www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sve sto treba da znate o motor-u...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
297
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A jel motor moze da zariba od N2O?

 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vise bi mogao da zariba od drugih vidova uvodjenja kiseonika u cilindre...(planiras ugradnju) Question Wink

_________________
 
Kobass
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jul 2006
Poruke: 189

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 7:29 pm    Naslov poruke: auto-motor 1.2 Na vrh strane Na dno strane

Posto vidim da se vecina ovde dosta razume u kola, da li neko moze da mi kaze kako da li 1.2 motor moze da dobro da vuce! Da li je velika razlika izmedju 1.2 i 1.4
 
vladimir86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 28 Nov 2006
Poruke: 1097
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije neka razlika, zavisi kako ga vozis! Ako ga razvlacis, moze dobro da ide, a ako umrtvljujes auto, nema nista od njega! Bitno je da ga nije vozio penzioner, jer on umrtvi auto!

_________________
Ako Upali Dobro Ide
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 7:53 pm    Naslov poruke: Re: auto-motor 1.2 Na vrh strane Na dno strane

Kobass je napisao/la sledeće:
Posto vidim da se vecina ovde dosta razume u kola, da li neko moze da mi kaze kako da li 1.2 motor moze da dobro da vuce! Da li je velika razlika izmedju 1.2 i 1.4


1. u principu moze, samo sto nece izdrzati mnogo km

2. nije, samo 200 kubika i mozda neki cilindar vise ili manje

_________________


Poslednja prepravka: Vlada_R datum Čet Jan 11, 2007 8:13 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 8:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Motor od 1200 ccm je sasvim dovoljan za neku opustenu, normalnu voznju...Taman! Smile Ima tu raznih faktora koji uticu na to kako ce on da vuce ali, svejedno, moze da vuce dobro.Sto se tice razlike izmedju 1200 ccm i 1400 cm...Zavisi sa koje strane gledas...Brojno je to zanemarljiva razlika (200 ccm), mada moze biti velike razlike u snazi...

_________________
Master
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A i zavisi koje je auto i naravno koje je godiste. Mada ti ne bi preporucio da se cesto trkas sa 1,2 Smile

_________________
E da mi je, da mi je
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 10:27 pm    Naslov poruke: Re: auto-motor 1.2 Na vrh strane Na dno strane

Kobass je napisao/la sledeće:
Posto vidim da se vecina ovde dosta razume u kola, da li neko moze da mi kaze kako da li 1.2 motor moze da dobro da vuce! Da li je velika razlika izmedju 1.2 i 1.4


Moze solidno da vuce u kolima do 800-850kg, preko toga motor se stalno napreze, pogotovo uzbrdo i kad vas je vishe.

Razlika jeste velika...200 ccm je skoro 20% razlike.


btw koja kola su u pitanju?

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
Kobass
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jul 2006
Poruke: 189

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa konkretno Fiat bravo! Treba da kupim, pa ne bih da uzmem neko sr**je koje startuje ko puz...
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Taj 1.2 na papiru nije toliko slab,al cesh stalo morati da ga vrtish da bi ishao lepo.
Snagu razivja tek od 4000, pa ti nije zgodan za gradsku voznju i ne planirana ubrzanja.

Ni 1.4 od 75 ks nije bash neki motor, 1.2 jeste brzi od njega,al po elasticnosti se ne mogu porediti,1.4 je upotrebljiviji.

Ako te ne se ne shalta stalno u nizu uzmi 1.4,a ako te ne mrzi da menjash brzine i ne ocekujesh da motor "cimne" uzmi 1.2.

Al ja da sam na tvom mestu nebi uzeo ni 1.2 ni 1.4,vec bi uzeo 1.6...dovoljno je jak kroz sve obrtaje, i ne troshi puno vishe od 1.2-.1.4.

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 3:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma uzmi HGT-a i nema da brines Wink

_________________
 
Kobass
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jul 2006
Poruke: 189

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uzo sam 1.2 i extra je. Ima odlicno setovano kompjuterski ubrizgavanje, valjda zato sto italiani voze ko ludi pa auto prosto leti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Sve sto treba da znate o motor-u... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  sledeća
Strana 12 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon