www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

vize za kanadu ????
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
meha86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Mar 2010
Poruke: 8

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2011 6:01 pm    Naslov poruke: vize za kanadu ???? Na vrh strane Na dno strane

potrebna dokumentacija, Bec ili Beograd?????

zanimaju me vasa iskustva ko je putovao u kanadu, znaci ako je to turisticka viza sta treba od dokumentacije ili ako je radna ili useljenicka itd...kao recimo gdje ici u Beograd ili Bec ...ja sam prije 5 god jos probao ici na turisticku vizu ali sam u sarajevu dobio odbijenicu, kao nisam ih uvjerio da cu se vratiti!


LP



_________________
aaaaaaaaaa
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2011 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivim u Kanadi ... sta te konkretno zanima ?

Koliko vidim sam si rekao da nisi dobio odobrenje zato sto im nisi dao dokaza da ces se vratiti .. mozda npr. ako imas neke razloge da se vratis ( nekretnine, posao, .... ) onda ces mozda imati vece sanse da prodje.

Najbolji nacin da se dodje je radna viza jer onda em imas posao tako da ne moras da se brines em ces doci ovde

Turisticka viza je rizicna jer je dosta ljudi to zloupotrebilo pa sad ne daju bas toliko jer je dosta ljudi dolazilo na turisticku vizu i tako i ostajalo.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
meha86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Mar 2010
Poruke: 8

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2011 6:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e prvo hvala ti na odgovou ...


ovako jesam dobio sam odbijenicu jos sam bio student ....svu imao tad dokumentaciju i sad vidim tek kad si napisao da su zloupotrebite turisticke vize zasto sam dobio odb...


recimi npr sta treba za tu radnu vizu, vjerovatno neki poziv od ekog poslodavca ili nesto...ja imam rodbinu u vancouver ali svakakvi prica ima pa hajd ovako onako htio i neki sigurniji savjet pa da im onda prenesem da mogu ganjati!



pozzz

_________________
aaaaaaaaaa
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2011 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolje sto mozes da uradis je da jednostavno probas da apliciras pa ... sta bude .. vidim da ti je 25 godina tako da bi trebao da budes u nekoj dobroj radnoj snazi tako da ne bi imao problem .. e sad ... i ovde je ekonomska kriza, kompanije se zatvaraju i tako to tako da .. ne znam koliko bi ti to bilo uspesno....

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
meha86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Mar 2010
Poruke: 8

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2011 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aha ali ja sam trenutno u bosni, na koji nacin da apliciram ????

_________________
aaaaaaaaaa
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2011 6:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meha86 je napisao/la sledeće:
aha ali ja sam trenutno u bosni, na koji nacin da apliciram ????


sad rece da imas familije u vankuveru .. vidi ako oni imaju nekog privatnika koji bi ti dao radnu vizu i obezbedio posao kako bi mogao da dodjes ..

.. onda je posle sve na tebi

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
meha86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Mar 2010
Poruke: 8

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2011 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da da to imam znaci tako postoji mogucnost, uredu hvala ti na informacijama Smile

_________________
aaaaaaaaaa
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2011 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meha86 je napisao/la sledeće:
da da to imam znaci tako postoji mogucnost, uredu hvala ti na informacijama Smile


nema na cemu Cool

ja sam dosao sa porodicom legalnim putem preko ambasade tako sto su moji aplicirali .. e sad .. za tebe kao samca je malo teze pogotovo zato sto si mladji pa i ne vide razloga da se vratis ...

vidi sta mozes mada ti je radna viza najbolja opcija posto onda poslodavac te odrzava u Kanadi i onda ambasada zna da ipak mozes da se vratis mada sam video dosta ljudi koji su dosli preko te radne vize i posle ostali ovde i cak i doveli svoju porodicu i danas su kanadski drzavljani Wink

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
meha86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Mar 2010
Poruke: 8

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2011 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa da i sad kad razmislim najbolja mi je opcija ta radna viza, jer je prijatelj isto ganjao i 3 puta dobio u zadnje 3 god odbijenicu u becu, begradu dva puta isao je na posjetu ono 6 mjeseci!

_________________
aaaaaaaaaa
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2011 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meha86 je napisao/la sledeće:
pa da i sad kad razmislim najbolja mi je opcija ta radna viza, jer je prijatelj isto ganjao i 3 puta dobio u zadnje 3 god odbijenicu u becu, begradu dva puta isao je na posjetu ono 6 mjeseci!


Ne bih ti bas preporucio da apliciras cesto posto onda i bez gledanja i bez neke sanse ce te odbiti skontavsi da samo trazis neki izgovor da odes tako da ... moja preporuka bi bila da sklopis nesto i da vidis da li moze i sta moze i onda kad apliciras da znas sta i kako a ne da ides ko muva bez glave

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
meha86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Mar 2010
Poruke: 8

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2011 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aha ma ja zato sam i stavio ovdje da vidim nesto konkretno da probam da znam tacnom da neletim pred rudu Laughing

_________________
aaaaaaaaaa
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2011 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meha86 je napisao/la sledeće:
aha ma ja zato sam i stavio ovdje da vidim nesto konkretno da probam da znam tacnom da neletim pred rudu Laughing


Polako ali sigurno ...

Javi se sa novostima Cool

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> vize za kanadu ???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon