www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koncert koji se pamti !!!
Strana 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 16, 2004 12:33 am    Naslov poruke: Koncert koji se pamti !!! Na vrh strane Na dno strane

Koji je to koncert na kome ste bili i odusevili se ??!!

Meni licno je jaaako krivo sto nisam bio na Metallici ove godine ali sam bio na Deep Purple i bilo je sjaaaajno!
Od tada sam resio posecivati ih malo cesce...pogotovo sada kad svi nagrnu kod ove nase podivljale mase zeljne svega!


 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 16, 2004 10:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oprostajni koncert KISS-a....ljudi ono treba samo da se dozivi....bolje zvuce uzivo no na CD-u...fenomenalan koncert....

a zatim i koncert AC/DC.....nemam reci opisati ga....

zahvaljujuci svojoj nemarljivosti sam propustila koncert Guns-a u Parizu....i dan danas to sebi ne mogu oprostiti....

_________________
 
DJAvrilo
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 52

Datum registracije: 17 Sep 2004
Poruke: 343
Mesto: Alamo

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 22, 2004 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Walkabouts-pre par godina u Domu Omladine. Neverovatno. Pre koncerta bejah ubeđen da je Karla Torgelsen jedna od najboljih ženskih rock vokala, sad sam siguran da je najbolja.
 
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 23, 2004 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima ih vise ,ali koncerti Idijota su stvarno nesto posebno.......ima jedan mali koncert Love Hunters-a povodom akcije "Vreme je" na jednom isto tako malom mestu koji nikad necu zaboraviti, posle svirke smo ostali zezali se i cirkali sa Muminom i ekipom.........

_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
Nestvarna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 24 Jun 2004
Poruke: 83
Mesto: Pristina

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 28, 2004 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Yeeeeeeea Deckonja, bas si propustio super koncert Metallice, uz to sam narucila video snimak sa jednog sajta, ala je bilo fantasticno ono bre i mrtvaka bi diglo Mr. Green ozvucenje samo takvo, dva dana nisam imala posle koncerta dobar sluh, onda face sto su bile,preslatki, bilo je ljudi i od 50 matorci, ljudi u kolicima,ljudi sa povredjenom rukom, bas je bilo yeeeeeeea neopisivo stvarno. samo mi je krivo sto nisu otpevali "Bleedig me", znas kolko sam se drala blizu bine sam bila, skoro, brat me popeo na ramena ono yea sve se vidi, sta da ti kazem, pevac se odusevio sa publikom strava je fantasticno bilo, neopisivoooooo Very Happy
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 11, 2004 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema ih puno... jedini koji me odusevio je koncert Dzeja u Bavanistu a krivo mi je sto nisam bila na Marakani na Cecinom koncetu... Sad
 
Nabukodonosor.
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 09 Dec 2004
Poruke: 27
Mesto: Kraljevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 13, 2004 2:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Metallica u BG-u leta gospodnjeg 2004.
 
Dachica13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 54
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 11, 2005 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bijelo dugme,bese nekada davno,ja se tad nisam ni rodio ali obozavam njihovu muziku pa znam da je bio extra,a bilo je extra koncerata kao sto je Zdravko Colic,Vlado Georgiev...
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 11, 2005 8:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sonic Youth, Echo festival...

Kako sam se leeepo drao Very Happy

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 19, 2005 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koncert moje sestre....ostala sam bıla bez teksta
 
gocafan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 90
Mesto: peta strana sveta

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2005 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslednja 2 koncerta Goce Trzan u Domu sindikata u Beogradu.
Bilo je FENOMENALNO!!!!!


www.gocatrzan.tk
www.goca-forum.tk

_________________
Mogu da oprostim, ne i da zaboravim!
 
ognjex
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 23 Feb 2005
Poruke: 14

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 23, 2005 7:26 pm    Naslov poruke: Joksimovic Na vrh strane Na dno strane

Jokisimovic: Joj ja njega ne volim, al sam ga gledo u Njujorku -- doveo citav orkestar -- odradio poso ko pravi profesionalac. Svaka cast.

Isto tako, gledo sam Sabana Bajramovica, koji je zaista car. Bilo pola Amerikanaca, pola nasih, nevjerovatan parti je stari napravio!!!

Madonna i Tina Turner su cudo!! Madonnu sam gledao 2put 2004. i drugi put je bilo sto puta bolje (u Filadelfiji) -- mada sam se napio he he.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Koncert koji se pamti !!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  sledeća
Strana 1 od 23

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon