www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolja filmska trilogija svih vremena je ...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  

Najbolja filmska trilogija svih vremena je
Matrix
3%
 3%  [ 4 ]
'dolarska trilogija' (Sergio Leone/Clint Eastwood)
1%
 1%  [ 2 ]
Indiana Jones
7%
 7%  [ 9 ]
Rat zvezda
11%
 11%  [ 13 ]
Gospodar prstenova
37%
 37%  [ 43 ]
Kum
31%
 31%  [ 36 ]
Mad Max
1%
 1%  [ 2 ]
'Living Dead' (George Romero)
0%
 0%  [ 1 ]
Povratak u buducnost
2%
 2%  [ 3 ]
Goli pitolj
2%
 2%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 116

Autor Poruka
Bekara
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Jun 2005
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 07, 2005 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno rratovi zvezda, razmislite posle koliko vremena su ti filmovi i dalje popularni

 
blinky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 31

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 07, 2005 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije ni gospodar prstenova bas naj bolji u trilogiji, bolji je star wars
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 07, 2005 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslije Gospodara Prstenova slijedi Kum definitivno....
MARLON je neponovljiva LEGENDA!!!

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
Eladan
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 1685
Mesto: different realities...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2005 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tačno je da su LOTR filmovi lošiji od knjiga, ali su i dalje vrlo superiorni. Ako ništa drugo, pogledajte broj Oskara (mada je to ponekad ništavan merilac kvaliteta) koji su osvojili (i još nešto, ova trilogija je jedina čija su sva tri filma dobila najmanje po jednog Oskara, a ROTK je rekorder po ukupnom broju kao i po procentu uspešnosti)

_________________
...To stand against the Shadow so long as iron is hard and stone abides. To defend the weak while one drop of blood remains. To avenge what cannot be defended...
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2005 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma po meni oskar nije nikakav pokazatelj vrijednosti nekog filma,glumca,milion puta se desilo,da su oskari bili totalni promasaji,inace ne cijenim americku kritiku,pa sto bi njihova nagrada bila znacajnija od ostalih,radije bi se slozio sa ocjenama kanskog zirija!Ali po meni je KUM ne prevazidjen,od Branda,De nira,Pacina,a i prica je realna kako kaze MissSAnja!Samo mi nije jasno sto niste na ovom spisku nabrojali trilogiju Kralj Mafije - Bonano jer zasluzuje mjesto pored povratka u budcnost i golog pistolja-beze,to je film neponovoljiv,strasan,po meni bolji od kuma,radjen je isto po istinitoj prici i knjizi,koju je Bonano napisao!pozdrav

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
angeloncoke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2005 10:44 pm    Naslov poruke: tu nedostaje Na vrh strane Na dno strane

BLADE III (TRINITY)
 
Mordred
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 11

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2005 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razmisljao sam izmedju filmova novije generacije i Kuma i ipak odlucio za Kuma...kao da nije radjen za kes....vec od srca Smile
 
pedja83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 15
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neprikosloveni Gospodar prstenova
 
McPherson
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Okt 2004
Poruke: 14

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kum, bez sporenja.
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 6:24 pm    Naslov poruke: Re: tu nedostaje Na vrh strane Na dno strane

angeloncoke je napisao/la sledeće:
BLADE III (TRINITY)



e SVE si mogo nabrojat,ali tu glupost od filma nsi trebo,jer je ocajan,film gdje imate supermena,spidermana i catwoman je sr**je,prva 2 dijela su extra,narocito 1dio je haos,ovaj je obruko tirologiju!

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glasao sam za Rat zvezda, iako volim Gospodar prstenova, ali Rat zvezda je ipak Rat zvezda Smile

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
DJAvrilo
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 52

Datum registracije: 17 Sep 2004
Poruke: 343
Mesto: Alamo

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dadoh glas Leone-u, al moram da ka'em da su i Mad Max,Star Wars i Kum također sjajne trilogije. Zamerka autoru ankete za izostavljanje Die Hard.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Najbolja filmska trilogija svih vremena je ... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 3 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon