www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pomoc oko mrezne kartice 2
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
dave1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 14
Mesto: Pazin

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 20, 2005 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za locutusa: Jesi li probao ono "zakljucati" da kartice MORAJU raditi npr na 10mbit half duplex ili 100mbit half duplex, znaci da se one same NE DOGOVARAJU, nego im ti naredis kako da rade?

 
buntownik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 129

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 22, 2005 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Locutus je napisao/la sledeće:

Za buntovnika odgovor. Da imam athlon 64 na jednom kompu a na drugom Sempron 32.


Tesko da ces to da uvezes. Specijalnost su mi mreze ali kazem ti da to jos nisam uspio u potpunosti da savladam. Pingam komp i prikazuje da je mreza ok ali preko My Network Places nikako da predjem s jednog kompa na drugi. Jbg shit...
 
dave1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 14
Mesto: Pazin

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 24, 2005 8:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Setio sam se jos jedne stvari.. Jednom sam imao problem da mrezna RADI-NE RADI, tj. na prvi pogled mreza radi, pa onda stane.. U telnetu odem na neki unix, u veliki direktorij, ls -al, i onda sekundu-dvije normalno datoteke skrolaju po ekranu, pa stane na par sekundi, pa opet krene.. Masina je bila cca celeron 366, mrezna mislim compex, a sto je bilo resenje? Zanima VAS? Cudno.. Resenje je bilo da je PCI mrezna trebala biti stavljena u prvi utor na ploci koji je podrzavao BUS-Mastering, a ovi drugi slotovi nisu.. Dakle probaj jos ako zelis staviti mreznu karticu u prvi slot na mrezi (ili zadnji, zavisi s koje strane gledas) ili naravno uzmi uputstvo od mrezne i od maticne ploce i usporedi ovo Bus Mastering.. Mislim da recimo SMC 1211EZ trazi da bude u Bus Mastering slotu.. S druge strane mozda novije ploce i podrzavaju u svim slotovima Bus- Mastering..
Pogledaj i u BIOSu kakvu stvar koji lici na Bus-Mastering ako uvidis da bi moglo pomoci..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> Pomoc oko mrezne kartice 2 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon