www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vas omiljeni sendvic?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Svaštara ~
::  
Autor Poruka
XpucTuHa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 64
Mesto: FL

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 24, 2006 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sunka(ili cajna kobasica), dimljeni sir, onda to ide u mikrotalasnu, i posle se doda pavlaka i majonez. Mmmmmmmmmmm

 
šabanat
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Mar 2006
Poruke: 117
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

šunka,sir,tartar,krastavci
 
V kolona
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 220

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno tunjevina.Post je.
 
glumac86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Apr 2006
Poruke: 111
Mesto: SCG

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ovako....obavezno ide pavlaka,cajna,kecap,majonez...e ako ima pecurkica nisu na odmet i + trapist!Mmmmm...extra!

_________________
NISTA OD TOGA
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e..remek djelo moje...

kifla...u nju ide sloj pastete...sloj kecapa,sunka,jaja,sir dimljeni , rajcica , zelena salata,mlijecni namaz i majoneza.....i to sve uz cokoladno mlijeko :hiphip: :hiphip: njami :hiphip: :hiphip:

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 18, 2006 4:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom sam napravio [i pojeo] sendvic sa ukupno 9 sastojaka, ali ne mogu da se setim svih! Sad Koristio sam sve sto sam nasao u frizideru.

1. Hleb
2. Pasteta
3. Salama
4. Cajna kobasica
5. Tvrdo kuvano jaje
6. Majonez
7. Sir
8. Tanko isecena sunka [mozda]
9. [ne mogu da se setim]

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
slatka83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 06 Jun 2006
Poruke: 201

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 2:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod mene je obavezna rama,vegeta,salama,tost sir,majonez i salata
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obicno je to topli sendvic a u njega stavljam uvek:
Salamu, majonez, kackavalj, kecap........ Wink

_________________
Happy & Married
 
RLICA2000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 81

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod mene je klasika ono topli sendwic sa sunkom sirom naravno paradajiz i majoneza nesme da izostane
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obicna pogacica, margarin ili pavlaka, pileca salama i krastavac Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 14, 2006 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Topli sendvic, sa pilecim prsima ili pecenicom, kackavaljem, kecapom i origanom.
Mada volim bilo kave domace, tople sendvice ako imaju kackavalj. Kad zagrizes a on onako lepo otopljen,... Mmm...
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crni kruh sa sjemenkama, unutra sir Bilogorac, čajna kobasica i majoneza
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Svaštara ~ -> Vas omiljeni sendvic? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon