www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vruca tema :)
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
Desetar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 07 Sep 2005
Poruke: 172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Devojke se toliko loze na musku guzu a vrlo je retko goriste (mislim gnjave)!!!

 
..::[ TuCko ]::..
~Brat Slatke Breskvica~
~Brat  Slatke Breskvica~



Godine: 35

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 11008
Mesto: Novi Sad/Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 1:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mojoj devojci se svidja moje guza i oci Razz

_________________
acronis
 
valibl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 11 Nov 2005
Poruke: 156
Mesto: Banja Luka

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm, recimo crte lica, guza naravno, aliono najvaznije sto te nejvise privuce su karakterne osobine.

_________________
sto si stariji manje si mladji
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Muskarci pitanje za vas: Sta vas najvise pali kod devojke? Da li je to donji ves, sminka, izgled, tange...?

Bas je nezgodno pitanje. Rolling Eyes
Nemam nikakve "preferacije" ka nekom delu tela ili ka nekom odevnom/ukrasnom predmetu. Iz iskustva govorim da mi je prvih 5 do 7 sekundi presudno.
Dakle s tim govorim da me ne pali nista posebno. "Pali" me situacija i njen izraz lica, mimika, neizgovorene reci, podrhtaj sake, boja i visina tona.
Svi propratni detalji odece i sminke mi nisu zanimljivi.
Posmatram devojku/zenu kao "od boga datu" osobu bez prerusavanja i "laznih" djindjula. 8)
Pokusavam da proniknem u njene misli i da shvatim u kom pravcu razmislja. To je, nekad jako zabavno, inace "napaljivo".
 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Wow, kumche, this was very profound... Wink I mean it! well, pitty I'm so shallow! Wink Mr. Green

dakle, fizicki gledano, prvo sto su primjetiti na nekom muskarcu je njegovo lice, isto vrijedi i za djevojke...naravno da tip/ cura moraju imati ono nesto da bi me 'napalili' (citaj: privukli) , ali... ma budimo iskreni, ono sto me stvarno NAPALJUJE kod muskaraca je: dlacice ispod trbuha, izrazena pelvis/ pelvic bone , tanke usne (koje su obicno uvijek i navlazene, well, na to svrsavam, ne mogu si pomoci Mr. Green), bradica, sat na ruci (ne pitajte, long story), jake noge i dobra guza (kad tip zapravo ima cime popuniti hlace), i slicne male sitnice! Mr. Green a kod cura: moram priznati da su to lijepo oblikovane grudi (valjda u nedostatku vlastitih Mr. Green ), dobre noge, ali prije svega cura mora biti simpaticna u lice ili nista ne djeluje! Very Happy ciao!

_________________
WildCat69 StillUnknown2U
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim muskarce koji su taktilni. obicno su vrlo originalni, neobicni...i da, ja se bas jako palim na dobrice!

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 16, 2006 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kada je utegnuta, ili samo tange i brus....
 
majadim
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 16 Sep 2006
Poruke: 751
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najvise me pali str8
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 3:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pogled , osmih, ruke, tilo..
 
Dzingis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Sep 2006
Poruke: 3

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 7:45 am    Naslov poruke: Re: Vruca tema :) Na vrh strane Na dno strane

Naj bitnije kod jedne devojke jeste lepa guza, mada je u nekim slucajevima vazno i ono sto si navela ali lepa guza je ono naj vaznije i naj lepse.
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 2:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pogled....izgled...glas...ma njegova pojava u globalu...

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 9:30 am    Naslov poruke: Re: Vruca tema :) Na vrh strane Na dno strane

sanjica_021 je napisao/la sledeće:
Muskarci pitanje za vas: Sta vas najvise pali kod devojke? dali je to donji ves,sminka,izgled,tange...? 8)

Devojke isto i za vas: Sta vas najvise pali kod muskarca? dali je auto Razz izgled,guza,oci,ili ipak onaj organ ... 8)

hm...niti auto niti izgled niti guza...niti organ..najvise me pali pogled...i dodir..bez te dve stvari nema hemije..nema zelje..dovoljno je da me samo pogleda...zna on kako ....i da me dodirne..i zna odlicno gde....i to je sasvim dovoljno...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Vruca tema :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 6 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon