www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tončica - Palončica u svom kutku za kafu...
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 10, 2012 7:49 pm    Naslov poruke: Tončica - Palončica u svom kutku za kafu... Na vrh strane Na dno strane

Draga moja,evo da imaš svoj kutak - lepo za kaficu,dremku,knjige,odmor,ljubav,ma šta god ti zatreba..tu ti maca da je maziš,dok gosti ne dođu na kaficu.. Very Happy












Laughing Laughing






_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2012 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Very Happy Hvala, cezarice.
Nadam se da će moj kutak privući meni sve drage ljude i da će se osjećati ugodno u mom društvu, poklone ne moraju da nose, ti si ih nanijela za najmanje 10 dana druženja! Very Happy
Ponekad zavirim u tuđe kutke, tek da vidim kako im je tamo, negdje i ostavim svoj trag, negdje ne, ali sam uvijek mislila kako su ti ljudi nečim zaslužili vlastiti kutak, da su ostavili trag dovoljno jasan i upečatljiv da bi im ljudi posvetili i ostavili po koji lijep post. Tako se i ja nadam da sam ljudima na, naravno, pozitivan način, bila simpatična, možda i draga i da sam iz samo tih, meni sasvim dovoljnih razloga i zaslužila svoje mjesto na ovom mom toliko dragom mi domaćem.
Još jednom ti mnogo hvala na gestu pažnje.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2012 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema na čemu..naravno da si to zaslužila,kolko dugo si na ovom forumu,pišeš,pomažeš drugima..itd..mada ne volim baš piti kafu, ali svratiću ipak ovde na ćaskanje..evo izvoli,pa ćemo se lepo družiti.. Very Happy




Laughing Laughing


_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2012 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kidaš mi srce ovim crnim mačetom, znaš?! Toliko me podsjeća na moj nekadašnji život i ono nekad lijepo i toplo što sam imala, a nisam znala sačuvati: čovjek je uvijek proklet.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2012 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razz Razz Razz dobro veceeee... Razz Razz Razz Razz
teta dobila svoj kutak... Razz cestitammmm... Razz

poklon cu drugi put da donesem...danas nisam darezljive ruke... Razz
sve sto sam ponijeo sa sobom to sam ja... i jedna cmoka.... koju tebi saljem.... Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2012 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
Razz Razz Razz dobro veceeee... Razz Razz Razz Razz
teta dobila svoj kutak... Razz cestitammmm... Razz

poklon cu drugi put da donesem...danas nisam darezljive ruke... Razz
sve sto sam ponijeo sa sobom to sam ja... i jedna cmoka.... koju tebi saljem.... Razz


Tvoje riječi su mi i više nego dovoljan poklon, dragi prijatelju.Dobro mi došao uvijek kao rado viđen i drag mi gost.
Drugi put dođi sa jejaorkom, ali nek ponese ... ona će već znati šta tetama treba. Laughing Laughing

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2012 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razz lijepe su rijeci tvoje... skoro kao i dusa i narav tvoja...draga teto... Razz
jeja kad dodze...napravit cemo plan kako miscak da spakiramo u jedno dzakce..i da ga dovucemo ovamo... Razz ali nje nema...nesto je ljuta... Razz Mr. Green Laughing Laughing Laughing
na mene... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2012 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Jejaorka ljuta?! Na tebe?! Šta je reći? Laughing Laughing Mora da si bio nestašan ove dane, ali će to nju brzo da prođe, nego...rekoh da joj se nađeš pri ruci, džakče je, bogami, poteško za njene nježne ručice, a tebe, vala, ima...bar mislim. Confused Laughing Laughing

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2012 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ti još jedno maleno mače,pa ga pazi i čuvaj.. Very Happy




_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2012 1:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Laughing ima ima i te kako..ima... Laughing Laughing Laughing
ali znas..ja nisam neki vrijedan djecko...i da je u pitanju kakva cura koju treba malo ponijeti...
razmislio bih... Razz ali posto je micko u pitanju... Razz
njemu cu ja da objasnim situaciju...i on ce da dodze na svojim nogama... Razz Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2012 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

He...he...samo kad bi teta znala da postavi sliku svoju (doduše, onu iz malo mlađih dana...pa šta, manje -više, uvijek neko nekog laže, zar ne? Laughing ) došao bi on meni i sam, taman sam kalibar za njega!! Very Happy

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2012 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo tebi nešto što znam da voliš... Very Happy


Laughing Laughing

_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> Tončica - Palončica u svom kutku za kafu... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon