www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Leskovac
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
stefanjan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2005
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 06, 2005 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao ne pominji mi leskovac tamo studiram odvratan je grad

 
qewan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 03 Jun 2005
Poruke: 9

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 07, 2005 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rostilj njam, grad ima zanimljiv mix urbanih i predjela gdje trce gice po ulici
 
Grobarka87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 10
Mesto: Nrnberg

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2005 12:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Leskovac ima najbolje pljeskavice.I rostilijade je super
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2005 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj rodni grad....najlepsi grad.... Wink

_________________
 
GoSS QuEEn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Apr 2005
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 20, 2005 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LESKOVAC, moj rodni kraj!!!!
Pinkie, svaka ti cast na slike, fenomenalne su!!
Ovo mi je bas trebalo da se podsetim rodnog kraja, posto sam sada 'na drugog kraja sveta' (australija)
Leskovac ROCKS!!! Very Happy

_________________
...iF i LiSTen tO THe SoUnD oF wHiTe, SoMeTiMeS i'LL HeAr YoUr sMiLe aNd bReAtHe YoUr LiGhT....
 
ssaasskkaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Avg 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2005 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nikad nisam bila u leskovcu ali bi volela da odem!
 
redstar60
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jul 2005
Poruke: 27

burkinafaso.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 28, 2005 9:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bio sam oko mesec dana u vojsci u Leskovcu, tako da mi slobodno mozes verovati ako ti kazem, da nisi nista propustila sto nisi bila tamo... :wink:

osim...

a) mozes kupiti kinesku robu po najnizim cenama u Srbiji...
b) dobar rostilj

[quote="ssaasskkaa"]ja nikad nisam bila u leskovcu ali bi volela da odem![/quote]
 
sonder
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 56

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 16

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pola sam odavde tacnije s;razgojna. Prosao sam skoro 20 godine po tim krajevima
i jos dan danas svratim barem na jedan do dva dana i obavezno na rostilj; Tu ima i lepe devojke do skoro bilo je jedno pozoriste koje je radilo za dzabe i to je jedino bilo u svetu. slave; preslave; litija i dosta masna jela . ma jednom reciju volim bre leskovac pa ete ti .svaka cast na postu ODLICAN Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 
Srpkinja80
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 27 Mar 2005
Poruke: 51
Mesto: Stuttgart

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 31, 2005 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Leskovas isto je lep grad i dobro jelo....mmmmmmmmmmm mjam mjam

_________________
srce Beograda
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 09, 2005 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mancester u malom....Ja sam cesto bila dole, svidja mi se...olim taj grad mada ne iz nekog posebnog razloga....Dovoljno je da je na jugu..

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
sanjurka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 112
Mesto: BAR

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 19, 2005 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala na opseznim informacijama o gradu Leskovcu!Zaista je dobra!
Za nekoliko dana idem tamo, jer mi je decko ove godine tamo profesionalno angazovan!
Nadam se da ce mi se dopasti! Very Happy
 
Kondicm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Sep 2005
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 5:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar rostilj... mora se priznati 8)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Leskovac Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon