www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Utjeha
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
sahson
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 11 Okt 2005
Poruke: 94

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 12, 2005 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

raj na zemlji


_________________
sta ima jos
 
smartbuy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Okt 2005
Poruke: 174
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2005 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Savrseno mesto, s obzirom na higijenu na nasem primoriju i kompletno uredjenje plaza, mislim da su Utjeha i Dobra Voda jedine dve ciste plaze u CG, jedina je mana to sto neme dovoljno mesta za izlezke , ali ko je dosao radi odmora, plaze, i mora to mu nije bitno!

_________________
Oj rakijo da si blize bogu i njega bi oborila s nogu!
 
MARINA-NS
Shukran La Kul Shi
Shukran La Kul Shi



Godine: 37

Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 4921
Mesto: Kul Makan Wen Fi Shams (Novi Sad)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 15, 2005 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam bila ove godine u Utjehi, slazem se sa vama da je prelepo mestasce,i dusu dalo za odmor, ali ja sam htela malo da izlazim da se izdjuskam medjutim nisam imala gde...
Ne volim muziku koja se pusta u paradizu, Tropikana je svako vece imala neka gostovanja na koja ja ne bih nikada otisla i rdila je jos jedna kafana u kojoj su bile tri pijanice svako vece i razbijali flase o glavu... to je sve od nocnog provoda i to mi se jedino nije svidelo..
Ko god bude isao neka obavezno predje planinicu od velike plaze koja vodi preko nudisticke na malu plazu,meni je to bio veliki izazov i morala sam da je predjem sa drustvom ... pesacenje traje oko sat i po vremena....
Sledece godine idem u Bar ili u Sutomore a mozda i negde dalje ko zna!!!

_________________
Sto ne moze nikad covek, to andjeo uvek moze, al' malo, malo mu treba, da ljudski oblik dobije i pravo lice otkrije malo, malo mu treba, da zavidi i udari da boli ga i krvari malo,malo mu treba, zato mi nista ne veruj i gresnom rukom ne miluj jer malo malo mi trebaaaaaaaa!
 
dnumka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Jun 2004
Poruke: 138

PorukaPostavljena: Ned Okt 16, 2005 1:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cuo sam kazu da je cisto za razliko od ostatka primorija mada nevolim bas crnu goru
 
mateoli
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 213

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uttjeha je mnogo dobro mjesto
mozda jos nije provaljena dovoljno ali te full dobro

tropicana i rocky beach su mnogo dobro uradjena kupalista sa tendencijom ka boljem

night life - blize 4 nego 3

medo djurovic - sawrshen domacin
samo pohvale
 
fioreCG
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 29 Avg 2005
Poruke: 123

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko nije bio obavezno neka podje. Dusu dalo za odmor.
 
1ALEKSA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jan 2006
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 9:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

utjeha raj za novosadjane!

_________________
SAMO TI U MOME SRCU SI
 
ILIMAR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 218
Mesto: Najlepsi grad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 7:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Divna plaza, tri kuce u dva reda. Guzva neopisiva
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, cesto leti idem tamo, malo ali slatko... Wink

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
ns_garfild
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 12 Feb 2006
Poruke: 60

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 2:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da sam cuo, divno malo mesto....utisci su fantasticni.ko god nije bio neka ide da proveri...
 
Kikibombona
Zvezdana prašina
Zvezdana prašina



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 1022
Mesto: U nepoznatom predelu..znam samo da je izmedju jave i sna, javite mi ako naletite na putokaze!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1ALEKSA, svaka ti cast.. ti si jedini takodje primetio koliko novosadjana dodje na letovanje u Utjehu!!! Ovako, u Utjehu sam svratila prosle godine i ostala s drustvom nekih 2-3 dana (isli smo u obilazak citavog CG primorja pa smo se zaustavljali gde smo hteli). takodje se slazem sa mnogobrojnim upisima da je mesto dusu dalo za ODMOR - jos uvek nije pretrpano ..nisu se sjatili ljudi s koca i konopca (kao sto se to desava u Budvi recimo)..svi su nekako opusteni, smireni, prijatni.. verovatno je glavni razlog za to sto u Utjehu mahom dolaze lale a oni su po prirodi takvi.. Takodje mi se svidelo to sto nije bilo preterano puno mesta za izlazak- par kafica, dve diskoteke i to je to.. I vise nego dovoljno Smile Sto se muzike tice..mora da sam imala srecu jer su gostovali zabavnjaci koji su pevali fenomemalno (Amadeus bend pogotovo). Plaza je taman..nije pretrpana dzidza-midzama i glupostima, voda je cista i prijatna (u Dobrim Vodama koje su 5 min od Utjehe voda je ziva ledara dok je u Utjesi dosta dobra).. Sve u svemu.. ako ocekujete odmor u pravom smislu te reci (bez previse buke galame i prepiranja kao i s manjkom trzavica) preporucujem vam ovo mesto!
 
ns_garfild
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 12 Feb 2006
Poruke: 60

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 3:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sad vidim da su puno ljudi culi za ovo lepo mesto...bas super
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Utjeha Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon