www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koje sajtove pored domaceg jos posecujete?
Strana 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 12:43 am    Naslov poruke: koje sve forume posecujete? Na vrh strane Na dno strane

Da li ste aktivni samo na domacem ili jos negde? Znamo zasto ste ovde, ali sta vas je privuklo tim drugim forumima?


_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne znam zasto sam ovde Rolling Eyes

salim se, ali sam samo na jednom stranom forumu jos, sajt jednog glumca, i house music, i to je to...

sajt zbog glumca a drugi naravno zbog house muzike

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo da i ja odgovorim...

ja sam clan nekoliko, ali sam aktivna samo ovde i na jos jednom stranom... taj strani je u sustini Sirius Black fan club...ko je citao Harry Pottera znace o cemu govorim

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ovdje sam jer se osjećam kao kod kuće naravno i baš sam aktivna tj. svaki dan sam barem jednom ovdje.

Što se tiče drugih foruma...ma ima me svuda..prije sam bila i aktivna na njima...ali u zadnje vrijeme zadnjih pa skoro godinu dana akttivna sam samo pored domaceg i na svome ličnom forumu Very Happy

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovaj forum mi se svidja zato sto su teme opustene ......... jos uvek nisam naletila ni na jedan drugi forum koji mi se svidja kao ovaj
sa za sad samo domaci de
 
dobra_devojka
Fan Dragane Mirkovic
Fan Dragane Mirkovic



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1010

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 4:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj forum je super. Pored njega sam jos na forumu Dragane Mirkovic. Uclanjena sam na jos par foruma, ali se tamo ne oglasavam :smilecolros:
 
rozalinda
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 31

Datum registracije: 21 Jul 2006
Poruke: 2453
Mesto: ko ce to znati...

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

paaaaa,da vidimo....uclanjena sam na domaci.de....onda domaci.de.........pa onda dolazi domaci.de....ima njih puno,takodje sam na domaci.de Mr. Green
ma salim se,uclanjena sam na ovaj i na jos jedan,juce ili prekjuce sam se uclanila ali mislim da nece biti nista od toga... Mr. Green

_________________
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 7:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

razne al nekako domači mi je baš domači....
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dva foruma... jedna od tih znate koji je Very Happy

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmmm, ovde sam kao aktivan, a na onom drugom - to je onaj na portalu koji je prijatelj sajta.
Code:

http://www.yu-1.de

Tu sam kao jos manje. Rolling Eyes

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
MERLINKA-PG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jul 2006
Poruke: 276
Mesto: ...znam za jedan grad gde si wecno mlad....

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 22, 2006 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na samo jis jedan gdje su mi takodje mnogo dragi ljudi....

_________________
----OWO JE SWET ZA PAMETNIJE,OWO JE PUT ZA NEKE XRABRIJE....----
 
Brana voli MEDENE
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 08 Jul 2006
Poruke: 644
Mesto: ...MESTO MALENO....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 28, 2006 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene ima svugde...na domaćem, www. Izbrisano
www. Izbrisano ....I moj omiljeni www. Izbrisano jeste da nas je tamo najmanje, ali mi je najdraži...ja ga pravila, pa skromna Razz Razz Razz Razz Razz

i obožavam GAGIN forum...i sve likove odande Razz


Edit by S*A*S*A
Zabranjeno linkovanje dovoljno bi bilo da si napisala ime a ne celu adresu

_________________
... Padale su tvoje kise pored mene zedne..pevale se pesme tvoje, za mene nijedne....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Koje sajtove pored domaceg jos posecujete? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  sledeća
Strana 1 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon