www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Paralelni zivot-istina ili ne???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~
::  
Autor Poruka
Raf
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 75

Datum registracije: 01 Jul 2004
Poruke: 5989
Mesto: Stepojevac , Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 13, 2005 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neznam sta da kazem o svemu ovome . Nisam siguran ni u sta . Ali recicu vam samo ovo , da sam par puta doziveo nesto interesantno . Mnogo sam putovao , ali sam dobro pamtio mesta gde sam odlazio . Medjutim desi mi se situacija da dodjem negde , i setajuci ulicama , sticem neko utisak kao da sam nekada tu vec bio . Udjem negde gde se narod okuplja , vidjam razne face , i gotovo po nekom nepisanom pravilu , neki lik mi zapne za oko . Onda premotavam film nebi li se setio , poznajem li tu osobu odnekle .


_________________
Ako kazes neku tajnu svom prijatelju, vodi racuna da i on ima svog prijatelja.
 
UleD
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 53

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 30, 2005 2:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

postoje 11 dimensija Astral Plane,Dream Plane, Nirvanic Plane, Idea Plane, Physical Plane, Mental Plane, Corperal Plane, Akashic Plane etc...
 
Raf
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 75

Datum registracije: 01 Jul 2004
Poruke: 5989
Mesto: Stepojevac , Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 30, 2005 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekog "djavola" valjda ima . Kako sam stariji , sve vise u to verujem .

_________________
Ako kazes neku tajnu svom prijatelju, vodi racuna da i on ima svog prijatelja.
 
*AC*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 6:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm zasto nauku uzimate u usta tj povezujete sa paranormalnim aktivnostima kada je poznato da se nauka bazira iskljucivo na cinjenicama ... ili je to ovde nekima ne poznato
raf na to ce znati svaki lekar da ti odgovori mrzi me da ti sad objasnjavam ...
 
Ziggy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 705

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neznam ja nevjerujem u to ... neznam sta vise reci osim da nevjerujem jer jedan sam ja i nisam paralelan ni s kim Very Happy
 
Raf
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 75

Datum registracije: 01 Jul 2004
Poruke: 5989
Mesto: Stepojevac , Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 19, 2006 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

" raf na to ce znati svaki lekar da ti odgovori mrzi me da ti sad objasnjavam ..."


Mislis li mozda da je cika malo skrenuo ? Nemoj se ni truditi da mi ista objasnjavas , jer si ovom citatom sve rekao . U buduce obidji cika Raf-a ovakvim neukusnim komentarima .

_________________
Ako kazes neku tajnu svom prijatelju, vodi racuna da i on ima svog prijatelja.
 
maki1986
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 79

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DA A mozda postoje i dva paralelna zivota. Ko zna?
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ima više paralela
samo je problem kako ih objasiti

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ne znam za druge ali ja mislim da neki zivot posle ovog postoji jer verujem u boga
 
E_X_I_T_O_V_K_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Feb 2006
Poruke: 17

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Paralelni zivot?Verujem....a pogotovu od citanja Benediktove knjige-Paralelni svet...Ne mogu da kazem da me je potpuno ubedio...ali opet verujem..da tamo negde postoji "izmedju" svet...svet koji omogucava ispravljanje sopstvenih greshaka,na nacin....tako sto neke vrati na zemlju u drugom telu....pa klinicke smrti,postoje svedoci
Ima hiljadu primera...ali,jednostavno....verujem!Pa i taj deza vu...koji su verovatno mnogi doziveli,cak i ja....cesto sam imala utisak da sam neki razgovor pre vodila,razlicite situacije..... Wink

_________________
STATE OF EXIT 04/05!!!!!Smile))
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je starija knjiga, zar ne?Procitala sam je i ja odavno...ima puno argumenata kojima bih mogla poverovati

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 18, 2006 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Daca je napisao/la sledeće:
Verujem u postojanje paralelnog sveta...mozda cak i vise njih...
Ne mora da znaci da smo mi,nesvesni toga,istovremeno ovde i tamo...ali neko drugi sigurno jeste.
Jer ako sve posmatramo kao emitovanje programa na radio stanicama...mi na jednom aparatu,mozemo slusati jednu odredjenu frekvenciju,sto ne znaci da se na drugim frekvencijama tog trenutka nista ne emituje...Emituje se,naravno,ali mi to ne cujemo.
Jesam li zakomplikovala Rolling Eyes


Nisi Daco! Very Happy
U potpunosti se slazem sa svime sto si napisala!

_________________


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~ -> Paralelni zivot-istina ili ne??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon