www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ajde Dame da Vas cujem...? Stranci?
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  

nasi momci ili ipak stranci
nasi naravno
50%
 50%  [ 29 ]
stranci naravno
8%
 8%  [ 5 ]
nepravim razliku
41%
 41%  [ 24 ]
Ukupno glasova : 58

Autor Poruka
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 1:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma Italijani su mi ...mmm...


_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 10:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta ja znam..amerikance ne volim..vecinom su utripovani a veze s mozgom nemaju..mada j njih nalakse u ustuini prevariti....nasi su zaista naj od svih, kad kazem nasi ne mislim srbi vec uopste taj prostor bivse juge.samo da nam nije tog balkanskog mentaliteta..uh..bili bi savrseni....a zato rumune i bugare organski ne podnosim..mislim kao potencijalne"muzjake"

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Rockin_Rio
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 02 Maj 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 10, 2005 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sexy su mi latino guys
 
goga_h
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 12
Mesto: zgb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 10, 2005 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

spanjolci su meni definitivno prvi. dosta su slicni talijanima, ali talijana ima savrsenih al ima onih malih, crnih koji prakticki odisu zlom (ili barem ja imam takav dojam). i juznoamerikanci
znaci talijani su drugi.
treci su rusi- ali opet plavi rusi, ne oni crni iz sibira
cetvrti bi bili.. mozda norvezani, slatki, pametni decki..

tesko je napravit neku listu, zgodnih deckiju ima svugdje. ima lijepih turaka, francuzi su posebni- ne zgodni ali zanimljivi, imaju ono nesto..
 
elena23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Maj 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 11, 2005 10:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam za nase.najbolji ljubavnici
 
Baksuz bla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 30 Nov 2004
Poruke: 38

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 12, 2005 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nasi i samo nasi! Najbolji su!!!
 
Maja-ZH-84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 16, 2005 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na prvom mestu NASI,pa onda ITALIJANI...Zadnji su Svajcarci,previse su mi nekako narandzasti ili zuti sa pegicama Sad
 
technozi_girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Nov 2004
Poruke: 33
Mesto: Austrija/Novi Sad

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 20, 2005 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. Domenikanci
2. Italijani
3. Spanci

Laughing

_________________
Wenn du glcklich bist, bin ich es auch. Wenn du lachst, lach ich auch. Wenn du traurig bist, bin ich es auch! Und wenn du geil bist, ruf mich an!!
 
sunce3007
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 740

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 20, 2005 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma najbolji su nasi!!!!

_________________
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 3:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam bila sa jednim Italijanom....Ukrajincem.... i Svedjaninom...i nekako mi je Italijan bio najsarmantniji...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 3:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da se ne moze generalizovati! Ima dobrih i losih svuda! Ali ako cemo da generalizujemo, onda su mi nasi(Srbi) najbolji na svetu! najkompletniji! "Sve na jednom mestu"! Ja sam inace, udata za Kipranina i on je po mojoj meri 100% (nema ama bas nista, sa mentalitetom Kiprana), svi me zezaju da je vise Srbin od mene! Very Happy
On je jedini stranac sa kojim sam bila! Italijane am obozavala, ali su mi se ogadili! Mnogo su bre, navalentni i dosadni! Mozes 100 puta da ga odbijes, on ce da smara opet!Ne znam, meni je bitno da nam se karakteri poklope, da smo istog(ili mnooooooogo slicnog) mentaliteta i da smo pravoslavci! Ali 99% nasih devojaka, koje ja znam, tvrde da su nasi jedini 100% kompletni, tj. najbolji! Very Happy
Eto, momci-nemojte da se uobrazite! Very Happy

_________________


 
danij
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 02 Jan 2005
Poruke: 557
Mesto: SABAC/SCG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 27, 2005 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

domaci su najbolji

Svetsko,a nase New Spiral Wink

(edit by CharmedS
Moglo je i malim slovima)
Wink

_________________
*D*a*n*i*j*e*l*a*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Ajde Dame da Vas cujem...? Stranci? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 2 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon