www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Maratonci trce pocasan krug
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
bajro zupic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 4:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako odradjen izbor glumaca,crn humor nacisto obozavam,kratko i jasno za mene najbolji ex-yu film svih vremena."ruka drhti dok pisem ovo pismo,barabo jedna,kakvog si coveka nas'o da falsifikujes..."

 
Pantelija Topalović
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Mar 2006
Poruke: 372

thailand.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 11:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao...deda spalio Đenku.....
jesi ti nekad gađao....jesam pa gde si gađao...na svadbama....u šta si gađao...u vazduh....pa jesi pogodio vazduh Laughing Laughing Laughing
 
comai
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Mar 2006
Poruke: 93

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Šta to radiš kume?"
Kultni film. Bez komentara
 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 5:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Niko ne moze nadmasiti legende. Ne verujem da je film bez konkurencije, uprkos cinjenici da je star nekoliko godina...

_________________
SlatkaMala
 
Chokoholic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Feb 2006
Poruke: 211
Mesto: Pyong-Yang

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj film je po meni jedan od najboljih (posle Ko to tamo peva i Mi nismo Andjeli 1deo)

"Kume, sta to radis?!?" "Pa vezbamo kume"
ili ona druga "Sta ce biti s'kucom??" "Zapali cu je"
 
Gagi_84
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 328
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2006 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolje je-ko je vas poznavao ni pakao mu nece tesko pasti.
 
Ivancica_BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 152
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 19, 2006 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno najbolji nas film...
Sta ce biti s'kucom....????
 
schobot_rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 88

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Прејак филм,незнам баш јели наш најбољи јер се никад неби могао одлучити између њих пар!
 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 2:11 am    Naslov poruke: Maratonci trce pocasni krug Na vrh strane Na dno strane

Kultni film, veoma dobar i veoma bizaran (bas u nasem stilu). Glumci izvanredni, prica dobra, humor - uglavnom crni. Opaska iz filma:"Njemu se ne isplati da izlazi" (kada je pradeda upao u iskopanu raku). A dobra je i ona "Slusaj oca zivotinjo"
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gologuzan !

Scena kad Radmilović sa svojom ekipom hoće da ukrade mrtvački sanduk je nezaboravna.

_________________
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 11:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film na koji se čovjek uvijek može dobro nasmijati i zabaviti, i drago mi je da ga imam.

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma film je smehoteka,bas strava...gledala sam ga bar 5 puta i svaki put kad ga gledam se smejem...jedan od najbolji srpski komedija...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Maratonci trce pocasan krug Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon