www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ko je kriv...?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 12:25 am    Naslov poruke: Ko je kriv...? Na vrh strane Na dno strane

Imam 1 pitanje za sve vas...
Interesuje me vase misljenje o ovom pitanju.
Sta vi mislite dal smo mi krivi za raspad prijateljstva s nekim ili taj neko(nas prijatelj)?
da obrazlozim malo...
Vremenom ljudi se menjaju tako naravno i nasi prijatelji.E sad tokom tih promena neki postanu ono protiv cega su se najvise protivili i borili.Znaci mi tada pocinjemo da se razilazimo od tih prijatelja jer nam to smeta.Jer je mozda bas to njihovo prethodno misljenje bilo razlog zbog cega nam je taj neko bio bolji prijatelj od nekog drugog prijatelja,a promenom misljenja ili odredjenim postupkom nas razocarao.
Znaci sta hocu reci...
Dal je nasa nemogucnost da prihvatimo neciju promenu mozda kriva sto s vremenom gubimo neke nama drage prijatelje?I sto bivamo povredjeni njihovim postupcima sto uzrukuje nase nepoverenje prema istima Question Question Question



_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam baš sigurna da li sam dobro razumela tvoje pitanje, ali u svakom slučaju, gubitak prijatelja nije samo naša krivica, niti njegova... To sve zavisi zbog čega si se ti razočarao u njega ili on u tebe... Razlozi raspadanja jednog prijateljstva, mogu biti razni. Činjenica je da se ljudi menjaju, možda si se i ti promenio, a nisi ni svestan toga, možda baš to zasmeta tvom prijatelju. Mislim da ako je jedno prijateljstvo jako, onda razgovorom može sve da se reši i koriguje. Ti kažeš šta ti smeta, on tebi kaže šta njemu smeta, bez ljutnje i vredjanja, takva su prava prijateljstva, kojih je danas, nažalost, sve manje...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lane86 je napisao/la sledeće:
Nisam baš sigurna da li sam dobro razumela tvoje pitanje, ali u svakom slučaju, gubitak prijatelja nije samo naša krivica, niti njegova... To sve zavisi zbog čega si se ti razočarao u njega ili on u tebe... Razlozi raspadanja jednog prijateljstva, mogu biti razni. Činjenica je da se ljudi menjaju, možda si se i ti promenio, a nisi ni svestan toga, možda baš to zasmeta tvom prijatelju. Mislim da ako je jedno prijateljstvo jako, onda razgovorom može sve da se reši i koriguje. Ti kažeš šta ti smeta, on tebi kaže šta njemu smeta, bez ljutnje i vredjanja, takva su prava prijateljstva, kojih je danas, nažalost, sve manje...
ovde slucaj je uopsten a ne radi se o meni vec o mojoj devojci i njenoj drugarici...Jedna njena drugarica se pa skoro preko noci promenila i uradila je neke stvari oko kojih se ranije slagala s mojom devokom da nisu uredu i da su odvratne.E sada se moja devojka totalno razocarala u nju i povredjena je i nece da prica s tom drugaricom...o tome se radi u ovom pitanju...A vidim da je to pogadja pa mi se javilo ovo pitanje u glavi.Ko je kriv za raspad prijateljstva?!
Nemora uvek da budu obe osobe krive ko sto se vidi iz prilozenog...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znaš kako, tvoja devojka treba da porazgovara sa svojom drugaricom, i da vidi zašto je ona to uradila, mora da postoji razlog. Ne može baš odjednom da se slaže sa nečim što je pre toga kudila. Ili je lagala da se slaže, ili se nešto baš neverovatno desilo, pa je ona počela to da radi. Zato sam ti rekla, da razgovor ruši barijere koje, ponekad, postoje izmedju ljudi. I ja sam imala isti takav slučaj. Ispostavilo se da je ona odlučila da ide putem kojim ja nisam htela, tu čak ni razgovor nije pomogao. Zato, ako može nešto da se reši, onda ok, a ako ne, onda, nažalost, svako na svoju stranu...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 2:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lane86 je napisao/la sledeće:
Znaš kako, tvoja devojka treba da porazgovara sa svojom drugaricom, i da vidi zašto je ona to uradila, mora da postoji razlog. Ne može baš odjednom da se slaže sa nečim što je pre toga kudila. Ili je lagala da se slaže, ili se nešto baš neverovatno desilo, pa je ona počela to da radi. Zato sam ti rekla, da razgovor ruši barijere koje, ponekad, postoje izmedju ljudi. I ja sam imala isti takav slučaj. Ispostavilo se da je ona odlučila da ide putem kojim ja nisam htela, tu čak ni razgovor nije pomogao. Zato, ako može nešto da se reši, onda ok, a ako ne, onda, nažalost, svako na svoju stranu...
pa u njihovom slucaju ce najverovatnije biti ovo na kraju tvog posta...al ovo se odnosilo na global....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek mi je žao kada nečije prijateljstvo puca, ali možda je tako i bolje, bar će znati da na nju ne može da računa, a ne da to shvati kada joj bude zatrebala pomoć prijatelja, a nje nigde ne bude bilo...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 8:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lane86 je napisao/la sledeće:
Uvek mi je žao kada nečije prijateljstvo puca, ali možda je tako i bolje, bar će znati da na nju ne može da računa, a ne da to shvati kada joj bude zatrebala pomoć prijatelja, a nje nigde ne bude bilo...
E tu si vec u pravu.Bolje sto je ovako saznala kakva joj je drugaica,nego da je to saznala kad joj bude trebala pommoc pa da se obratila njoj....ali svakako Sad

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zns kako, ljudi se vremenom menjaju, pa samim tim i njihovi stavovi, interesi i sl. I ja smatram da je to normalno. Ukoliko je prijateljstvo pravo, ne bi trebalo da bude ugrozeno tim promenama. Jer, ja se na primer jezim od ljudi koji jure karijeru, a moja najbolja drugarica u Bg-u, sa kojom se druzim od svoje seste godine, je opaki karijerista! Ali to mene ne ugrozava nikako. Niti nju moj stav. Razmenimo normalno misljenja, pricamo o tome, ali nema tu svadje i ne znam cega. Jednostavno, to je ona i ja je takvu volim. Isto tako i ona mene. Ne mozemo biti u svemu iste. I suludo je to i ocekivati od bilo koga. Normalno je da imamo neke interese, drugacije kao nebo i zemlja, ali to su licni interesi. I oni ne ugrozavaju nase druzenje. Ja nju volim, bila ona cistacica ulica, ili uspesni farmaceut, bila plavusa, ili crnka, mrzela ili volela cokoladu..... Ja nju volim jer je osoba sa kojom sam odrasla, sa kojom sam delila sve dobro i lose. Osoba koja je uvek bila tu za mene, kao i ja za nju. Ona je moj pravi prijatelj i sve dok njeni izbori ne ugrozavaju mene, tako ce ostati! Mislim d atvoja devojka, treba da razgranici neke stvari prvo sa sobom. Pa tek onda, sedne da prica sa njom! Wink

ps. Ovi pimeri koje sam navela, banalni su, ali navedeni u cilju razumevanja onog sto sam napisala! Wink

_________________


 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 9:15 pm    Naslov poruke: Prijatelji Na vrh strane Na dno strane

Za mene je prijateljstvo vazna stvar i uvijek sam voljna pomoći prijateljima Ali sta napraviti kad se neke stvari poćnu uzimati zdravo za gotovo i prerastu u prijateljstvo

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iste teme........prema tome spajam............ Exclamation

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 10:19 pm    Naslov poruke: Re: Prijatelji Na vrh strane Na dno strane

genius25 je napisao/la sledeće:
Za mene je prijateljstvo vazna stvar i uvijek sam voljna pomoći prijateljima Ali sta napraviti kad se neke stvari poćnu uzimati zdravo za gotovo i prerastu u prijateljstvo


Iskreno, ne razumem pitanje, pa ako može malo objašnjenje...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
teac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 115

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi se menjamo, treba se prilagoditi
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Ko je kriv...? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon