www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prokleti umnjaci
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~
::  
Autor Poruka
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2011 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa umnjaci pocinju da rastu oko dvadeset i jedne...a nekome i kasnije...a tebi su dopola izrasli..
sto znaci da nemas vise od 22 eventualno 23 godine...
to si trebala da uradis cim se pocelo komplikovati...da se javis na oralnu hirurgiju..
umnjaci zadnji rastu... poneki zubici koji ne rastu pravilno zatvore prostor za umnjake...
i ostane im jako malo mjesta za izrastanje...
ako ti budu vadili zub...to zna da se iskomplikuje...moze lako da se ukljesti zivac ..tj da se osteti..
a to jako boli i ne pomaze nikakva anestezija..danima posle zahvata mogu da se javljaju jaki bolovi..
ako to vec moras da uradis - radi kod nekog dobrog oralnog hirurga... Wink



_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2011 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako mi je zubar rekao da trebam da vadim,onda trebam da vadim. I to mi je hirurg rekao,on je specijalizovan za vadjenje i operaciju zuba. Nema razloga da zadržim zub kad će samo štete da mi pravi. a zub nema mesta da izraste. Naravno da će posle anestezije biti bolova al to se sve da izdržati Smile bolje da izvadim i nemam problema više sa tim nego da trpim bol i da mi se javljaju upale desnih i gnojevi. to još može dovesti do težih komplikacija. inače,vadim kod privatnog hirurga,vadjenje košta oko 40,50 eu..
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2011 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Teme Prokleti umnjai i umnjaci su spojene.
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2011 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baš sam danas izvadila i taj umnjak,anestezija polako prolazi,malo me boli ali da se izdržati! Ništa nije bolelo,izvadio je za 10 sekundi Smile Samo krvi na sve strane .. Anestezija je čudo Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~ -> Prokleti umnjaci Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon