www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Izbor fakulteta
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
XpucTuHa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 64
Mesto: FL

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 22, 2006 11:02 pm    Naslov poruke: Izbor fakulteta Na vrh strane Na dno strane

Sta je bilo presudno kod vas? Ko je uticao na vasu odluku pri odlucivanju koji cete fakultet upisati?

Roditelji, odredjeni nastavnik, drustvo ili mozda nesto cetvrto?

Volela bih da cujem vase komentare po tom pitanju.

PozZz

Very Happy


 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisam upisala,ali na mene niko nece da utice jer ja znam sta zelim,ne zavisi mi fakultet ni od nikoga

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
XpucTuHa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 64
Mesto: FL

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 23, 2006 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeko, to je super!

Ja znam nekoliko ljudi koji su isli samnom u skolu i morali su da upisu ono sto su njihovi roditelji zeleli! Nisu imali taj luksuz da sami biraju kao ja i ti.

Sve zavisi od licnosti osobe i njene porodice.

PozZz
 
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 24, 2006 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To se planira, bar sam ja planirao jos u 7. sam poceo! Upisite ono sto ce vam sluziti za buduci posao Exclamation
A ne ono upisem prava radim kao nesto bzv, zavrsim ekonomiju nosim gajbe???? To mi je van pameti da ucite nesto sto vas ne zanima!
Upisao odgovarajucu srednju i nastavio fax, za buduci posao!

_________________
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 25, 2006 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa moja zelja je bila arheologija...ali mi roditelji to nisu dozvolili...a bila bih super arheolog/egiptolog Wink Razz ...ali eto upisala sam nesto sto ima veze sa onim sto me interesuje...koliko toliko...tako da moze se reci da su moji delimicno ucestvovali u mojoj odluci Rolling Eyes ...dali su mi izbor da upisem sta god pozelim...SVE osim arheologije...a to sam htela vise od svega...ali mozda su bili u pravu...mada i ovako sam se zeznula Wink ...

...mislim da je vazno upisati ono sto iskreno zelis i sto te interesuje jer ce te to kasnije ispunjavati kroz zivot i nece ti predstavljati teret, tegobu i sl...dalje, postoji veliki broj onih koji upisuju "perspektivne" fakultete, s kojima im je navodno buducnost zagarantovana ( ne mora da znaci ) a to ih na primer uopste ne interesuje...ali u kakvoj zemlji zivimo, to je razumljivo Wink ...najbolja kombinacija je kada te stvarno interesujuje neki "perspektivan" faks... Wink

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovako... ja nisam znala kud bi sama sa sobom bila sam potpuno izgubljena a nisam htjela pauzirati godinu pa sam upisala pa kud puklo- puklo! i sad sam na ekonomiji na drugoj godini i ok je sve
 
linabg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 93

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ludica_S je napisao/la sledeće:
Pa moja zelja je bila arheologija...ali mi roditelji to nisu dozvolili...a bila bih super arheolog/egiptolog Wink Razz ...ali eto upisala sam nesto sto ima veze sa onim sto me interesuje...koliko toliko...tako da moze se reci da su moji delimicno ucestvovali u mojoj odluci Rolling Eyes ...dali su mi izbor da upisem sta god pozelim...SVE osim arheologije...a to sam htela vise od svega...ali mozda su bili u pravu...mada i ovako sam se zeznula Wink ...

...mislim da je vazno upisati ono sto iskreno zelis i sto te interesuje jer ce te to kasnije ispunjavati kroz zivot i nece ti predstavljati teret, tegobu i sl...dalje, postoji veliki broj onih koji upisuju "perspektivne" fakultete, s kojima im je navodno buducnost zagarantovana ( ne mora da znaci ) a to ih na primer uopste ne interesuje...ali u kakvoj zemlji zivimo, to je razumljivo Wink ...najbolja kombinacija je kada te stvarno interesujuje neki "perspektivan" faks... Wink


jao i ja sam htela arheologiju, nekako mi zvucalo bas zanimljivo.. ali moj jedini problem je bio sto sam se ja odavno odlucila cime cu se baviti, pa nije imalo smisla prekidati nesto sto mi dobro ide..
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 02, 2006 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pravo da kazem ja sam 2 nedelje pred prijemni rok rekla da cu da pokusam da polazem prijemni za moj fakultet... sta me je podstaklo? pa to sto sam ja zavrsila bas za ovo sto studiram,ovaj posao mi se svidja i volela bi da ga radim ali nazalost sa samom srednjom skolom nema sanse da bi to i radila... tako da...
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2006 10:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi fakultet u mom gradu, svjetski priznat, nudi mnoštvo smjerova i mogućnosti, dobri profesori, dosta povoljan, a sada mi se sviđa što je dosta pojednostavljen, ima mnogo kolokvija i lakše je polagati predmete

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
sanjazo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Apr 2006
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bitno je da izabereš ono što voliš ali isto tako je bitno da sutra od toga možeš lijepo živjeti..Znači da razmisliš šta i gdje bi sutra-kad završiš faks mogla raditi i koliko bi mogla zaraditi radeći taj posao.. Ja sam tako uradila i zadovoljna sam. Znam puno onih koji su završili fakultete a sad ne znaju šta bi i gdje bi sa diplomom.
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja zavrsavam 4. i odlucila sa SAMA da upisem PMF u Beogradu.
I da se ne svidja mojim roditeljima, ja to svejedno upisujem jer od toga ne zavisi njihova vec moja buducnost i ja cu da se bavim tim poslom sutradan.
Glupo je da ti roditelji odredjuj jer ti upises nesto sto si njima dopada i preko tebe ostvaruju nesto sto oni nisu...

_________________
 
chada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 23

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 26, 2006 12:30 am    Naslov poruke: Imas VSS - nemas posao Na vrh strane Na dno strane

Sve je to lepo... ja mogu da se pohvalim da sam upisao ono sto sam hteo i, eto, hvala Bogu, vec sam pri kraju! No, nije uopste bitno da li ces da upises ono sto volis ili ne kad neces moci da se zaposlis kad zavrsis, sem ako imas vezu ili si extra kapacitet (moj cale ima VSS, a 9 god je bez posla)! Bolje je gledati koje se zanimanje trazi (i kod nas i u inostranstvu) pa to upisati! Profesor engleskog jezika, informatike, programeri i sl. su trazena zanimanja! Zato, pre nego sto upises bilo sta, pozovi Zavod za trziste rada i raspitaj se koliko ima ljudi bez posla sa tim fakultetom koji zelis da upises, pa razmisli dobro!
Pozdrav
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Izbor fakulteta Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon