepse da ima 2 devojke , jedna k'o nijedna Wink

_________________
COME ON BABY, LIGHT MY FIRE Smile !!!
 
svenicsale
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Maj 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 3:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa tebi ocigledno odgovara povremeni sex, a sto se muskaraca tice, svako voli da ima sto vise razlicitih varijanti... Hocu da kazem, ne trebas ti njemu ni za sta drugo nego da povremeno promeni sexualnog partnera...
Ja imam identicnu situaciju x3, tako da znam o cemu govorim..
Musko-zensko prijateljstvo ne postoji. punkt! Uvek se jedna strana lozi..
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na zalost, ne mogu se sloziti sa onim tvojim delom: tu ja ne varam nikoga,jer nemam decka,vec ispadam ONA SA KOJOM DECKO VARA....

varas draga moja..cini mi se sebe jer se zavaravas da ti je on sada samo drug..nista vise...sa drugovima se ne leze u zajednicki krevet..ma koliko bliski bili....laz je da ne mogu ostati prijatelji momak i devojka nakon raskida...ja medju bivsima imam prijatelje..kazem prijatelje jer ih znam isuvise dobro..ali sada su samo poznanici.vidimo se, zdravo za zdravo, popricamoponekad...ali nista isuvise blisko..ako nije bilo mrznje nakon raskida...sve je to uvek sveze..i varnica uvek postoji..mozemo se lagati..te cim vidimo da jedno od nas popusta..odah tutanj..ne sme biti bliskosti..inace se sve to ponovo stapa u vezu..i tako u krug...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Kaliopa
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 11 Okt 2004
Poruke: 447
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pinkie, uzela si mi reci iz prsta Wink

_________________
COME ON BABY, LIGHT MY FIRE Smile !!!
 
The_Girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 8
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e vidis u tome i jeste stvar,sto nas dvoje i dalje izgledamo kao da smo u vezi..
I znam da se on sa mnom ne vidja samo zbog sexa,idemo zajedno u grad,ponekad izadjemo,druzimo se...
I ja negde u sebi i dalje gajim nadu da cu kao mozda jednog dana da budem opet sa njim..
Ja to zelim a cini mi se kao da zeli i on,ali nije siguran u to..a ja se ne usudjujem da ga pitam sta oseca,sta misli o tome..
Ma ne znam sta da radim Neutral

_________________
Sweet as Heaven,
Hot as Hell,
Born to tease and
Taught to please...
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..pa lepo skupi hrabrost i pitaj ga sta on misli o tome..i gotova stvar! Samo pazi...kako oni znaju da lazu i mazu kad su u neobranom grozdju,pa to je cudo jedno!

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma kad se raskine, ne treba ostati ni prijatelj ni nista...kraj je kraj!!!!!!!!!!!!! New Evil
 
Babini
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Možda je ovo luda ideja Rolling Eyes , ali...da ti popričaš sa njim u vezi toga...pošto bi ti da budeš sa njim, a misliš da bi on da bude sa tobom...mislim da kontaš šta hoću da kažem.Prosto,a verovatno efikasno rešenje Very Happy
 
TorcidaST
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Maj 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne mogu s bivšima nikako ostat u nekoj prijateljskoj vezi, uvijek to pukne, tako da više ni ne želim bit u kontaktu s bivšima
 
Babini
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

xaracrazy je napisao/la sledeće:
ma kad se raskine, ne treba ostati ni prijatelj ni nista...kraj je kraj!!!!!!!!!!!!! New Evil


Zašto ne ostati prijatelj posle raskida?
Ne vidim ništa loše u tome.
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

The_Girl je napisao/la sledeće:
e vidis u tome i jeste stvar,sto nas dvoje i dalje izgledamo kao da smo u vezi..
I znam da se on sa mnom ne vidja samo zbog sexa,idemo zajedno u grad,ponekad izadjemo,druzimo se...
I ja negde u sebi i dalje gajim nadu da cu kao mozda jednog dana da budem opet sa njim..
Ja to zelim a cini mi se kao da zeli i on,ali nije siguran u to..a ja se ne usudjujem da ga pitam sta oseca,sta misli o tome..
Ma ne znam sta da radim Neutral

uh draga moja ti si posteno zaglibila...znaci ipak smo bile u pravu..nije to nikakvo prijateljstvo....znas samo sta je najgore u svemu tome..isuvise malo mislis na sebe u toj nazovimo je "vezi" on se sada verovatno mnogo bolje slaze sa tobom jer se vidjate samo kada mozete...i tada vam je zaista lepo..ti si ga prihvatila sa tom vezom u kojoj se nalazi..sta bi on bolje trazio od toga....a ti..gde si ti u svemu tome..nemoj dozvoliti da ostane tako kako jeste..nije to brak pa da se ne smes mesati..jednostavno istupi pred njega i reci mu..nije on budala vidi i sam..i oseca..pa onda makar neka bude dovoljno posten i neka kaze sta zeli ako vec ti prolazis kroz mnogo toga zbog njega..mislim da trebas to rascistiti..veruj mi..neka bude ili ili...samo sebi pravis gore...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Drugarstvo posle raskida... I koliko blisko? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  sledeća
Strana 1 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon