www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pitam se...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 73, 74, 75  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~
::  
Autor Poruka
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 30, 2015 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pitam se sto vec zijevam... Rolling Eyes a nema ni 5 ujutru Neutral


_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 30, 2015 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitam se kako će da reaguju? Smile

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 30, 2015 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitam se kad će me boleti glava od ovih silnih kafa koje sam popio u ova dva dana Very Happy Čini mi se da nekako iz iskustva znam da kad preteruješ da mora to kad tad da ti se obije o glavu, ako je odmah, onda kasnije, ali kada ???? Very Happy Very Happy
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 31, 2015 1:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitam se da li ce mi stici uskoro pizza rekli su do 15 do 2 da stize Smile
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 31, 2015 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitam se koja je svrha musica na ovom svetu, kada one same sebi nemaju svrhu. Rolling Eyes Twisted Evil

_________________
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 02, 2015 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitam se kada ce doci sutra iz Beograda.

_________________
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 02, 2015 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zašto se neki pevači vrte po tv-u tek kad treba da imaju koncert, a do tada ih nigde nema.
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 02, 2015 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitam se zbog cega otkazujem stan kad i sama znam da ne mogu da stanujem sa njima, pa cak ni dva glupava meseca dok mi traje raspust.

_________________
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 03, 2015 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li će Novak osvojiti Rolan Garos Very Happy Very Happy Sad se više ne pitam, sad sam siguran Smile
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 03, 2015 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitam se hoce li mi stvarno kupiti taj parfem.. Bilo bi sjajno izbeci toliki trosak Laughing

_________________
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 03, 2015 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

---X---GIRL je napisao/la sledeće:
Pitam se hoce li mi stvarno kupiti taj parfem.. Bilo bi sjajno izbeci toliki trosak Laughing


Hoće ! Pretpostavljam muško je Very Happy Samo ako te voli, kupiće ti.

Ja sam čuo jednu za mene neverovatnu priču da je jedna devojka jednom momku kupila šorc za kupanje koji je koštao više od 10.000 dinara.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 04, 2015 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pitam se da l da otresem nesto zestoko Razz Razz Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~ -> Pitam se... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 73, 74, 75  sledeća
Strana 69 od 75

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon