www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste bili prevareni i kako ste preboleli???
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 12:39 pm    Naslov poruke: Da li ste bili prevareni i kako ste preboleli??? Na vrh strane Na dno strane

DA li ste bili prevareni i kako ste to preboleli?A i kako obicno preboljevate raskide
Ovo pitanje mi se cesto mota po glavi samo sto nisam znao kako da ga postavim dok nisam video da ta tema postoji u zenskom odelu.PA me interesuje kako je to kod vas(nas)muskaracca.Koliko nas to pogadja i utice na nas.
JA sam do sada bio par puta prevaren i cak sam 1 devojku uhvatio u prevari.Al tad nista nisam ucinio.Samo sam produszio dalje ko da nista nisam vido.Sto se tice preboljevanja sve lakse to podnosim dok sam ranije hteo da crknem i totalno sam se povlacio u sebe.sada pustim dan 2 zeljka bebeka istresem se i nastavim dalje.Dakle da cuejm vas i vasa iskustva....



_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajde ljudi nemoguce da vas nikada nijedna nijednog od vas nije prevarila(ili to ne znate) ili ostavila...PA ako je tako onda stvarno imaju pravo da se ljute na nas jer ako vas nema da se javite ovde onda to govori da smo mi ti koji varaju i ostavljaju a to ne valja.Onda imaju svako pravo da se ljute na nas i da svasta misle o nama.........

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
NikolaKO
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 332
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da ja znam nijedna me djevojka nije prevarila ali zato znam da me cura koja mi je najvise od svih znacila(sa njom sam bio skoro 2 godine) ostavila poslije godinu i 9 mjeseci(prvi raskid) totalno iznenada i smuvala se potajno sa drugim.Ta im je veza trajala 4 dana i na kraj se meni vratila al ja vise nikad nisam bio isti.Osjecao sam kako se iz dana iz dana sve vise i vise hladim,bili smo jos malo zajedno i na kraj sam ja nju ostavio,zvala me poslije toga tj i dalje me zove i sve al nema sanse da bi se sa njom mirio iako je jos koliko toliko volim...!

_________________
The Doctor...
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 2:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda i jesam,ali ono sto ne znas ne moze da te boli
 
ljiljka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 59

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na svu srecu jos nisam
 
XduleX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Sep 2006
Poruke: 183

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 9:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo nikada nisam bio prevaren. Pa ako ti je do nekoga stalo, a njemu nije do tebe.. stvarno je tesko, ali cim te je prevarila znaci da vise to nije bilo to. Sto se tice teme preboleti nekoga...drzi se drugova, izlazi ne misli na to i prodje cas....uz put nadjes i drugu...

_________________
Neki kazu "simpatican momak", ja im kazem bilo kako bilo samo je zezanje - provod, pice i lepe devojke stvarno. sve ostalo je....
 
grgam
LooDjak
LooDjak





Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 1591
Mesto: tu u blizini

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 10:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja i ne mogu jos previse o ovoj temi jer sam dosta mlad al ka bi mene sadasnja cura prevarila ja bi se tu noc napio ko stoka i sutra bi krenuo ispocetka ko da nista nie bilo
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 02, 2007 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio sam prevaren i crkla da Bog da! Twisted Evil
Varala me i jos uvek me onako ''flertuje'' i misli da ne znam sto se zabavlja sa mojim drugom! Mad KRAVA!

Podnosio sam tesko ali sada se glupiram i boli me K***C za nju! Razz pozdrav i Rizmale burazeru dobra Ti je ova Tema! Shocked

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:
Bio sam prevaren i crkla da Bog da! Twisted Evil
Varala me i jos uvek me onako ''flertuje'' i misli da ne znam sto se zabavlja sa mojim drugom! Mad KRAVA!

Podnosio sam tesko ali sada se glupiram i boli me K***C za nju! Razz pozdrav i Rizmale burazeru dobra Ti je ova Tema! Shocked
Da tema je dobra i pala mi je na pamet na osnou mojih nekadasnjih iskusttava(sada srecom imam devojku s kojom mi je super i za koju znam da nikad to ne bi uradila) a i skorasnjeg iskustva mog druga(tj u doba kad sam postavio temu...)pozzzzzzz i tebi G.........

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije me ni jedna do sada prevarila, ustvari mozda neka kuja i jeste ali ja to nisam nikad saznao. Uglavnom kada bi me prevarila ako sam jako zagrejan onda bi se mozda razocarao ako nisam onda bi ija nasao neku drugu... Pa mladi smo, zbog cega padati u depresiju?! Very Happy
 
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jos nijednom me riba nije prevarila ali cesto me zbog drugog ispale i to mi je ustvari ista stvar
 
merjadok
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 26 Jan 2007
Poruke: 72

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NikolaKO je napisao/la sledeće:
Da ja znam nijedna me djevojka nije prevarila ali zato znam da me cura koja mi je najvise od svih znacila(sa njom sam bio skoro 2 godine) ostavila poslije godinu i 9 mjeseci(prvi raskid) totalno iznenada i smuvala se potajno sa drugim.Ta im je veza trajala 4 dana i na kraj se meni vratila al ja vise nikad nisam bio isti.Osjecao sam kako se iz dana iz dana sve vise i vise hladim,bili smo jos malo zajedno i na kraj sam ja nju ostavio,zvala me poslije toga tj i dalje me zove i sve al nema sanse da bi se sa njom mirio iako je jos koliko toliko volim...!
Mene posle više od 3 godine. Takve su devojke u prvoj vezi. Posle nekog vremena osećaju da gube slobodu, a kad shvate da je to mala cena bude kasno. Posle je kao podgrejan ručak. Ja sam, a mislim da to važi za većinu muškaraca mnogo manje osetljiv na fizičku prevaru, dok je zenama to veći problem. Više bi me povredilo da saznam da se dopisuje sa nekim, na chat-u ili slično, nego da je zateknem sa drugim. Zato što mi je bitno ono što ona oseća. Seks može da bude samo hir, ali tajno zaljubljivanje u nekog izbacuje svaki smisao iz veze. Fizički ne znam da li su me varale, ali emotivno jeste jedna.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Da li ste bili prevareni i kako ste preboleli??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon