www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Šta kad ti devojka prvi put dolazi “na gajbu”?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 27, 2011 3:26 am    Naslov poruke: Šta kad ti devojka prvi put dolazi “na gajbu”? Na vrh strane Na dno strane

Ok, nekako si uspeo da prikriješ svoju pravu, iskvarenu prirodu i podle namere i tokom inicijalnog perioda zabavljanja uspeo da je ubediš da si fin i kulturan momak. Progutala je to i najzad si uspeo da izdejstvuješ da dođe kod tebe, „da gledate film“.

Ti si siguran da znaš šta to znači, ali budi siguran da ona baš i ne misli isto što i ti; dok je tebi u glavi silovito drpanje još u liftu, koje kulminira žestokim seksom po celom stanu, u njenoj glavi je sve to znatno postupniji, mirniji i logičniji sled događaja.

Ne, ona ne dolazi sa čvrstom idejom da ćete se kresnuti, već sa mišlju da bi to možda moglo da se desi ako se poklope atmosfera, zvezde i šiške Đorđa Davida. Dakle, ne stojiš baš najbolje i uvek imaj u vidu da za žene „gledanje filma“ najčešće ne znači celonoćni divlji seks i mahnito spajanje vaših oznojenih tela, kao što ti zamišljaš, već upravo to-gledanje filma. Bar na početku večeri.

Šta ti je činiti?


1. Sredi stan!
Možda su tebi čarape na lusteru i pet kubika smeća iza kreveta prihvatljiv životni koncept, ali veruj nam, čist i uredan stan povećava ti šanse da ostvariš cilj bar za 30 procenata. Znamo da će ti to teško pasti ako inače nisi uredan tip, ali stisni zube i uradi to. Vredeće. To je nešto poput onoga kada se devojke oduševe kada vide da znamo sa decom; ne znamo zašto je to tako, ali je tako. Ne pitaj ništa dalje.


2. Pripremi romantičnu komediju!
Dakle, NE romantičan film, jer oni često umeju da budu tužni, a to ti može sjebati celu koncepciju. Jer, da se ne lažemo, teško ćeš uspeti da povališ curu koja rida nad zlom ljubavnom sudbinom neke holivudske fukse. Možeš samo da joj poslužiš kao rame za plakanje i eventualno izmamiš neki mlak poljubac. Cilj ti je da ostane da prespava at your place, po prvi put. Stoga, obavezno nađi dobru romantičnu komediju. Može Adam Sendler ili Džerard Batler, a Hju Grant je idealan. On ima taj britanski šmek o koji i ti možeš da se ogrebeš ako si iole pametan.

3. Pripremi večeru!
Ma koliko sumanuto zvučalo, devojke se lože na momke koji umeju da kuvaju. E, sad, problem može nastati ukoliko si duduk koji ne ume ni kajganu da spremi, ali o tom potom. Ukoliko imaš kakvo-takvo kulinarsko umeće, potrudi se i napravi jednu lepu laganu večeru, uz obavezno vino. Vino ćeš, naravno, birati u zavisnosti od hrane, a osnovi enologije kažu da uz lagana jela ide belo, dok se crno vino služi uz teža jela. Dakle, nemoj da skuvaš bakrač pasulja, već pripremi nešto lagano poput grilovanog povrća ili pečenih pečuraka, sa belim mesom, recimo. Ipak, ukoliko spadaš u kategoriju pomenutih duduka, uvek možeš improvizovati i pripremiti voćnu salatu koja takođe lepo „ide“ sa belim vinom. Suština kod pripreme večere zapravo nije sama večera već utisak koji želiš da ostaviš. A, veruj nam, ovo može poprilično da impresionira ženku koju si „priveo“ u svoje gnezdo.

4. Atmosfera!
Iako se čini previše klišeiziranim, dobra atmosfera tokom večere uvek upali. Uz večericu slobodno zapali nekoliko mirišljavih sveća i pusti neku relaksirajuću muziku. Izbegavaj Barry Whitea, on čini tvoje namere suviše providnim. Radije uzmi neku ambijentalnu muziku ili chill out remikse Depeche Modea.

5. Ne žuri!
Ne požuruj stvari. Dozvoli joj da se opusti i posveti joj pažnju, ali nemoj da je „daviš“. Pusti da se stvari spontano odvijaju. Navaljivanjem ništa nećeš postići, naprotiv, možeš samo da razbiješ senzualnu, opuštenu atmosferu koju si napravio i učiniš da se ona oseti neprijatno. Ponašaj se prirodno, komentariši film, ćaskaj sa njom potpuno opušteno, bez presije. Kada bude želela da se upusti u „konkretne stvari“, daće ti znak. Žene su često mnogo odlučnije od muškaraca u takvim trenucima.

6. Kondomi!
Ovo je klizav teren. Pod pretpostavkom da si sve prethodno dobro uradio i da ste došli do trenutka kada je odeća već na podu, a vi se mazite sve strasnije, u jednom trenutku moraćeš da se pobrineš i da zaštitiš nju i sebe. E, sad, situacija podseća na Tamni vilajet; u prevodu, šta god da uradiš, ona će ti bar podsvesno zameriti. Ako izvučeš kondome iz nekog šteka, pomisliće „Evo, spremao se za to, nameravao je da me povali!“, a ako ih ne budeš imao, ispašćeš nespremni papan i šonja koji ne ume da isplanira osnovne stvari. Mi ti preporučujemo ovu prvu varijantu. Ako moraš da biraš između spremnog ljubavnika i nespremnog šonje, svakako je bolje da budeš spremni ljubavnik.

7. Šta ujutru?
Potrudi se da probudiš bar malo pre nje. Neće joj biti prijatno ako se probudi u manje-više još nepoznatom stanu, pa mora da se smara dok ti spavaš pravedničkim snom velikog ljubavnika. Ukoliko znaš šta voli, baci džezvu na ringlu i iznenadi je kafom, čajem ili nekim sličnim jutarnjim napitkom. Kao što je slučaj i sa večerom, ni kafa nije sama sebi cilj; važan je ritual njenog ispijanja. Trudi se da ne pričaš previše o dešavanjima od protekle noći, naročito ne u fazonu: „Kako ti je bilo?“. Jer, ako si ispratio sve potrebne korake i na kraju ih krunisao dobrim seksom, budi siguran da joj je bilo odlično, te nema potreba da zapitkuješ k’o neka alapača.

Ovo su ukratko najvažniji saveti za prvi dolazak partnerke na tvoju gajbu. Deo sa seksom smo namerno preskočili jer se uzdamo u tvoje veštine i iskustvo, a možeš ih obogatiti i čitanjem zasebnih tekstova koje o tome možeš naći u M@n magazinu. I javi kako je prošlo!

(Muskimagazin)



_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Boris Katanic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 09 Nov 2011
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2011 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogoo, ali mnogo dobar topic Smile
Svaka cast ....

samo da pridodam to za kondome , par puta mi se desavalo kad ih izvadim iz nekog steka da me onda pogleda onako malo 'izbedaceno' da kazem Very Happy ...ali dobro sta je tu je...
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 12, 2011 1:00 am    Naslov poruke: Re: Šta kad ti devojka prvi put dolazi “na gajbu”? Na vrh strane Na dno strane

Boky je napisao/la sledeće:
2. Pripremi romantičnu komediju!
.. Može Adam Sendler ili Džerard Batler, a Hju Grant je idealan..

.. I kanapce da se posle istog obesish. Shocked

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2011 1:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da joj ova trojica skrecu paznju sa mene... Rolling Eyes
a sem toga ja sam zabavniji od niih sve trojice zajedno...Rolling Eyes
kad se napalim.... Wink a napalio sam se cim sam je doveo u gajbu-.... Wink

nista to ne treba...sto su ovi napisali.... Wink ko da nikad djevojku nisu doveli na gajbu...
ili ko da nemaju gajbu....
zna se zasto ona dolazi a i zasto je ja dovodim na gajbu...
sumnjam da misli da je zovem da gledamo filmove... Rolling Eyes
picence, muzikica, pricica...i onda joj pokazes malo neke romanticne coskove...
u svojoj romanticnoj gajbi ali i glavi... Wink

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2012 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo vam dodje ko neka 'Holivudska Gajba', ako je ne kresnete pre ponoci, pretvorice se u baba rogu Very Happy

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2012 10:13 am    Naslov poruke: Re: Šta kad ti devojka prvi put dolazi “na gajbu”? Na vrh strane Na dno strane

Boky je napisao/la sledeće:
Jer, da se ne lažemo, teško ćeš uspeti da povališ curu koja rida nad zlom ljubavnom sudbinom neke holivudske fukse.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

faca! ovaj sigurno krajnje uspesno izvrsava svoje namere Laughing Laughing Laughing

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
denic1980
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Mar 2012
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2012 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast za post. Fenomenalno! Carape na lusteru je najjace, tu sam se malo prepoznao ali eto vremena da se menjam i budem pedantniji.. Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Šta kad ti devojka prvi put dolazi “na gajbu”? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon