www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dragoljub Ljubičić - Mićko
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
medda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2009
Poruke: 6407

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2012 9:29 pm    Naslov poruke: http://www.youtube.com/watch?v=jmeS3LPMy7A Na vrh strane Na dno strane

http://www.youtube.com/watch?v=jmeS3LPMy7A



 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2012 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj, dragosti moja!!!! Hvala ti na ovoj očinjoj i ušnoj radosti!

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
medda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2009
Poruke: 6407

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2012 9:43 pm    Naslov poruke: http://www.youtube.com/watch?v=LOJvgQ9856I&feature=relat Na vrh strane Na dno strane

http://www.youtube.com/watch?v=LOJvgQ9856I&feature=related



Mr. Green Mr. Green
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2012 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O čovječe, indeksovci su mi bili zakon, mislim da ih još negdje imam na onim starim kasetama, a predstave su im bile vrhunske! Istinski i gospodski talenat kao on, malo ko posjeduje.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
medda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2009
Poruke: 6407

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2012 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://www.youtube.com/watch?v=143KVNa5hhw&feature=related

 
medda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2009
Poruke: 6407

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2012 4:11 pm    Naslov poruke: Micko Na vrh strane Na dno strane

Micko

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2012 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E medda, baš ti hvala, ova me je predstava inače znala nasmijati do suza! Koliku sam želju imala bar jednom ih pogledati i uživo, ali na želost...nisam imala priliku, kako u ono vrijeme, na žalost, više ni u ovo. Zar nisu genijalci Very Happy Very Happy

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
medda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2009
Poruke: 6407

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2012 8:15 pm    Naslov poruke: . Na vrh strane Na dno strane

.

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 03, 2012 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razz Razz I sad ti vidi, molim te koja je to samo moć, prije svega, odakle mu samo padaju na pamet takva pitanja, takvi odgovori, a kada ga čovjek samo sluša, zaista bi pomislio da se radi o nekom penzioneru! Čuj bisera;"Ako se vratimo..." Razz Razz

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
medda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2009
Poruke: 6407

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2012 4:42 pm    Naslov poruke: . Na vrh strane Na dno strane

.

 
medda
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2009
Poruke: 6407

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 06, 2012 4:40 pm    Naslov poruke: . Na vrh strane Na dno strane

.



Laughing Laughing Laughing
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 07, 2012 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma svaka mu je bila i ostala na mjestu. Dobar je i onaj fazon sa jedrenjakom u boci, e čovječe, kako lik imitira pijanca pa to je da zaplačeš od smijeha!
Interesantna je stvar kod njega to što je jedan od rijetko dobrih imitatora. Recimo, razni su imitatori interpretirali poznate ličnosti, njegova je specijalnost bila Slobo, Koštunica, političari, nikad ga nisam čula da imitira nekog od pjevača, kao što imitatori znaju (neki, doduše, ništa drugo i ne znaju, na žalost i to svega njih par kojima su stekli slavu).
I to me oduševljava, treba odglumiti i starca u staračkom domu, imati glas pijanca, rokera, razbijača, seljaka,poslovnog čovjeka....
On to zaista i dokazuje u ovoj "pozovi m ili će on tebe", i mali milion likova prolazi njegovom glavom sa takvom lakoćom da oduševljava. Malo koji imitator je do sada pokazao takvo umijeće, a ruku na srce, svestran čovjek, to se mora priznati.
Doduše, zaslijepljena njim i njegovim umjetničkim djelom (privatno i likom Laughing Laughing ah...šta bih sad ja protiv sebe išla kad je tako kako je) možda malo i pretjerujem, ali ne vidim razlog da bude potpisnut od beznačajnih likova kojima se posvećuje svakodnevno sva štampa i mediji, dok ovako svestrane, nadarene, i prije svega kulturne ličnosti ostaju negdje na marginama.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Dragoljub Ljubičić - Mićko Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon