www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prokleti umnjaci
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~
::  
Autor Poruka
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 13, 2005 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam prosle godine otisla i sva 4 izvadila, isto hirurskim putem. Nikako nisu kretali da rastu i otisla sam kod zubara, snimila vilicu i ispostavilo se da ne izbijaju na povrsinu jer su zarotirani, pa "rastu" ka sedmici i ka spolja, pa kako ne mogu da izbiju, tu stoje gde su...
I stvarno je posle bilo olaksanje, jedna briga manje, plus nema tok groznog bola o kome svi pricaju..



_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 13, 2005 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to znaci da i meni mogu da pocnu tako da rastu ka spolja?
 
dnumka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Jun 2004
Poruke: 138

PorukaPostavljena: Ned Okt 16, 2005 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i mene razbijaju samo ne toliko i ne konstantno
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 16, 2005 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
to znaci da i meni mogu da pocnu tako da rastu ka spolja?


Pa ne mora da znaci...ja sam bila 'slucaj' Mr. Green
Mada i moja najbolja drugarica zbog istog problema prosle nedelje izvadila osmice na isti nacin.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 20, 2005 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su sva cetiri izrasla,dva su vec izvadjena.Bila sam nenormalno nervozna dok su
rasli,svrbelo bolelo,nateklo itd.
A kad sam ih vadila je bilo super lagano.Dal je doktor bio dobar,ne znam.
Bolela me rana posle par dana,al sam ih se resila.
Moracu i ova dva.Poceli sad da zezaju

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
srbomil
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 82

Datum registracije: 09 Nov 2005
Poruke: 27
Mesto: krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja sam čika u godinama znam da je najbolje da promen krštenicu, ali to se nažalost ne može.Moje pitanje koliko sme da se pije lek koji se zove DIKLOFENAK, on mi zaista pomaže ali plašim se dokle, koliko dugo mogu da ga pijem???
HVALA
 
bubcic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 50

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Umnjaka koji smetaju se treba otarasiti odmah.
Sto stariji udjes u operaciju teze je podnosis
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako mislis da smetaju?
 
kikadejan
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jul 2005
Poruke: 69
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj, i meni raste jedan, jedan mi je vec izrastao, sa desne strane, a sad mi raste i sa leve. samo ne diraj. neka raste.... srecno. Smile

_________________
Dva deteta, Decak-7 god. i Devojcica-5 god., zdrave, vesele, lepe i pametne, prodajem ili menjam za slicice Nindza kornjaca. brojevi 36, 97, 127 i 142.
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sad sigurno da cu cackati po ustima... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 
necromancer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 33
Mesto: Uzice

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 02, 2005 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kakav bre brufen skoro sam citao da nista gore nema. Naime utvrdjeno je da kod nekih pacijenata koji su konzumirali ,pa ajde da kazemo, cesto brufen doslo do "topljenja nekih kapilara ili krvnih sudova'' sto sam kasnije cuo i od jednog profesora na faksu. Ja ga ne okusam. Sto se tice umnjaka ja sam skoro imao problema sa njima ,ako se to mogu nazvati problemi. Morao sam da vadim oba jer nisam imao mesta i vilici. Otisao sam lepo ,dobio anesteziju ,izvadio jedan ,kasnije drugi i nista nisam osetio. Kasnije se pojavi otok sto je normalno ,ali nista bukvalno nista ne boli.A ionako kako mi rece doktor oni mi ni za sta ne trebaju. Mnogo vece probleme mogu da stvore kasnije.
 
sudija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 23

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 77
Mesto: Tamo daleko...

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 02, 2005 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja moram jos na dve operacije, a dve sam vec imao Exclamation Neutral

_________________
Samo opušteno Exclamation
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~ -> Prokleti umnjaci Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon