www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Fotografija
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~
::  
Autor Poruka
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 13, 2005 5:34 pm    Naslov poruke: Fotografija Na vrh strane Na dno strane

Šta je fotografija po tvom mišljenju? Jedna uspomena, tek uhvaćena slika i prilika jedne figure ili ambijenta ili, opet, čitav umetnički svet perspektive, kompozicije, svetla? Da li voliš da fotografišeš i budeš predmet fotografije? Da li voliš crno-belu fotografiju ili onu u boji? Je li neko bio na izložbi fotografije i na kojoj? Voliš li neko veliko ime fotografije?

Ptičica! Mr. Green





_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes


Poslednja prepravka: Manhattan datum Pet Maj 13, 2005 5:42 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
gric202
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 13, 2005 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fotografija po meni je veoma bitna u zivotu, jer je u stanju da probudi osecanja stara i po nekoliko decenija, ja ipak znam za i po nekoliko godina...
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 13, 2005 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I još malo Beckermana, slike iz New Yorka! Wink







PostScript. I'll be back! Very Happy

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 14, 2005 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam neobicne fotografije...narocito fotografije prirode....








_________________
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 14, 2005 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


_________________
 
d123473
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 27
Mesto: Belgrade

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 15, 2005 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda bi trebalo da se otvori posebna forum soba za diskusije na ovu temu.

Za mene fotografija predstavlja nacin da se u dve dimenzije iskritikuje ili opise okolina.

Omiljeni fotograf - Spencer Tunick

Velika zelja - da poziram Spenceru Tunick-u

Naime, covek vec vise godina putuje po svetu i fotografise gole ljude na ulicama, trgovima, i ostalim neobicnim javnim mestima. Slika obicne ljude pojedinacno, ili velike grupe od po nekoliko stotina ljudi odjednom. Sigurno ste vec vidjali n jegove slike...
 
Eladan
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 1685
Mesto: different realities...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 16, 2005 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo volim fotografiju i trudim se da svuda sa sobom nosim fotoaparat da bi zabeležio neki lep detalj ili pejzaž. Na moju veliku žalost, limitiran sam talenat... Inače mnogo više volim i cenim crno-belu fotografiju (valjda zato što su me one mnogo više dojmile od ovih kolornih).
Nemam svog omiljenog umetničkog fotografa (iz neznanja i slabe obaveštenosti Embarassed )

_________________
...To stand against the Shadow so long as iron is hard and stone abides. To defend the weak while one drop of blood remains. To avenge what cannot be defended...
 
martinx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Maj 2005
Poruke: 47

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 02, 2005 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fotofrafija je najbolja kad je slika u prirodi
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 06, 2005 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam fotografije prirode. cvjeca, pogotovo. nazalost nisam nikada bila ni na jednoj izlozbi. volila bih...
 
Sabhudin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 9

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 14, 2005 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fotografisanje je rijec sama po sebi umjetnost Rolling Eyes
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 16, 2005 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo jos jedna koja je meni jako lepa

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 16, 2005 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moje fotografije

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~ -> Fotografija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon