www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Utjeha
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
SiljeeeeGEF
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 9

PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 4:29 pm    Naslov poruke: Utjeha Na vrh strane Na dno strane

Malo mjestasce u blizini Bara i Ulcinja, tacnije na pola puta izmedju ova dva grada...
Da li je neko bio, i sta misli o Utjehi?
Pozdrav


 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 10, 2005 8:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za ovu plazu mnogi kazu da je prava dragocjenost, valjda zato sto se u njenoj pozadini proteze maslinada, do auto-puta i dalje u nedogled. Poznata je po ljepoti, osuncanosti, cistoj morskoj vodi, u cijim dubinama izvire i slatka voda, mijesajuci se u neobicnim svijetlo tirkiznim tonovima. Plaza Utjeha je izmedju Bara i Ulcinja, duga je 800 m i sastavljena od bijelih kamenih oblutaka.kako ljudi kazu, ova predivna ekskluzivna plaža Uvala Maslina ( u narodu poznata kao Utjeha ) nalazi se na jugu crnogorskog primorja tačno na sredini magistralnog puta između Bara i Ulcinja.

Nisam bila tamo ali kazu da je jako lepo...da je jedno od cistijih mesta za kupanje....

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 10, 2005 8:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo i nekoliko slika same plaze

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 10, 2005 8:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jos slika

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
grnet
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 10, 2005 11:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bili su moji prijatelji i kum, kazu da je bilo super. malo mesto i lepo.
 
LAV_62
strašan lav
strašan lav





Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 3044

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 10, 2005 11:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam godinama provodio svoj godisnji odmor bas na Utjehi.
Prvi put jos 82 kada je to bilo jako malo naselje tek poneka vikendica..da bi danas izraslo u pravo malo letovaliste....lepa plaza..i jos dosta malih skrivenih plazica okolo.Vidikovac...i jos podosta toga..ja vam je preporucuem.
Jednom sam proveo tri meseca tamo.A posle ovoga mislim da znam gde cu ovoga leta. Very Happy
 
Trieste
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 28
Mesto: Trst

italy.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 13, 2005 10:55 am    Naslov poruke: Re: Utjeha... je li cuo, bio ko? Na vrh strane Na dno strane

SiljeeeeGEF je napisao/la sledeće:
Malo mjestasce u blizini Bara i Ulcinja, tacnije na pola puta izmedju ova dva grada...
Da li je neko bio, i sta misli o Utjehi?
Pozdrav


Utjeha je divna plaza na kojoj sam svega jedanput bio onako u prolazu jer znate kako zivjeti u Budvi a ici se kupati u drugim gradovima je glupo iako svi znamo da je mnogo ljepse na Svetom Stefanu za koji ste manje vise svi culi il Jaz eventualno Becici.
Ipak ostaje istina da je Utjeha vrh mjesto cisto ne urbano i ne unisteno jos uvjek i nadam se da ce bar jedno mjesto u Crnoj Gori ostati normalno i da se bar njime mozemo ponositi al vidjecemo pokusacemo sprijeciti unistenje mjesta slicnim ovima da ostavimo netaknutim no danas je sve nepredvidivo.
 
dario78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 65
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 16, 2005 10:20 pm    Naslov poruke: jos malo slikica Na vrh strane Na dno strane

nadam se da ce biti velike

_________________
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 17, 2005 8:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sudeci po slikama zaista izgleda kao maleno ali kepo mestasce..inace crna gora ima jako lepih mestsaca cije plaze vrede vise no ovih prozvanijih....

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
jhazlehurst
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 01, 2005 2:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Utjeha je divna. malo mjesto, nema puno guzve. Bila sam 2 puta. Glavna plaza je O.K., ali su daleko bolje male zavucene plazice do kojih se dolazi uskim puteljkom preko brega. Voda je cista, bistra, vrlo malo ljudi. Savrseno. Ja sam bila zadnji put pre 8 godina. dali se od tada nesto promenilo, ne znam.

Pozdrav,

J
 
krca069
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 03 Jun 2005
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 03, 2005 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Letovao jedne godine i never again Evil or Very Mad
 
cimos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 04, 2005 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Utjeha je pravo mesto za one koji hoce odmor.Sve u svemu nije lose!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Utjeha Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon