www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Biti plavusa ili ne?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 29, 30, 31  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 8:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam sam se pre dve godine farbala u plavo, i bas mi se svidja kako sam izgledala tako. Medjutim, bojenje kose ima svoje nedostatke, zahteva farbanje na svake dve nedelje, jer izrastak se jako brzo primeti. Kosa mi je posle toga bila dosta ostecena. Zato sam se vratila na prirodno.
Necu se farbati sve dok mi se sede ne pojave. A naravno to ce biti u PLAVO.



_________________
 
ooops
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Feb 2005
Poruke: 78
Mesto: Halmstad/Nis

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 7:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad ali stvarno nikad se ne bih ofarbala u plavo!!!!!!
meni je to skroz isfurano... one sto su prirodno plave su mi skroz ok i super im stoji ali one sto se farbaju fujjjj!!!! crnke su mi nekako vatrenije, nekako su mi misteriozne dok su plavuse nekako "vec vidjeno" skroz providne i nekako mi izgledaju smesno i priglupo...

ali ovo je samo moje misljenje i nadam se da se niko nece naljutiti... Wink
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najvise od svega volim svoju dugu sjajnu crnu kosu!Nikada se ne bih ofarbala u plavo posto sam i prirodno tamno smedja takav sam tip,a onima kojima lepo stoji plava samo napred!

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 1:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh...Pa ovako-nikad se ne bih ofarbala u plavo,iz razloga sto mislim da mi to ne stoji.
I mislim da je uvek bolja dobra crnka nego plavusa (pogledajte Andjelinu Dzoli).

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
Balkanlady
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Mar 2005
Poruke: 1

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 10:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja isto imam plave pramenove!!!!!!!!!!!!!!!!
Very Happy
 
KISS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Maj 2004
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 11:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam smedju kosu i obozavam je
Preferiram tamnu (crnu ili smedju kosu)
Yeki-Andzelina Dzoli je smedja ne crna
 
srculence
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 13
Mesto: BG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svetla kosa je vekovima simbol neznosti i mladosti (starijim zenama mnogo bolje stoji kad se farbaju u nesto svetlije - ko je video babe sa gavran crnom kosom zna o cemu pricam)...sad je mozda dobila jos neko znacenje Smile.

Oduvek sam htela da budem plava, inace sam crnka ali bez izrazitih obrva, medjutim zelja me je prosla kad sam probala svetloplavu periku...imam veoma beo ten i izgledala sam k`o da mi je neko svu krv popio Smile.

A inace uvek glasam za prirodno kad god moze, najezim se kad vidim ofarbane plavuse sa izgorelom kosom koja bezivotno visi.
 
Nina87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 283
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja kosa je do pre dva dana bila plava...ali morala sam da je ofarbam u tamno smedje jer sam je previse izgorela !
A bila sam i satirana i crvena...pa moram sve da probam ! Mr. Green

_________________
Nina....
 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako stoji nekom onda da,ali na silu NIKAd!

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
'tash'
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 12
Mesto: Zvecan

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma logichno reshenje..al Ne biti "Mentalna" Plavusica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na ceni smo plawushe..

_________________
Tash, ma jub ja swe was
 
pionessa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 18 Jan 2005
Poruke: 56

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bivsi momak mi je jednom prilikom rekao da plavuse kod muskaraca uvek prolaze bolje zar nije tako?
 
'tash'
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 12
Mesto: Zvecan

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 11:15 am    Naslov poruke: u swakom sluchaju plawushe su upadljiwije Na vrh strane Na dno strane

Lakshe se zapazhaju ,welika prednost

_________________
Tash, ma jub ja swe was
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Biti plavusa ili ne? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 29, 30, 31  sledeća
Strana 4 od 31

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon