www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"Tražim naziv DOMAĆE pesme ili izvođača..."
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 208, 209, 210, 211, 212  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
Dingospo85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Feb 2013
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 07, 2013 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li neko zna pjesmu koja ide ovako:

Suzana, Suzana, ne daj oči suzama Suzana, Suzana, moja ljubav jedina.

Hvala unaprijed


 
tacka8519
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2009
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 18, 2013 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pozdrav svima, vec dugo trazim jednu pjesmu ali bez uspjeha, znam samo dio teksta a ide ovako: ja znam da si moj, iako si njen, i kad sa njom spavas vidis moj lik, koji je razlog pa zar je vazno....jer ti za mene si rodjen...mozda bi sve ostavio za tren.. itd, to su dijelovi pjesme, ali ne mogu da nadjem niti naziv pjesme niti ko je pjeva, pa ako neko slucajno zna, neka mi kaze, hvala unaprijed...
 
stena85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Jan 2008
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 01, 2013 2:29 pm    Naslov poruke: Potrebna pesma od Toni Montana... Na vrh strane Na dno strane

...ova je nastavak na dobro poznati njegov mozda i jedini hit Wink 10 godina je proslo...,a neki dan sam cuo i nastavak te pesme,samo sad se zove 20 godina je proslo...,u kojoj spominje kako je i posle 20-e voli,ali ovu pesmu jos nigde na netu nisam nasao...,pa ako moze pomoc? Very Happy



[Edit by Raziel@Nosgoth: Premesteno iz ~ Fontane želja ~.]
 
alexandar grujic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Apr 2009
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 22, 2013 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trazim naziv stare zabavne pesme ili izvodjaca arefren ide ovako imala je kiku jednu a ostale cure dve trazio sam kiku drugu bila je bez nje unapred hvala
 
Lutkica16
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 02 Nov 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 29, 2013 6:09 am    Naslov poruke: trazim pjesmu Na vrh strane Na dno strane

ovako strofa ide
jedna zena sa dva srca laze laze te da jedno zate kuca brate laze te

ko nadje neka mi se obrati na email enisagobeljic@yahoo.com hvala Smile
 
Anish17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 17 Jun 2007
Poruke: 2

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 07, 2013 2:33 pm    Naslov poruke: Re: obrada Na vrh strane Na dno strane

simkef je napisao/la sledeće:
jel zna mozda neko ko je obradio sabanovu pesmu odlazis,odlazis??? u nekom rep fazonu....




i meni trebaaaa Sad(((
 
dzl123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Apr 2013
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 27, 2013 10:28 pm    Naslov poruke: pozdrav Na vrh strane Na dno strane

Zna neko naziv ove pesme i izvodjaca...cuo sam je par puta al nmg nigde da je nadjem.. ide ovako : "laz je da sam samo tvoj ne veruj mi sve to , laz je ovaj zivot moj otrovan sam grehom " . Unapred hvala Smile
 
dalba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Mar 2008
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 17, 2013 12:13 am    Naslov poruke: dalba upit Na vrh strane Na dno strane

Pjesma ide ovako:ana ana draga ana što će sutra biti s namaana ana draga ana što ne izlaziš iz sna


[Edit by Raziel@Nosgoth: Premesteno iz ~ Fontane želja ~.]
 
torcida_linz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jul 2013
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 13, 2013 11:15 am    Naslov poruke: Re: Na vrh strane Na dno strane

Suzana, Suzana, ne daj oči suzama Suzana, Suzana, moja ljubav jedina...

i ja trazim tu pjesmu odavno jel zna neko ko pjeva?? pozzz
 
alexandar grujic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Apr 2009
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 05, 2013 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da li neko zna ko je napisao pesmhu za saku ljubavi koju peva mira kosovka hvala
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 06, 2013 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

alexandar grujic je napisao/la sledeće:
da li neko zna ko je napisao pesmhu za saku ljubavi koju peva mira kosovka hvala

Marina Tucakovic. Cool

_________________
 
benin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 09, 2013 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spot se cesto vrti na Pink music-u, apsolutno nijedne rijeci pjesme ne mogu da se sjetim, samo znam da pjeva momak sa naocalama, spot je crno-bijeli Very Happy Pomoziteee Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> "Tražim naziv DOMAĆE pesme ili izvođača..." Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 208, 209, 210, 211, 212  sledeća
Strana 209 od 212

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon