www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Anjelina Žoli i njen EPP film?! – Politika i kultura nika
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Novinarstvo Domaći.de - KOLUMNE - ~
::  
Autor Poruka
igor_vv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2010
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2012 4:57 pm    Naslov poruke: Anjelina Žoli i njen EPP film?! – Politika i kultura nika Na vrh strane Na dno strane

Piše: Igor Vlahović

Stvarno, kada bi me sad neko, podrazumeva se, malo zdravijeg razuma, pitao, da li mi više na onu stvar ide Andjelina i njen EPP film, novinari pisanih medija, koji se onako svesrdno trude da im, zajedno u paketu, sad, kao šatro, nešto analitičko – kritički ( čitaj tabloidno – ideološki ili ideološko – tabloidni,… sasvim je sve jedno ) pristupe, ili pak ovi revnosni internet komentatori, zaista ne bih znao šta da odgovorim. Evo, pokušaću u nastavku, pošto se isto i ja pitam.

- Iskren da budem, uglavnom, više obraćam pažnju na komentare internet novinskih tekstova (vesti, članaka, i njima sličnih formata), nego na same te tekstove. Nekima će možda ovo što sam upravo izrekao delovati malo uvrnuto, ali jbt. – šta to pametno ima da pročitam?! Sećate se kad sam rekao, kako su gospoda iz visokog političkog establišmenta naše drage Kretenije, nakon što su je dibidus kretenizovali, izgubila svaki obris, onoga što nosi predivno ime - inspiracija, (u ovom slučaju reč je o bolesnoj), kako bi nam potom pričali svoje nove, na lažima zasnovane, nebulozne, grozne i bolesne bajke i basne.

Za dalje: http://www.astro-svet.com/anjelina-zoli-i-njen-epp-film-politika-i-kultura-nikada-nece-ici-zajedno/


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Novinarstvo Domaći.de - KOLUMNE - ~ -> Anjelina Žoli i njen EPP film?! – Politika i kultura nika Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon