www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako se postaje uspešna VIP ličnost
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Novinarstvo Domaći.de - KOLUMNE - ~
::  
Autor Poruka
igor_vv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2010
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2012 4:53 pm    Naslov poruke: Kako se postaje uspešna VIP ličnost Na vrh strane Na dno strane

[B]Piše: Igor Vlahović

Nego, šta kažete za ovaj klip sa snimanja emisije na MTV-Adria, što je pre godinu dana kružio netom? Mislim, gledao sam baš ovih dana, i zapazio puno komentara po raznoraznim portalima, itd. Baš se pitam, da li je ono čudo izrežirano sa nekakvom namerom, ili ne. Iz razloga što mi je dosta izrežiranosti, na svakom koraku, ovog sumanutog puta zvanog život, želim i hoću da verujem u ovo drugo. Nije zato što Sergeja nešto posebno gotivim, ali u slučaju da ovo, kako verujem, to jest želim da verujem, nije namerno izrežirano, ne znam čime je u tolikoj meri plavu Barbiku uvredio. Ne znam, ali je prilično zanimljivo. Jaoj, jeste li videli?! Hajde, nema veze to što mu je, kako klinci kažu, rekla ružnu reč. Pa jbg. Ko u Srbiji ne psuje, ali, reagovati na onakav način, zato što nisi zadovoljan najavom, koja btw, u sebi ne sadrži ni uvredu ni provokaciju, niti bilo kakav element nipodaštavanja. Mislim, jasno se vidi – ona je u malo žešćem tripu. Pitao bih je – pa šta devojko ako si pevačica, ima vas koliko hoćete. Zar sebe smatraš nesto više vrednom time što si pevačica i što se pojavljuješ na televiziji?! Lepo kaže ona izreka – Daj čoveku pet minuta vlasti pa vidi kakav je. A masa javnih ličnosti je prilično, baš tako kao Nataša, na niovu. Ahahahahha !!! Nivo do mojega, izvinite na izrazu. Ahahahaha!!! Sve same kraljice, carice, dive, zvezde. Stvarno mnogo ih je, pa još kad na to pridodamo političare, ispade Srbija zvezdano nebo planete Zemlje. Znači vrhhhhhhhhh!!!

-E, sad bih ja mogao na tu temu bla bla truć truć, u nedogled, ali daleko korisnijim smatram da Vam prezentujem ono zbog čega smo se uostalom i okupili - prvu lekciju iz udžbenika – Kako postati uspešna javna ličnost, iliti VIP.

-Etimologija skraćenice VIP, potiče od engleske reči very important person ili u prevodu na srpski – vrlo značajna osoba. No, ne bih se sada obazirao na njenu primenu i značenje u zemljama engleskog govornog područja, s obzirom da ciljnu grupu ovog mog teksta čini populacija u Srbiji i regionalnim zemljama, u kojima se govore jezici slični srpskom, npr. bošnjački, crnogorski, hrvatski,…I pre nego što pređemo na naše predavanje, molio bih populaciju iz susednih mi država da se ne naljuti na mene zbog toga što neću pisati ijekavicom, jekavicom, ikavicom, odnosno koristiti neka karakteristična slova, itd itd. Molim vas razumite me, nemam vremena, učim dva strana jezika i još svašta nešto, te sam u deficitu sa vremenom, kako bih ga trošio na učenje već naučenog, doduše u blago etnološko, sada samo, politički modifikovanom vidu, jer suština je identična. Hvala na razumevanju.

- A sad da se konačno vratimo na stvar, kako bi smo definisali – šta to na srpskom (i ostalim srodnim jezicima) označava i definiše jednu uspešnu VIP osobu?

- Verovali ili ne, ali definicija je vrlo jednostavna. U svakom slučaju, jednostavnija, nego što mnogi to od vas misle. – Elem, VIP osoba je ona osoba, koja se često pojavljuje u javnosti, zato što je, kako ista ta javnost kaže, uspešna javna ličnost, dok je kvalitet njenoga delovanja, na području, koje je izabrala, u početku skoro u potpunosti, te s vremenom postajući i u pravom smislu navedene odredbe (potpunosti prim.out.), nebitan.

- E tako, nakon što smo, sve do sada izrečeno, najiskrenije se nadam, uspešno savladali, sasvim logično, došao je red da krenemo sa razmatranjem osnovnih kriterijuma, koje jedna osoba mora zadovoljiti kako bi postala uspešna VIP ličnost. Inače, dosadašnja praksa je pokazala da ih postoji ukupno pet, a kako ne bi smo sad preterano dužili, s obzirom na to da ovde uopšte nema, što bi se reklo- ne neke posebne, već ama baš nikakve filozofije. Oni su sledeći:
Za dalje: http://www.astro-svet.com/kako-se-postaje-uspesna-vip-licnost/
[/B]


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Novinarstvo Domaći.de - KOLUMNE - ~ -> Kako se postaje uspešna VIP ličnost Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon