www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kutkic nase male cupavice-konobarice- gagice :P
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2012 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ola! Kuc, kuc! Smem li? Nemojte me tući što me tako dugo nije bilo. Sad Obaveze i obavezice. No, nebitno je to... Bar za sad...
Donela gagica, svašta nešto.

Very Happy Very Happy Very Happy

Honice! Sram te bilo, bre! Znaš da volem plafušane, šta je ovo? Malo zagoreo ili mi se čini?

Krepalinice... Prava pesma! Mr. Green

Cezarice - hvala, mila na kolačićima! Valjda se coco neće naljutiti. Very Happy



No, imam ja jednu molbicu... Može li neko da mi nabavi ovo luče na par dana?


Samo par dana... Obećavam da ga vraćam kad se umorim. Embarassed Laughing Laughing Laughing



_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2012 7:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gdje si gago...sunce nase malo... Razz

evo ja sam nabavio jednog dzejsona stRathama...samo za tebe... Razz



gdje si ti ovih dancica..nema te nikako... Crying or Very sad Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2012 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao, šećeru! Laughing Laughing Laughing

Ma sve me nešto sustiglo, sa svih strana, pa nisam imala vremena da svratim. Šta se to ovde lepo radilo dok me nije bilo? Mr. Green

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 19, 2012 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kuc,kuc...da te pozdravim i cmoknem.. Very Happy


Ovde te vodim kad dobijem sedmicu na lotu...




Very Happy
P.S. A ovde smo se sunčale u toplesu.kad nas je onaj turista video...Otela sam mu ipak film,ako jednog dana budemo poznate,da se ne obogati, na nama.. Laughing Laughing




_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 19, 2012 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gago, dušo, evo ga kod mene, vrnem ga u komadu, ne brini.
Je l' honi-makaroni, a di, tako ti Boga, nađe onog preprženog?! Shocked Very Happy

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
wizardica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jul 2012
Poruke: 3
Mesto: Zagreb

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 05, 2012 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo jedan vruuući pozdrav iz Zagreba, autorici ove teme Smile

http://www.youtube.com/watch?v=dvFOiuzwFc4&feature=related

_________________
Nobody is perfect until you fall in love with them!
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 21, 2012 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

malaaa plava cupaviiiceeeeeeee Razz gagiceeeeeee....gdje siiiiiiii Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 21, 2012 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Eve me! Mr. Green U punom sjaju! Hajde da slavimo nešto!


_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2012 4:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo gagice,malo da se rashladiš---ali i ja ću uz tebe..mislim sladoled..a tebi posle ostavljam ovog dotičnog gospodina..mislim da će ti se svideti uz sladoled! Laughing Laughing





_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2012 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Shocked Shocked Sve nosi! Sav sladoled! I kuću ću da ti prepišem! Smao mi njega ostavi. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 17, 2012 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gagica će kuću da mi prepiše za njega! Shocked Shocked Shocked Very Happy Arrow
E,znala sam gagice da ću te prodati (htela sam nekim Turcima,Arapima,nije uspelo.. Laughing Laughing )al ipak ću se obogatiti na tebi.. Laughing Laughing Pa smatraj to gotovim.Izgleda da ču biti menazer Laughing Laughing .Kad p'adne mrak,srušiću mu brak .Laughing Laughing Ti si u prednosti ludice -

1.Kolko sam videla,voli svetlo smedje,tj,plavušice

2.Mladja si od njega i lepša.Pa kolko god da ima miliona u banci,ne moze kupiti mladost,moze se podmladiti samo,uz neke operacije,ali vratiti godine ne moze..(da moze,ja bih da imam opet 5.god.i budem dete malo) Very Happy

3.Ti si SAMOUVERENA,to ne zaboravi,a oni padaju na - mladje,sladje,koje imaju mozga,hvala Bogu,ti ga imaš,i ambiciozna,Cilj ne bira sredstvo! Laughing Laughing Laughing Eto!

4.Ja već trljam ruke i zamišljam milionče neko,kad ga smuvaš i meni prebaciš na račun Laughing Laughing

5.Imam ja tvoju sliku negde,pa ću mu je dati,noćas prvim avionom privatnim,letim do njega..pa kuća nije mala stvar.. Laughing Laughing


Very Happy

_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 17, 2012 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahahahahahahahahahahha Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Pa da li je moguće, cezarice? Joooj... Ako, ako... Ali ja nešto mislim da je srećno oženjen ili je srrećno zaljubiškan... Izeš ga, tako nešto... Very Happy Very Happy Very Happy

Ali dobro, ti šalji pismo, pa mi javi šta je odgovorio... Laughing Laughing Laughing

P.S: Pa nemoj se čuditi što ti kuću dajem za njega... Zar nije savršenstvo? Aaaah... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Mr. Green

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> kutkic nase male cupavice-konobarice- gagice :P Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon