www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolja filmska trilogija svih vremena je ...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  

Najbolja filmska trilogija svih vremena je
Matrix
3%
 3%  [ 4 ]
'dolarska trilogija' (Sergio Leone/Clint Eastwood)
1%
 1%  [ 2 ]
Indiana Jones
7%
 7%  [ 9 ]
Rat zvezda
11%
 11%  [ 13 ]
Gospodar prstenova
37%
 37%  [ 43 ]
Kum
31%
 31%  [ 36 ]
Mad Max
1%
 1%  [ 2 ]
'Living Dead' (George Romero)
0%
 0%  [ 1 ]
Povratak u buducnost
2%
 2%  [ 3 ]
Goli pitolj
2%
 2%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 116

Autor Poruka
zvoncica_nis
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 164
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 1:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kum i Poslednji don

 
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gospodar prstenova,ali knjiga je bolja jedno 5000000 puta
A goli pistolj je obiljezio zadnju deceniju,neprevazidjeni Nilsen kralj komedija
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 7:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zvoncica_nis je napisao/la sledeće:
Kum i Poslednji don

Apsolutno se slazem!
Dva neverovatno dobra serijala!Oba imaju odlicne price, radnju, tematiku...Samo, Kum mi je malo drazi zbog ekipe glumaca.Naravno, i u Poslednjem Donu ima jako dobrih glumaca.

_________________
Master
 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 15, 2006 2:06 am    Naslov poruke: Najboja filmska trilogija Na vrh strane Na dno strane

Glasao sam za "Rat zvezda" jer je to trilogija koja je definitivno obelezila kinematografiju (naravno to ne znaci da ostale nisu). Izvanredna prica, do tada nevidjeni specijalni efekti, puno avanturistickog adrenalina, zastrasujucih i simpaticnih likova......
 
Artemis Faul
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Mar 2006
Poruke: 125

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glasao sam za Gospodara prstenova. Jednostavno ima sve sto cini dobar film po mojim standardima. Na drugo mesto bih stavio Kuma - klasika.
 
tyupou
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 85

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 5:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lord of the r.
volela bih da se prikazuju u biosk. sva 3 zaredom, a ne znam koji bih jos zanr ili film u nastavcima mogla da gledam <9 sati odjednom
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

The GodFather 1,2,3 pa kilometar pa sve ostalo...trilogija za sva vremena...Ekipa glumaca extra, prica po knjizi Maria Puza extra, gluma extra, Copolla i njegova rezija extra ...Sta jos reci sem antologija za sva vremena.

Dobri su gospodari prstenova, ali ipak kum je film bez efekata i pomoci od strane savremene tehnologije, a obelezio je veliko razdoblje od prvog do treceg dela od kojih ne znam koji mi je bolji, i ostao ipak jedan od najboljih ako ne i najbolji ikada snimljen, osmisljen film, koji mozete pogledati sto puta i da vam nije dosadan.

_________________
 
Ivancica_BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 152
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 19, 2006 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kum definitivno triologija za sva vremena
 
z1v0tj3l3p
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 88

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 14, 2006 12:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno, gospodar prstenova
sjajna prica, bajkovito, dramaticno, emotivno, uzbudljivo...
super glumci i strava efekti

_________________
And when the rain begins to fall, you ride my rainbow in the sky. And I will catch you if you fall, you never have to ask me why...
 
**victoriano**
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 5282

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 23, 2006 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gospodar prstenova...zar vredi da se obrazlozi!?!?!?!?!?!
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 21, 2007 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gospodar prstenova je tu bez konkurencije.
Svi ostali filmovi vi su dobri ili solidni.

A zasto.....

Najvise zbog svoje kompleksnosti.
Kreiran je po knjizi J.R.R. Tolkina za koju ljudi kazu da je bez premca (ja sam procitao 20-ak strana prvog dela).

Desetine godina pre prikazivanja "Druzine prstena" niko od reditelja na planeti nije smeo da se usudi cak i da pocne da razmislja na tu temu.
I kad je Piter Dzekson poceo da snima film celokupno filmsko drustvo ga je ocenilo kao nenormalnim.
Necu da govorim o uspehu filma, koliko je kostao i koliko je zaradio, godine snimanja....
Ono sto je vazno za sam film je ta knjiga.
Ne znam da li znate da je knjiga pisana za vreme II svetskog rata i da je upravo to razlog zasto je i napisana. Ako se malo zamislite nacicete ogromnu paralelu izmedju II SR i Gospodara prstenova.
Pisac je izmislio ceo jedan svet. Rase, razna bica, podrucja... da ne pominjem da je izmislio jedan jezik i pismo Shocked
A film.... upravo izgleda kao i knjiga (po recima filmskih strucnjaka).
Jedno je sigurno.... da je film snimljen nekoliko godina ranije, ne bi postigao ovoliki efekat... zbog specijalnih efekata...

O temi, samoj prici i svemu sto to prati... nema potrebe da se razglaba...

Jednostavno remek delo.
 
rosierosie
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 600

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2007 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kum, kum i kum. Mogu da gledam iznova i iznova sa podjednakom paznjom.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Najbolja filmska trilogija svih vremena je ... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 8 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon