www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pijana drugarica
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Bogzi_93
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 04 Mar 2012
Poruke: 5

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2012 11:38 pm    Naslov poruke: Pijana drugarica Na vrh strane Na dno strane

Luda zurka otisli ste sa drugaricom koju MNOGO postujete kao drugaricu ne kao devojku koju biste smuvali i koju bi odvukli u krevet.

Vasa drugarica je pijana i pokusava da vas navuce da se smuvate iako znate da ce sutra reci "E izvini za ono sinoc mislim da je najbolje da ostanem prijatelji" da li biste pristali na to da se smuvate sa njom ?


Ili da je pokusala istu noc da vas odvuce u krevet znajuci i sami sta radite (uzmimo u obzir da vi niste pijani) da li biste pristali ili ne ?


 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2012 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa vidi, gledano iz mog zenskog ugla, ako tvoja drugarica hoce da te odvuce u krevet, vrvt joj je svidjas ili je cak i zaljubljena u tebe...a to sto se pravi luda je verovatno strah od toga da ces se ti povuci a ona ostati odbijena... Wink
moj iskren savet je da nikako ne spavas sa njom dok je pijana, jer jednostavno nije ok, ali ti je isto tako moj savet da pokusas nesto sa njom ako ti se svidja Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
Bogzi_93
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 04 Mar 2012
Poruke: 5

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2012 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma znam ja to Smile I normalno nisam ni pomislio da spavam sa njom dok je pijana ali hteo sam da je smuvam pijanu nekoliko puta i onda se jednostavno povucem jer mislim da nije u redu da to radim.I sad stalno kad izlazim sa njom ne smem da pijem jer ko zna sta ce onda da se desi Very Happy ....
Inace znam da joj se svidjam i svidja se i ona meni ali jedini problem je sto smo oboje MNOOOOOOOGO stidljivi Very Happy


EDIT : Hvala na savetu Smile
 
denic1980
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Mar 2012
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2012 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko vidim ona i nije bas stidljiva za razliku od tebe.
Ako ti se desilo to da te ona muva kad je pijana, sada vec ti imas razlog i povod da je muvas dok je trezna AKO ti se ko sto kazes, svidja!
Lepo pozoves drugaricu do grada navodno imas nesto da pogledas do prodavnice kad bude lepo vreme, setate, pricate uzivajte i lepo predji na temu koja se dogodila.
Ako Smile je tada slucajno stidljiva i kaze da je pogresila, ti joj reci da osecas isto kao i ona i da bi zeleo vezu s njom.

Bice to dobra veza! Wink samo napred!
 
Bogzi_93
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 04 Mar 2012
Poruke: 5

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2012 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala na podrsci i savetu Smile
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2012 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

povali je... Wink dok je pijana...ako ti se ne svidi...
mozes poslije reci da je bila pijana i nesto sebi umislila...jer ti nisi spavao ni sa kim...i nemas pooojma o cemu ona prica....,.. Neutral

sve se one vade na to ..bila sam pijana..i ne sjecam se... Laughing Laughing Laughing :lol:sjecaju se ona i te kako..i znaju sta rade i kad su trezne i kad su pijane... Wink Wink Wink Wink Mr. Green Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Lovac8
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Apr 2012
Poruke: 19

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2012 7:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bi, nije to ono pravo
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Pijana drugarica Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon