www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolja filmska trilogija svih vremena je ...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  

Najbolja filmska trilogija svih vremena je
Matrix
3%
 3%  [ 4 ]
'dolarska trilogija' (Sergio Leone/Clint Eastwood)
1%
 1%  [ 2 ]
Indiana Jones
7%
 7%  [ 9 ]
Rat zvezda
11%
 11%  [ 13 ]
Gospodar prstenova
37%
 37%  [ 43 ]
Kum
31%
 31%  [ 36 ]
Mad Max
1%
 1%  [ 2 ]
'Living Dead' (George Romero)
0%
 0%  [ 1 ]
Povratak u buducnost
2%
 2%  [ 3 ]
Goli pitolj
2%
 2%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 116

Autor Poruka
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pirates of the Caribbean Exclamation

Ja obozavam ovaj film, i sutra je premijera treceg dela (bar ovde u Nemackoj) i naravno da cu u sledecih par dana da idem da ga gledam.

Obozavam Jack Sparowa ili ti Johnny Deppa



_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
milann89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Mar 2007
Poruke: 106
Mesto: Zajechar over the Rainbow!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema boljeg filma od Gospodara. Imam delux verzije DVD-a i to je jedini film zbog koga osecam prazninu i tugu kada ga odgledam(zavrsno sa Povratkom Kralja)... Nema boljeg filma, sumnjam da ce ga biti!
Najemocionalnija muzika, savrseni efekti, retko smorne scene i dogadjaji koji zaustavljaju disanje...!!!
 
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 9:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gospodari svakako

Prije svega po mome misljenju Gospodari Prstenova nisu trebali da budu prvi snimljeni vec The Silmarillion koja opisuje doba prije Hobita i The Lord of the Rings znachi stvaranje Middle Earth itd itd ko je citao slozice se samnom, zatim su trebali da snimaju The Hobbit pa tek onda Gospodare

Oni ce tek sad da snimaju Hobit a knjiga je izdata 1937. i govori o zivotu Bilba Baginsa i kako je on nasao prsten, a Gospodari su posle izdati 1954.
The Silmarillion je izdata 1977. (i to je ucinio Tlokinov sin Kristofer) ali samo zbog toga sto Talkin nije moga da je izda zajedno sa Gospodarima i nije je bio potpuno zavrsio i posle se samo usresredio da zavrsi pisanje Gospodara Prstenova.
To je moje misljenje
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 26, 2007 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glasao zam za Matrix Smile Taj film mogu gledati 1000000 puta i neće mi dosaditi Laughing

_________________

 
olakomeestas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Sep 2007
Poruke: 45

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 16, 2007 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kum, Pirates of the Carribean Cool

_________________
..and they live happily ever after..


ide maca oko tebe
 
Eagle_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 20 Okt 2007
Poruke: 28
Mesto: Kragujevac, Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 21, 2007 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kum, bez ikakve dileme. Prvi i drugi deo su fantastični, dok je drugi malo (ali samo malo Wink gori. Što se tiče Gospodara, dobar je i on, ali ipak više volim filmove koji su u granici realnosti.

_________________
Impossible is nothing
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 29, 2007 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam glasala za Indiana Jones-a Mr. Green

_________________
~Duo de la muerte~
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 2:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno matrix iako mu je 1 dio daleko bolji od ova dva nastavaka....a i gospodar prstenova mu je uza konkurencija kod mene
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nista sa liste, meni je vrh Shrek

_________________
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 19, 2007 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno THE GODFATHER

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
wizard50
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 67

Datum registracije: 31 Dec 2007
Poruke: 110
Mesto: karlovac

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 03, 2008 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


_________________
Popijte napitak za sreću !
 
Legolas the elf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 08 Jan 2008
Poruke: 44
Mesto: Karlovac

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 14, 2008 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


_________________
Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatu. Ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Najbolja filmska trilogija svih vremena je ... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 9 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon