www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Drugarstvo posle raskida... I koliko blisko?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^hahaha pa drugari bas ne moraju da ostaju sami po mraku,hahaha
znam tacno o cemu pricas, haha bilo je dana kada nam se pogledi prosto ukrste i neka davnasnja varnica pucne Laughing
ali, pogled se uputi na neku drugu stranu i neke se stvari ostave po strani. Nazalost hemija cesto smeta u tom "drugarstvu" zato ga treba drzati na nekom holdu.
Lepo je kad mozes sa bivsim/bivsom da sednes i malo se iscaskas,ali kasne vecernje sate treba izbegavati. Bar dok se sve ne slegne.


 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moje neko misljenje je da ne moze, mozda, ali samo mozda ako obe strane vise nisu zagrejane jedna za drugu...ali ovako ne

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 2:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam brata koji je raskino sa devojkom i sada su najbolji drugovi i sve funkscionise kao prijateljstvo..mada ne znam...ja tako ne bih mogla sa mojim deckom..
 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 2:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da moze, ako povremeno spavaju.... Mr. Green Mr. Green

_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 3:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Može, naravno da može.
A može i gdje ne može. Ako mora moći... mora.

Ja sam sa SVIM svojima bivšima super friend!

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
KLICIC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jul 2008
Poruke: 182
Mesto: Cazin

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 06, 2008 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To ne ide zajedno, ni sa jednom bivsom ne kontaktiram nikako.po meni je to nemoguce!
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 06, 2008 4:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast onome ko to moze i ko tvrdi da je to drugarstvo, ali po meni je to vise zelja onoga ko je ostavljen da bude u blizini voljene osobe... Da mi je trebao drug, ne bi bio decko, a od decka da pravim druga... pa za sada nisam praktikovala. Naravno ne kazem da se pravim da ne poznajem tu osobu, ali nema tu ni d od drugarstva niti bilo cega drugog Very Happy a valjda sam takve srece da se uglavnom "trudimo" i da ne nalecemo jedni na druge. Bilo lepo s njima, ali sada jos lepse bez njih Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 06, 2008 4:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

škorpijica je napisao/la sledeće:
Svaka cast onome ko to moze i ko tvrdi da je to drugarstvo, ali po meni je to vise zelja onoga ko je ostavljen da bude u blizini voljene osobe... Da mi je trebao drug, ne bi bio decko, a od decka da pravim druga... pa za sada nisam praktikovala. Naravno ne kazem da se pravim da ne poznajem tu osobu, ali nema tu ni d od drugarstva niti bilo cega drugog Very Happy a valjda sam takve srece da se uglavnom "trudimo" i da ne nalecemo jedni na druge. Bilo lepo s njima, ali sada jos lepse bez njih Mr. Green


jako lepo receno Wink

_________________
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 07, 2008 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ostali smo i sada bliski,ali to vise ne moze da bude to,cisto nesto povrsinski,kakvo bwe drugarstvo Laughing

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 07, 2008 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

drugarstvo poslije raskida, sve zavisi o osobama i razlogu njihovog raskida..možda jednostavno shvate da bolje funkcioniraju kao prijatelji, zašto ne

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 16, 2013 4:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drugarstvo u smislu "Ajmo na kafu" i slično je nemoguće. Vjerovatno možda i sve zavisi i od raskida a i od same veze. Poslij dvije bitnije veze, znala sam da će se sve završiti upravo onako kako i jeste. Sa prvim, nikad nisam mogla očekivati nikakav stepen drugarstva. Mislim da je nepričanje sa njim svaki dan po cijeli dan bilo nešto najteže na sta sam se morala naviknuti. Sa drugim je bilo malo drugačije. On je "pristao" da budemo prijatelji, poslije mnogo "hoću-neću-ne mogu-mogu". Znala sam da će sve biti normalno do onog dana kad nadje novu djevojku. Tako je i bilo. U suštini, mada nije do mene, ja bi bez ikakvih problema pričala i sa jednim i sa drugim. Mislim, da je također sve do njih i da oni ne žele ili ne mogu pričati sa mnom. Tako da sam došla do zaključka, da to nekog prijateljstva nakon ljubavi i ne može biti Wink

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 16, 2013 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene drugarstvo posle ljubavi nije moguce. Mada zavisi koliko je jaka ta ljubav bila.
Ako je bila neka vezica bez puno ljubavi, i ako su oboje shvatili da se jednostavno vole kao prijatelji i nista vise, pa sto da ne.
Inace mislim da je nemoguce biti prijatelj sa nekim s kim ste bili u vezi. I kada se bude pojavio "onaj pravi/ona prava" mislim da ne bi bilo dobro i posteno prema njemu/njoj da se druzete sa bivsim/om.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Drugarstvo posle raskida... I koliko blisko? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  sledeća
Strana 21 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon