www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Roditelji vasih dragih :)
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa dosad nisam nikad imala ovakvo iskustvo ali eto desilo se...
isla sam sa deckom na veridbu kod nekih prijatelja i ja i decko da odemo do njega da nesto uzme pre toga...
ulazimo on i ja... on se pozdravlja sa svima i prilazi mami "mama ovo je andrea..." ali mama kao da ga nije ni cula odlazi u kuhinju... ulazi mu tata ali ni dobar dan ni mu kravo jedna nista.... znaci totalno ignorisanje...

a kasnije opet sa istima... ja spremam nesto kod decka u kupatilu (on vec ima svoju kucu i ne zivi vise sa roditeljima) kad je dosao tata i hteo je da upotrebi kupatilo.... ja ga pozdravljam ali on kao da to nije ni cuo... buji u mene,okrece se i izlazi.... kasnije mu moj decko javalja da sam ja zavrsila i da moze da ode u kupatilo ali je on sada totalno odbio ulazak u kucu....

sta sam im skrivila stvarno neznam... Smile a ja uvek pokusavam da budem ljubazna prema njima,umiljata i tako.... stvarno neznam u cemu je problem... Question


 
stankowsky
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 460
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 11:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za mene je upoznavanje roditelja jako važna stvar. siguran sam da ona više voli mamu i tatu nego što voli mene (barem ja više volim roditelje od devojke, pa mislim da je tako i kod devojaka), tako da znam da moram da ostavim odličan utisak jer od toga zavisi dalji tok veze. zato upoznavanje mora da bude unapred isplanirano i slučajnosti ne treba prepustiti ništa. potrudim se da ne upoznaju pravog mene jer se uglavnom ne dopadam roditeljima (mada ne znam zašto).

telefonske razgovore izbegnem tako što prvo nazovem na mob i kažem devojci da ću je zvati na fiksni i kažem joj da se javi.

kad god mogu, gledam da izbegnem upoznavanje.

_________________
happy now?
 
BojanP
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 05 Apr 2006
Poruke: 34
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 14, 2006 11:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O tome kakvi su roditelji i medjusobni odnosi u porodici partnera mnogo govori o samom partneru i o tome sta mozete od njega da ocekujete u buducnosti!!!!!Tako da uvek otvorim cetvoro ociju kad idem na upoznavanje. Sto se mene tice nikad nisu imali zamerke roditelji "suprotne starne". Mislim da je danas vrlo tesko naci normalnog momka,pa kad me vide i popricaju samnom cerci predstoje sati ubedjivanja kako sam bas ja pravi momak za nju!!!!!!!!!Sto nekad (ako je buntovna) zna da mi bude i minus... 8)

_________________
To boldly go where no man has been before!!!
 
DJ_C
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Apr 2006
Poruke: 58

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 17, 2006 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Majka mog decka me obozava.....misli da sam ja devojke koja treba njinom sinu Very Happy a tatu nema:(
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 02, 2006 8:33 pm    Naslov poruke: Re: Roditelji vasih dragih :) Na vrh strane Na dno strane

sanjica_021 je napisao/la sledeće:
Kako se snalazite s roditeljima vasih devojaka/momaka? Vole li vas, mrze li vas, ignorisu li vas? Da li vam padne mrak na oci kad morate da ih upoznate? I kako je izgledao taj susret,a kako sledeci? Smile

Nemojte mi roditelja, molim vas. Vidite ovo - startujem curu preko mobilnog, sve ide kako treba, dopisivanje, zvaka, ja je zovnem na kafu, kad pazi ovo - ona me zove sa svog mob. (tako sam ja bar mislio), javim se a ono njen OTAC! Pita - Ko si? Kazem - Ja sam! On - Kako se zoves? Ja - Goran! On - Sta ti zoves moju kcerku, saljes poruke, ovo je kucni telefon, naci cu te uz pomoc policije, upucacu te lovackom puskom!?!?!?! Exclamation Question Tako da moja iskustva sa roditeljima i nisu bas najbolja... Sad

_________________
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 02, 2006 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo sam roditelje sadasnjeg decka upoznala, i to onako spontano.
On me pozove kod sebe...upozna me sa svojom kevom...drugi put sa caletom (stari se u sustini samo dva puta zadesio kod kuce, kada sam ja bila tu).
Ostavljaju na mene dobar utisak.
Ljubazni su, zabavni....A to da li me vole...hm, pa ne znam. Ali su u svakom slucaju jako korektni prema meni.

Za mesec dana cu decka upoznati i sa mojim roditeljima. On se unapred raduje kao malo dete...dok oni...hmm...Ne izjasnjavaju se jos Rolling Eyes
 
hulio_salinas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 239
Mesto: Smederevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene obožavaju. Moja devojka je bila sa nekim skotom pre mene, pa sam ja u njihovu porodicu ušao kao anđelčić!
Rolling Eyes
Kad sam jednom otišao po devojku, njenoj majci sam poklonio ružu i time sam je (valjda) kupio za ceo život.
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 3:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno, ja izbegavam da se upoznajem sa roditeljima dokle god je to moguce. Jednostavno ne zelim da ako nesto u vezi krene naopako... Vrlo mi je bitno kakav cu utisak ostaviti na roditelje. Do sada sam mali broj roditelja znala (sto je obrnuto proporcijalno sa brojem bivsih), ali i ja sam njih gotivila, ako i oni mene.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 3:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upoznala sam roditelje samo sadasnjeg decka..bilo je to onako neplanirano i znam da me je drmala takva trema da sam osecala da ce mi srce puci od tolikih otkucaja...a posle je bilo sve ok..i sada su mi bas gotiva...
 
ljubavnica111
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 323
Mesto: corinthia

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

upoznala sam ih al ja mislim da me i nevole bas
 
Simpa girl
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 308
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2006 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jos ih ne znam ,tako da ne mogu da komentarisem....

_________________
princess
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno visse nemam pojma niti se time zamaram mislim da je vazno da me volli moja devojka a ne njeni roditelji dal me vole ili ne...........

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Roditelji vasih dragih :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon