www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Drugarstvo posle raskida... I koliko blisko?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
chaki_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 19
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne ide nikako, jedna strana uvek voli i dalje, ili se barem nada


_________________
.....samo ja i ti , i pogledi u tami....
P.S. Mozda zvuci pateticno, ali ko zna mozda bude i jos nesto;)
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikako ne mozes ostati sa bivsim prijatelj,narocito ne ako ga jos uvek volis... Imam ja drugove sa kojima sam izuzetno bliska...ali samo je hvatanje u pitanju itd,ali krevet nikako!!!!

_________________

~ Banetova Žena ~
 
BokiE88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Jul 2006
Poruke: 10
Mesto: bn

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 10:19 pm    Naslov poruke: aha Na vrh strane Na dno strane

dobra je to stvar...ja sam sa svim bivsim devojkama u kontaktu...ne znam sto bi to smetalo.....ponekad izadjemo zajedno na kafu ispricamo se i tako...sto da ne
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam naučila da nakon neke dulje veze ne možeš biti pravi prijatelj s bivšim dečkom ili curom...Jednostavno, ako s jedne strane još uvijek postoje neki osjećaji, ne valja to...Bolje je pustiti sve na neko vrijeme, ne vidjeti se niti čuti da se lakše zaboravi i krene dalje...A kasnije se već vidi oće li biti kakvog prijateljstva ili je splasnula želja za tim...
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kakvo drugarstvo! Ako se nismo slagali u vezi, zasto bi se slagali kao drugovi???
 
baabica
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 103

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni ni lijep raskid nije pomogao.... ja i on smo bili zajedno 2g. a prekidali smo negdje 20ak puta.... prekinemo... pa onda se vidimo... pa kava...izlazak i opet zajedno... ja i on nismo mogli biti ni skupa ni odvojeno..to je bila više ovisnost nego ljubav... to je prestalo kada sam ja prohodala sa sadašnjim dečkom i od tada se nismo vidjeli
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 2:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino poslovno-ovako ne!

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa posle raskida po meni nema sanse da ostanem blizak prijatelj sa tom dewojkom!!! Moze ono kao cao za cao, ali nista wise...
 
Majda_T
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jul 2006
Poruke: 155

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E j*b*i ga sad...nisam ja za ta neka veca prijateljstva s bivsim..jer na kraju uvijek neko pati..a ovom drugom je uredu da su dobri..ok pozdravit se i ponekad stati na sekund dva al biti svaki dan s njim..neka hvala 8)
 
zex_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 249
Mesto: Novi sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 8:12 pm    Naslov poruke: da Na vrh strane Na dno strane

zasto ne ostati u kontaktu, ali nikako ne moze biti to veliko drugarstvo

_________________
If you see me on the club, you'll be watchin' all night...I ain't here to seat..wanna see you work your body..so give it to me..
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 7:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, ne i neee!!! Nikakav kontakt osim kratkog pozdrava kad se sretnemo.
 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam sa svojima bivsim ostala u dobrom odnosu ali nezelim neki blizak kontakt sa njima jer je to jako tesko. Uvek kad ih sretnem pozdravim i popricam ono formalno i to je to.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Drugarstvo posle raskida... I koliko blisko? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  sledeća
Strana 18 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon