www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mein Kampf
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
Gaucos_boy
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Maj 2005
Poruke: 261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 12, 2005 4:43 pm    Naslov poruke: Mein Kampf Na vrh strane Na dno strane

Da li je neko mozda procitao ovu knjigu? Confused

 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 12, 2005 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam imala priliku da je procitam,ali sam odustala zato sto se radi o A.Hitleru.Nevolim takve knjige Confused Nevolim jednostavno da znam sta je pisao

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Eladan
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 1685
Mesto: different realities...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 13, 2005 8:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam je čitao, nema ničeg spektakularnog ali je definitivno ne preporučujem za čitanje sve dok nemate neke određene godine i životno iskustvo. Lako su zapaljive rečenice upotrebljavane i neko neiskusan bi mogao lako da nasedne na određene delove. Ipak je Hitler bio vrhunski manipulator...

_________________
...To stand against the Shadow so long as iron is hard and stone abides. To defend the weak while one drop of blood remains. To avenge what cannot be defended...
 
goust
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 13 Jun 2005
Poruke: 41

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 15, 2005 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trudio sam se vise puta da pronadjem ovu knjigu, naravno srpsko izdanje, ali uzalud, a bas bih voleo da vidim o cemu je i na koji nacin "VODJA" razmisljao

_________________
"Ala je opravio, svaka mu čast. Ostali samo dugmići"
 
tomson
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jun 2004
Poruke: 14

PorukaPostavljena: Pon Jun 20, 2005 3:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nesto sam nacuo da je knjiga teska, i imam nekog rodzaka u sarajevu koji mi je rekao da je knjiga povucena iz prodaje bila, sada ne znam ima li je kupiti gde i ako ima voleo bih da je nadzem, jer verovatno imam godina za njeno citanje.
 
president
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 07 Maj 2004
Poruke: 64

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 22, 2005 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Knjiga je u stvari realnost tog vremena u kome je ziveo, sto se sirokoj masi ljudi dopalo, ja sam imao prilike da je prelistam na brzinu na nemackom jeziku, i mogu vam reci moje misljenje, nista narocito...

_________________
Moj posao
 
comb9
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Jun 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 23, 2005 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Procitana je vishe puta i preporucio bih je svim rasno svesnim i ostalim iole inteligentnim osobama...
 
Ani5
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jul 2005
Poruke: 13

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 08, 2005 3:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NIsam imala prilike da vidim ili procitam.Razmislicu jer me je baas zaintrigiralo.Imam 21 godinu,mozda sam premlada?
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nijesam je citala al iskreno nije mi ni palo na pamet da je trazim,totalno sam zaboravila i da postoji Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 4:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trudila sam se, ali stvarno nisam mogla. srecno. Wink

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
ramar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2006
Poruke: 155
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 2:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Procitao sam je 2 puta.
Mislim da je Hitler genije.
Jeste da je bio veliki zlocinac i sve to ali je bio genije jer je mogao koga god je hteo da okrene na svoju sranu.
Preporucujem knjigu "Hitler" i "Blitzkrieg"
 
dobra_devojka
Fan Dragane Mirkovic
Fan Dragane Mirkovic



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1010

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na zalost ne, ali volela bih da mi dospe u ruke izdanje na nasem jeziku!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Mein Kampf Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon