www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Drugarstvo posle raskida... I koliko blisko?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
*zečica*
-fatalna zavodnica-
-fatalna zavodnica-



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 11485
Mesto: tamo gdje ljubav počinje

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2007 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

teško....


_________________
*lutka s naslovne strane*
 
kristina78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 05 Feb 2007
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2007 11:23 pm    Naslov poruke: jok Na vrh strane Na dno strane

nema prijateljstva,ako je bilo ljubavi u vezi...
a ako je i nije bilo svejedno je teško biti prijatelj ....al je moguće...
 
MaLa_MaJa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 173
Mesto: novi sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

chim sam prochitala post od The_Girl nisam mogla da se ne umesham ...
ja sam imala slichnu sitvaciju sa jednim momkom samo shto on nije imao devojku ,bar ne da ja znam ,niti smo mi imali sexualne odnose... ali se sve svodilo na to da me je on iskoriscavao tj zloupotrebljavao moja osecanja ...navodno drugari smo a svaki ili svaki drugi put kad se vidimo budemo zajedno ... tj jednostavno recheno to je bila varijanta... isto to shto je The_Girl sada tom momku ... razumem kako je tebi poshto sam i ja to proshla ali jedino shto ti mogu reci da ce ti doci jednom iz d***ta u glavu i da cesh raschistiti sa tom osobom jer dvoje nakon neke malo ozbiljnije veze mogu biti samo poznaniti ... cao cao na ulici eventualno da se cuju ponekad nishta vishe od toga !!!
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam sa svim svojim bivsima ostala u super odnosima! Wink
sa svima se cujem redovno,vidjam na kafi i sl.mislim da je to moguce,ali da to zavisi od osobe do osobe i od toga kako se ljudi postave u vezama i kako je veza funkcionisala! Rolling Eyes

_________________
 
Masha92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2007
Poruke: 217
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 29, 2007 5:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedan moj bivsi decko mi je sada jako dobar drug!
ko ti odgovara kao decko sa kojim zelis da budes,odgovarace ti i kao prijatelj!mozda je potrebno vreme da ga zaboravis,ali uvek je moguce da kraj veze oznaci pocetak novog,divnog prijateljstva

_________________
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 28, 2008 8:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni nemoguce... dugo sam verovao da je to moguce... ali... praksa je pokazala suprotno...
neka kod jednog postoji bar malo vece interesovanje od cisto prijateljskog... prijateljstva nema... stvari mogu samo da se iskomplikuju...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 28, 2008 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemoguce, jer uvek jedna strana jos uvek voli.
 
bebakiki
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 26 Nov 2007
Poruke: 470

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 29, 2008 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa QueeN . Kad tad ce jedna strana pozeleti nesto vise ,i zato mislim da tu nema prijateljstva. Rolling Eyes

_________________
Happy Smile
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 30, 2008 9:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto vise razmisljam na ovu temu to mi je teze da odgovorim na istu. volela bih da moze,ali to sto bih ja to volela i zelela ne znaci da je i moguce. sve sto cu ja uraditi po tom pitanju je- iskreno cu se potruditi da se sacuva to nesto nase,ta neka nit..prijateljstvo.. mozda cemo i uspeti,mozda i ne... we'll see
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa bivsom djevojkom sam u suuuupppppeeeeeer odnosima. Nema nista vise od prijateljstva, a nit se pomislja na takvo sta izmedju nas Smile
Toliko smo dobri, da sam skoro primio njenog novog momka da prenoci 2 noci kod mene Very Happy

Tesko je bilo na pocetku, ali sada je sve super Smile
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sa samo s prvom ljubavi uspija ostat prijatelj s nikim drugim Wink

_________________
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 01, 2008 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ok je sve to po danu i u drustvu ... drugari smo... al nikad do sad nismo ostali sami u mraku... sumnjam da bi i tad bili drugari...

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Drugarstvo posle raskida... I koliko blisko? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  sledeća
Strana 20 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon