www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nadogradnja kompa :)
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~
::  
Autor Poruka
walle91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 20 Feb 2012
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2012 6:12 pm    Naslov poruke: Nadogradnja kompa :) Na vrh strane Na dno strane

Pa ovako imam komp koji je dosta slabiji za ovo danasnje vreme:
AMD Sempron(tm) Processor 3000+
1.80 ghz,512 mb ram
graficka je Nvidia Gforce 5200FX 128mb
Posto nisam neki veliki znalac kompjutera i njenih komponenti hteo bih vase misljenje da li je pametno nadograditi naprimer ram memoriju il tako nesto...inace ram je ddr.... Razz


 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2012 9:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozes dograditi memoriju, al' to ti nece praviti sada neku ogromnu razliku.

Ne znam gde se nalazis i kako stojis finansijski, al' sta god da kupis danas, bice ti bolje od toga sto sada imas.

Al' opet, sve zavisi zasta koristis racunar.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
baco-syx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2008
Poruke: 1

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 05, 2012 8:17 pm    Naslov poruke: Re: Nadogradnja kompa :) Na vrh strane Na dno strane

walle91 je napisao/la sledeće:
Pa ovako imam komp koji je dosta slabiji za ovo danasnje vreme:
AMD Sempron(tm) Processor 3000+
1.80 ghz,512 mb ram
graficka je Nvidia Gforce 5200FX 128mb
Posto nisam neki veliki znalac kompjutera i njenih komponenti hteo bih vase misljenje da li je pametno nadograditi naprimer ram memoriju il tako nesto...inace ram je ddr.... Razz

Ja sam do prošle godine imo slično, samo sam imo 2x512 rama i grafička od 256 mb, ali tu se nemože ništa posebno.
Kupio sam drugo, recimo za nekih 1500 kn se može nešto sklepati, ja sam za 1500 kn u 7 mj prošle godine uzo, AMD athlon II x3 450, može se otključat četvrta jezgra pa se dobije pfenon B50 x4, 2 gige rama, grafička ATI HD6670, i asrockova matična, crno kučište za 100 kn, ostavio sam staro napajanje 450 w, hard jedan od 160. jedan od 320 giga, i pržilica, te sam još dodatno za mjesec dana kupio još 4 gige rama.
Najbolje novo uzet i nema brige, sad za šta ćeš ti koristit komp to neznamo jer nisi napiso ništa.
Ja sa ovim mogu igrat novije igre bez štekanja i dobri detalji, jedino što sam zezno bila je grafička HD 5670 DDR5 i ova HD 6670 DDR3 i ja uzmem ovu sa DDR3 a ista cjena.
Ova recimo DDR5 bi bolje rasturala na HD detaljima ako imaš lcd monitor recimo, al imam još uvjek odličan monitor obični pa mi nije bilo bitno, al šta ako sad odlučim kupit, al eto i ova rastura.
Sad reci kakav monitor imaš ili ćeš ga kupit, za šta koristiš komp, koje igre misliš igrat, uglavnom na nekim stvarima nemoj štedit.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> Nadogradnja kompa :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon