www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kutkic nase male cupavice-konobarice- gagice :P
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2012 10:12 pm    Naslov poruke: kutkic nase male cupavice-konobarice- gagice :P Na vrh strane Na dno strane

netko veso i uvijek lijepo raspolozen...
i neko meni drag kao ti...a i vjerni clan..naseg domacinskog sajta...
treba da ima svoje malo mjestasce..tj ja treba da mu /joj otvorim kutak...
gdje ce svracati ljudovi kojima si draga... Razz ( a i ja ..da mogu da piskaram..raznorazne rijeci..koje mi padnu napamet... Razz )
msm--ja cu tu biti cesto... Razz msm...logicno je... Razz
ako ce da svracaju ljudi kojima si draga osobica...
logicno je da cu ja biti tu najcesce.. Razz Razz Razz

ovdje cemo cesto da slusamo i postavljamo pjesme koje volimo...Razz
ustcari nek svako ko hoce postavlja sta hoce..ja cu
pjesmice...Razz Razz Razz

p,s..mozda i ne zelis kutak...ali ostavi ga zbog mene..jer je od srca otvoren... Razz Razz Razz

zzzzzzzzz



iako ne volim sinana.....kad se napijem...ja obozavam ovu pjesmu... Razz Razz Razz Razz Razz



_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2012 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oho...ho...od konobarice preko trnja i kamenja do gazdarice, e pa....ovo mi nekako dođe kao druga kuća tj. druga kafana. A gdje se najbolje ljudi upoznaju i prepoznaju nego na jednom ovakvom domaćinskom terenu. Čestitam gagice, zaslužila si za sve čime si nas pomazila i pomilovala, istrpila i nasmijala. Very Happy Very Happy

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2012 12:58 am    Naslov poruke: Angel Dimov - Plavuša Na vrh strane Na dno strane



Bio bi kliše, ako kažem da sam ostala bez teksta, a vi ne zaslužujete kliše, zaslužujete reči hvale i moj veliki naklon. Da sam očekivala - nisam, iznenađena sam i presrećna. Drago mi je da sam uspela osvojiti tako predivne ljude i steći tako iskrene, pozitivne i srdačne prijatelje.
I ne, nije se javila ni najmanja pomisao da zatražim da se kutak zatvori. Nadam se da ćemo uživati u ovom našem kutku.

E, a sad ću ja da pokažem svoje domaćinske čari... Very Happy






Angel Dimov - Plavuša





_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2012 1:43 am    Naslov poruke: zzzzzzzzz Na vrh strane Na dno strane

Razz lijepo lijepo..domacinski...Razz


zzzzzzzzz



Razz Razz Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2012 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eeeeeeeeeee pa nek je sa srecom Mr. Green Mr. Green

vala si nam zasluzila kutak Mr. Green Mr. Green Mr. Green

evo nekih skromnih pokloncica od mene Mr. Green Mr. Green Mr. Green




ovaj je prekreiven slagom, u mom stilu Embarassed Embarassed Embarassed Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2012 1:49 pm    Naslov poruke: Nije monotonija Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing

Kakva originalnost! Mr. Green Predivan poklon! Hvala Honice... Samo ti nama njih dovodi. Niko se ne buni. Mr. Green Laughing Laughing Laughing

No, ima li šta plavo u tvom stilu? Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Nije monotonija



A može i malko proćelavo... Ovako nešto...

Mmmmm, njami!

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2012 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kakva radost za tetine okice!!! E, vala, obema vam se ruke pozlatile, dabogda! Laughing Laughing Gdje si, gago, uzdanice naša? I nemoj nam sad zapustiti onu prvu kafanu, duša i Bog! Very Happy

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2012 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo mene kod tebe,baš na Uskrs!Želim ti Srećan Usrkrs!Христос Воскресе! Very Happy






Laughing Laughing




_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2012 10:10 pm    Naslov poruke: To je žena koju želim Na vrh strane Na dno strane

gkukolj je napisao/la sledeće:
Kakva radost za tetine okice!!! E, vala, obema vam se ruke pozlatile, dabogda! Laughing Laughing Gdje si, gago, uzdanice naša? I nemoj nam sad zapustiti onu prvu kafanu, duša i Bog! Very Happy


Eeeee, pa nikog mi tamo nema... Confused Izgleda da su svi poupadali u neki debeli minus sa vremenom, kad se ni u kafani ne pojavljuju.


O, cezarice, hvala! Divno je!


Eh, ali ja sam večeras malko boemski raspoložena... Nećete se ljutiti ako dam se bi malo oduška... Mr. Green
To je žena koju želim





Pije li se nekom nešto?

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2012 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo me gagice krišom..ove sam sakrila u špaiz,jer coco sve slatko pojede..nemamo ni za goste..sad spava pa evo što sam sačuvala za tebe..moji domaći kolači,lično.. Very Happy Laughing Laughing


_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 06, 2012 9:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gde si ti draga?? nema te ni za lek Rolling Eyes ja resih da malo prosetam do tvog kutka, i ostavim nesto sto mi je odma palo za oko Laughing Laughing Laughing


nadam se da ces se snaci sa njim, a ako ne budes uspela, ja sam uvek tu da ti drugarski pomognem u nevolji Laughing Laughing Laughing Embarassed Embarassed Embarassed Laughing Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 11, 2012 8:33 pm    Naslov poruke: zzzzzzzzzzz Na vrh strane Na dno strane

pff..ove plafuse i tete pokvarise mi onako fino dijete... Razz
gagaaaccccccc... Razz gdje si ti... Crying or Very sad Razz

zzzzzzzzzzz



Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> kutkic nase male cupavice-konobarice- gagice :P Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon