www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolja filmska trilogija svih vremena je ...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  

Najbolja filmska trilogija svih vremena je
Matrix
3%
 3%  [ 4 ]
'dolarska trilogija' (Sergio Leone/Clint Eastwood)
1%
 1%  [ 2 ]
Indiana Jones
7%
 7%  [ 9 ]
Rat zvezda
11%
 11%  [ 13 ]
Gospodar prstenova
37%
 37%  [ 43 ]
Kum
31%
 31%  [ 36 ]
Mad Max
1%
 1%  [ 2 ]
'Living Dead' (George Romero)
0%
 0%  [ 1 ]
Povratak u buducnost
2%
 2%  [ 3 ]
Goli pitolj
2%
 2%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 116

Autor Poruka
kovacmvp
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 14, 2005 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ubedljivo najbolji je kum. Sto se mene tice najbolji "muski" film svih vremena. Gospodara takodje volim, ali ipak... Povratak u buducnost je isto kul.

 
Pametnica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 1118
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 14, 2005 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam glasala za Kuma, mada da je moglo da se glasa za tri filma, dala bih glasove za Kum, Gospodar prstenova i Indijana Dzons.
A zasto Kum, pa jednostavno jer je taj film na mene podjednako ostavio jak utisak i kad sam ga odgledala sa 16 i sa 24...
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 14, 2005 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gospodar Prstenova

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
Eladan
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 1685
Mesto: different realities...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 16, 2005 9:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Šteta što Leone ne dobije neki glas, dobra je to trilogija, bolja od Indy-ja

_________________
...To stand against the Shadow so long as iron is hard and stone abides. To defend the weak while one drop of blood remains. To avenge what cannot be defended...
 
andjeo82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 40
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 16, 2005 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne treba posebno komentarisati, kao sto o ukusima ne treba raspravljati, svako ima ono sto mu se najvise svidja. Neko vise voli bajke, neko svemirce, neko mafijaske filmove...sve je to subjektivno...zato ja glasam sa Star Wars (bas mi je simpatican master Joda) Wink
 
petrone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 11 Okt 2004
Poruke: 296
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 16, 2005 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jak je Gospodar, ali to su moćni filmovi po još moćnijim knjigama, zbog toga glas dajem za Rat zvezda, s obzirom da je ona nastala kao potpuno originalno delo, a ko zna kakva bi tek bila da je rađena s tehnologijom raspoloživom u vreme Gospodara.

_________________
 
Eladan
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 1685
Mesto: different realities...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 17, 2005 8:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu se u potpunosti složiti s tobom. LOTR je knjiga mimo knjiga, kao uostalom i celokupno Tolkinovo delo (a ja nisam baš u potpunosti objektivan kad je JRRT u pitanju Very Happy ). Ali i SW ima književni predložak a i mnoge su knjige napisane o SW-universeu. A što se tehnologije tiče, pogledaj kako izgledaju novije epizode SW (uzgred, za dva dana je domaća premijera EIII-ROTS) pa će ti sve biti jasno (kvalitet ne prati uvek tehnološki napredak)

_________________
...To stand against the Shadow so long as iron is hard and stone abides. To defend the weak while one drop of blood remains. To avenge what cannot be defended...
 
acevantura
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 05 Jun 2005
Poruke: 78

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 05, 2005 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno Gospodar prstenova trilogija svih vremena
 
missanja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 25 Maj 2005
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 06, 2005 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam glasala za kuma, iako sam veliki fan gospodara, dala sam glas kumu. i kum je kako i gospodar ekranizovana knjiga, ali mnogo jaci utisak ostavlja jer je prica realna.....

bbez obzira na moj glas tolkin i njegovo delo su u mom srcu

_________________
'Fathers and teachers, I ponder "What is Hell?" I maintain that it is the suffering of being unable to love....' The Brothers Karamazov
 
Locutus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 124
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 06, 2005 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Star Wars.
Lucas je pravio takve filmove dok je jos ceo svet bio zaludjen za vestern filmovima.
Ipak scenario, specijalni efekti u ono vreme...
Definitivno No1.
Ipak sve je pitanje ukusa. Ne vredi o tom raspravljati.

_________________
We are the Borg
Resistance is futile

 
sheba_diesel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 183
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 06, 2005 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Star wars!Gospodar prstenova NE MOZE da bude bolji od knjige,a koje procitao knjige,za njega je film dobar(ali nedovoljno).
Kum je takodje legendaran,ali on nema epsku jacinu S.W. ili L.O.T.R.
 
Jinx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jun 2005
Poruke: 31
Mesto: Ljubljana / Nis

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 06, 2005 4:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako sam veliki Tolkin fanatik, glasujem za Star Wars. Stara trilogija je odlicna, a filmovi Gospodar Prstenova su dobri, ali daleko ne toliko dobri ko sto su knjige.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Najbolja filmska trilogija svih vremena je ... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 2 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon