www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Roditelji vasih dragih :)
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
*jovance*
Veštica
Veštica



Godine: 37

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 1952
Mesto: los angeles, socal

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 11, 2005 4:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja jos uvek nisam upoznala roditelje koji su bili antipaticni meni ili koji su se ponasali odbojno prema meni. Sve koje sam upoznala su bili strasni, i svi su me voleli, ne znam zasto?!?! Rolling Eyes

 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 11, 2005 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene vole...i bas se ugodno osjecam u njihovu drustvo,a uvjek sam zamisljala suprotno od toga...

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 11, 2005 11:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene moji tast i tašta obožavaju - znaju mi narav hehehehe Twisted Evil
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 14, 2005 2:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nemam pojma... ja sam se dosad imala 2 ozbiljna decka i od oba decka su me roditelji obozavali... Smile
cak od ovog poslednjeg decka roditelji su kad smo raskinuli (njegovom krivicom) izkritikovali i 2 dana popovali kako je on budala kako me je izgubio... (znam od njegove sestre) i rekli su da oni mogu imati drugu kandidatkinju za snaju ali nijednu nece voleti kao mene... Smile
sta da kazem? jako mi je zao sto se sve ovako zavrsilo posto sam stvarno volela njegove roditelje i oni su volelli mene ali kada imaju takvog sina...
sve u svemu jos uvek posle godinu dana ponekad svratim do njih da vidim kako su... a oni me uvek docekaju lepo,sa puno ljubavi... Smile
 
ladora
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 16

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 14, 2005 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja svekrva u meni vidi neku konkurenciju i mi se nikad necemo slagat, nazalost Sad
mene je moja svekrva voljela sve dok se nisam udala za njenog sina. tad se sve promjenilo i hvala Bogu da smo tisucama km daleko...
 
zekicm13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 17, 2005 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni iskreno to ne znaci,ali vremenom ih upoznate i to sve tece normalno...bar kod mene...ni jedni me nisu nesto preterano voleli ali nisu imali nista protiv mene...

sto se tice odnosa sa njenim bratom i sestrom moram da kazem da sam tu imao vise problema nego sa roditeljima...ne znam zasto ali je tako...
 
inakordic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Jan 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 17, 2005 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je grozno!Kad nešto kažu s čim se ne slažem, uvjek se bojim reći da ja ne mislim tako.Strašno me vole, a ja se bojim da bi se onda to promjenilo.
 
sarajka83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 13 Maj 2005
Poruke: 13

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2005 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Do sada su bili oba puta jako ljubazni, i sa "mamicama"sam se odlicno razumela Laughing . Puno znaci i jos vise veze ako te roditelji akceptiraju, i integriraju u familiarni zivot, samo jedna stvar NIKAKO neide: kad je on "mamin sin" ,razmazen do daske i niko nesmije na mamicu....uz to se dama kuce neustrucava mesati u sve privatne stvari i njega uvek braniti! ZAMRZIM I NJEGA I NJU I..... Evil or Very Mad
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 20, 2005 5:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam tu " srecu " ( ako je mogu nazvati srecom ) da ni jedan od roditelja mojih devojaka nije imao problema sa mnom .. sad dal je to mozda sto sam ja otvorena osoba pa kazem ono sto mislim .. ne znam .. ali nisam do sad nikad imao problema ni sa jednim roditeljom

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Panter75
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 11 Dec 2004
Poruke: 273

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 23, 2005 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vole me njeni ali ponekad smaraju...
U sustini su dobri... Confused

_________________
a ja stigao
 
bozayu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 12 Jan 2005
Poruke: 151

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 24, 2005 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na to ne treba obracati paznju jer suvise utice na vezu

_________________
nije sve u lovi ima nesto i u ljubavi
 
jassmin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 05 Apr 2005
Poruke: 200
Mesto: po potrebi...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2005 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja rodditelje svojih decki ne upoznajem tek tako.
Necu se gnjavit s tim bedom ako ne moram. Tek ako je veza ozbiljnija moze.Sto mogu malo sam konzervativna po tom pitanju

_________________
:lolj:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Roditelji vasih dragih :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 2 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon