www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tončica - Palončica u svom kutku za kafu...
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2012 7:02 pm    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

nema vajde, sestro slatka, od krepaline....nesto se ulenjio ovih dana....sve ga mrzi, moracu motku da uzmem Laughing Laughing

Nego, gde je kafa bre, jel se tako gosti cekaju Laughing Laughing Laughing Laughing

...



kaze da je o tebi pesma Laughing



_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 14, 2012 10:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Draga moja evo i mene malo kod tebe,
šaljem ti puno poljubaca uz jednu divnu pjesmu:

KISSSS!!!

http://www.youtube.com/watch?v=hrnCdTsnDF4

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 14, 2012 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh...Mićko, Mićko...u grob ćeš me, bre otjerati ovako mladu i bezgrešnu.... Rolling Eyes
E baš sam nikakva domaćica, još kafu i kolače ne ponudih...

Embarassed Embarassed Embarassed
Stidi se, teto, svojih godina i vaspitanja!!!
Vama dvjema, posebno hvala na divnim pjesmama (posebno ona prva). Šta ću, mali bolesnik!




_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2012 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kuc,kuc Kukice..dišla sam sve kolače da ti pojedem.. Very Happy Срећан Ускрс!Христос Воскресе!






Laughing Laughing

_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 16, 2012 9:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vaistinu vaskrse.
A što se kolača tiče, možeš ih, vala, sve pojesti, samo ne diraj neki džak ako ga spaziš i nek te radoznalost ne obuzme toliko da mi ga otvaraš!!
Very Happy

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2012 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo nešto što znam da voliš..kažu da je dobra knjiga,ovih dana ću je dobiti da pročitam.. Very Happy




Laughing Laughing


_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2012 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ola! Stigla kafica!


A povela sam još nekog... Za prvu damu foruma... Very Happy
Oooooo Mićkooooo!


Kakav šmekerski stav... Mr. Green

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 20, 2012 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ti sad idi, teto, lezi sama poslije ovakvih slika. Prvo Laušević, začini ga moj Mićko...eh....vi ćete tetu da dotučete, ali skroz.
Cezarice, knjiga je jako dobra, jer se pominju mnoge poznate ličnosti kao i njihov odnos prema svoj situaciji u kojoj se nalazio Laušević, drži pažnju dobar dio knjige, njegova lična mišljenja, emocije, pitanja, strahovi, kajanje, odbrana ...prikazani su na jedan ljudski, topao način, a prožimaju ga humor, ono što mi nismo navikli da vidimo u ulogama tog glumca.
Gagice...sve si mi draža, ne znam samo što, eto. Dođe žena i donese kavu, na kao šlag (ne ovaj na kavi), dovede momčinu po mom ukusu i proporcijama!

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2012 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eto mene malo i kod tebe. Very Happy
Primate li goste? Oće l' kera? Mr. Green


_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2012 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i mene..gde li je toni...I nestade čovek,ko da ga jure tjeralicim.. .. Very Happy





Laughing Laughing


_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2012 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Prvo mi coco otkinu dobar dio srca svojom čarobnjačkom pojavom, pa me podiže kava, pa k'o grom knjige, pa slatko....i na kraju dotuče slika najmoćnija slika najmoćnijeg tipa! Ola...la.... ala mi je lijepo ovdje, nemate pojma. Dobro mi došli i evo, kao prava kućanica, ili(ti) domaćica (danas je subota, pa sam u toj ulozi...)


_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 11, 2012 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tetooooooo... Razz ja dodjoh na ustipke( prevrate Razz ) s kajmakom
i na jednu gorcu... Razz ali nema tebe... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> Tončica - Palončica u svom kutku za kafu... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon