www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Roditelji vasih dragih :)
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 08, 2005 8:09 pm    Naslov poruke: Roditelji vasih dragih :) Na vrh strane Na dno strane

Kako se snalazite s roditeljima vasih devojaka/momaka? Vole li vas, mrze li vas, ignorisu li vas? Da li vam padne mrak na oci kad morate da ih upoznate? I kako je izgledao taj susret,a kako sledeci? Smile


_________________
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 08, 2005 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene ne vole uopste! Very Happy Ne znam zasto... Confused I oni [prethodni me nisu voleli...
Nisam se nikada zvanicno upoznao sa roditeljima bivsih devojaka, ali od ove sadasnje sam upoznao majku, cak sam je vozio i kod lekara, a ona me sad ne voli.
A oca nisam upoznao, ali me je video na stanici i to kako sam poljubio i zagrlio njegovu cerku, a on je stajao iza nje a ja nisam imao pojma da je on.
Joj, molio sam Boga da se zemlja otvori i da propadnem... a on meni nista nije rekao i ja sam odmah otisao.

A zasto nisi ubacila i bracu ili sestre? I ti odnosi su veoma zanimljivi.
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ih nisam jos ni upoznala (od sadasnjeg).Al od bivsih su me voleli (fina sam j a,sta cete Smile )...Inace me vole.Mada,ne volim da upoznajem roditelje od decka (nekako mi to automatski daje neku ozbiljnost u vezi).

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma fin sam i ja, ali me ne vole! Drugacije je to sa devojkom i sa deckom. Nas ipak gledaju kao nekoga ko im *ebe cerku.
 
Trsa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 218
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene obozavaju...hoce da me usvoje....hahahaha.... volim i ja njih....
tako je kod svih ...ne znam zasto...skorooda me vise vole roditelji od samih devojaka.... hahahah...
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Ma fin sam i ja, ali me ne vole! Drugacije je to sa devojkom i sa deckom. Nas ipak gledaju kao nekoga ko im *ebe cerku.

Tu si u pravu! Nekako su roditelji ponasaju vise zastitnicki prema cerkama.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja moram da se `pohvalim`da su svi od samog pocetka Ok skroz.... Very Happy
u sustini nikad nisam odusevljena cinjenicom da treba da upoznam `familiju`,ali ipak je neizbezno.....

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta ja znam..u pocetku su me prezirali..bila sam na intelektualno visem nivou od njih..ne hvalim se vec govorim realno.....dolazila sam iz drugacije porodice....smatrali su me uobrazenom, naduvenkom....sada je vec sve drugacije..sada su upoznali moju unutrasnjost....znaju kakva ustvari jesam...Nikada u sustini nisam imala problema sa roditeljima momka.....vecina njih(osim ovih) je smatralo da sam ono simpaticna mala, umiljato celjade, pametna mala..isl...bas nisam imala problema..a i ja umem sa starijima Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledaj opasna tema- iskreno jadna ona žena čiji je dečko jako vezan za porodicu a poglavito za mamu, jer to može biti opak problem

Zato , treba nać curu iz daljine ili dečka svejedno i čuješ se samo preko telefona i ok-
nije mladima mjesto sa starima-
a u ostalom muški znaju biti gori što se tiče te porodične veze nego žene
mamini sinovi i tatine kćeri- su crvotočina razumne i zdrave zajednice.
U kapitalizmu nema mjesta za takve- eto im Stara Grčka- pa nek tamo zanovjetaju .
Muško mora biti muško a žensko žensko
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ohhh kad znam da trebam da upoznam roditelje od moje devojke, sam 3 dana unapred jako nervozan... ona onda pokusa da me smiri i kaze kao da me niko nece pojesti, itd., ali ipak brinem da li ce me prihvatiti kako treba i kako ja to zelim.

Kad imam takav susret, se u svakom slucaju prirodno ponasam, jer je to jedini nacin da iz samog pocetka steknem dobar utisak kod roditelja. Do sad sam od sve moje 4 cure upoznao roditelje, i mogu reci da su bili veoma zadovoljni sa mnom, a roditelji od moje prve devojke su je tada zestoko napadali sto je raskinula sa mnom. U svakom slucaju do sad nikakve probleme nisam imao, i jako sam gotivio te ljudi, jer su mene od malena ucili da postujem starije ljudi i pogotovo one ljudi sto su odgajili moju devojku Exclamation
 
rujni
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 54

Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 403

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako se postaviš prema roditeljima svoje drage ili dragog tako ćeti oni s negativnim predznakom vratit s kamata
najbolje je biti cool- ono baš te briga , kad je klopa- đarneš najbolji komad mesa, pojedeš najviše kolaća--


jer isprićać su istinit događaj vozim se ja s jednim strijim tipom i taman se ja oženio- i on mene pita kako se slažeš s puncem ( stari od žene) ne znam kako vi to kažite- ja kažem onako mlad i zelen. - pa dobro ono-- dobro
a on će na to- kako ćeš se dobro slagati-- kad mu je... eš ćer.

Eto dragi moji to je tako i dok je svijeta i vjeka tako će i bit..
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni stavrno tesko pada to upoznavanje roditelja, ali ne trebaju oni da me vole (mada ako me zgotive super)! naravno da se ne pravim fina i da ne glumim, uvek sam onakva kakva jesam, pa sad.... uglavnom su me gotivili, uglavnom tate, ali bilo je i zmija....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Roditelji vasih dragih :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon