www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Makooooo, srecan ti rodjendan!!!
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
niko_kao_Bane
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 3231
Mesto: tako blizu, a tako daleko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 16, 2004 12:02 am    Naslov poruke: Makooooo, srecan ti rodjendan!!! Na vrh strane Na dno strane

[google]
Odlican je osecaj kada shvatite da u svom okruzenju imate osobu koja zasluzuje sve moguce komplimente!
Takva osoba se u mom zivotu pojavila relativno skoro, ali ja imam osecaj kao da je tu ceo moj zivot, imam u nju puno poverenje i mnogo mi znaci!
Iz dana u dan ja, sve vise i vise i sve jace i jace dajem sve od sebe da sa njom imam maksimalno kvalitetan i korektan odnos!
Kada je ona u pitanju nista mi ne pada tesko jer je ona jednostavno vredna svakog truda, ona je i pametna, i komunikativna, i duhovita, i lepa, i ...
Ko mene zna, jasno mu je kao dan, da se prethodni redovi odnose na «moju» Maku, na «nasu» Serendipity.
[/google]

[google]Makooo, zelim ti srecan rodjendan, zelim ti da ti svaki od narednih dana bude ispunjen srecom, zdravljem, zadovoljstvom, uspehu, i naravno ljubavlju.
Zelim ti da ti sve sto ti se bude desavalo bude lepo, taman toliko da tvoj prelepi osmeh ne silazi sa tvog lica!
Zelim ti da ti se ispune sve zelje i zeljice, da ti narednih godinu dana, kao i ostatak tvog zivota, budu savrseni.
Zelim ti ... u ostalom zelim ti sve lepo sto zelim i sebi, pa cak i vise od toga!!![/google]

[google]
Tvoj Bane!!!
[/google]



_________________
O, nikad kao Bane, nikad, nikad kao Bane, nikad
Nikad kao Bane, nikad, nikad, nikad kao Bane
Nikad, nikad kao Bane, nikad, nikad kao Bane
Nikad, nikad kao Bane, nikad, nikad, nikad kao Bane
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 16, 2004 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slavljenice, srećno još 100 godina, a posle kako ti volja!!!

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 16, 2004 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MAKULE SRECAN TI RODJENDAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JOS 100 GODINA DA NAM ZIVIS I DA BUDES NASMEJANA I LEPA!!!!!!

VEEEEEEEEEELIKI LJUBAC!!!!!!
:smilecolros:

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 16, 2004 10:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srecan rodjendan i od mene :new-bday:
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 16, 2004 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Makili, da si ti meni uvek tako lepa i vesela
i da ti se ispune sve tvoje želje,
veliki poljubac od teta Ruže :occasion1: :new-bday:

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
biser
Veštica
Veštica



Godine: 65

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 3903
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 16, 2004 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:new-bday: Sve najlepše želje da ti se ostvare. Srećan rođendan.
:smilecolros: :B-fly: :BIG:

_________________
život ti je sinko srećom prolazna pojava...
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 16, 2004 11:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

SRECAN RODJENDAN

Naravno i od mene sve naj naj najlepse zelje, d ti sve sve zelje ispune, puno srece, zdravlja, veselja i ljubavi i da proslavimo jos mnogo mnogo tvojih rodjendana Smile

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 16, 2004 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cestitkice stizu i iz zemlje lala.....zelim ti sve najlepse..... :new-bday:

_________________
 
bad_kitty
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 22 Avg 2004
Poruke: 153
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 16, 2004 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zar je vec proslo nedelju dana? Very Happy
Majo,zelim ti da se iznenadis jer ces dobiti mnogo vise od onog sto si zelela!




_________________
Kaze Crnogorac ocu:-Vec sam deset godina na studijama elektrotehnike,dosta mi je ,prelazim na medicinu.
Kaze otac njemu:-Ti kako hoces,ja i deda ostajemo.
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 16, 2004 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:new-bday: Maki..i sve najbolje..nek ti osmeh bude veran zivotni saputnik a radost stalni gost tvoga srca...Ljubac!!!!!! Rolling Eyes

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
kice
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 53

Datum registracije: 25 Jul 2004
Poruke: 768
Mesto: Vojvodina Titel

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 16, 2004 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecan rodjendan i sve sto pozelis neka ti se ispuni....

_________________
deca su najvece blago na svetu!
 
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 16, 2004 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecan rodjendan ,sve najbolje........!!!

_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Makooooo, srecan ti rodjendan!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon